نسخه چاپی

امروز و در بیمارستان رفیده

جشن تولد میثم زارع برگزار شد
آرزوی سلامتی برای ملی پوش جوان کشورمان
 • ۲۲:۳۳ ۱۳۹۸/۱۱/۳
 • جشن تولد میثم زارع کشتی گیر ضایعه نخاعی امروز (پنج شنبه) در بیمارستان توانبخشی رفیده برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، جشن تولد میثم زارع دارنده مدال نقره جوانان آسیا و برنز نوجوانان جهان که حدود سه ماه پیش به دلیل تصادف رانندگی دچار آسیب نخاعی شده بود امروز در بیمارستان توانبخشی رفیده برگزار شد.

  فدراسیون کشتی پس از اطلاع از آسیب دیدگی این ملی پوش کشورمان، پیگیر روند درمانی وی و بستری شدنش در بیمارستان توانبخشی رفیده تهران شد و خوشبختانه پس از عمل جراحی که بر روی میثم زارع انجام شد، شرایط وی رو به بهودی می باشد.

  زارع در مورد وضعیت درمانی خود گفت: پزشک جراح من پس از عمل جراحی به من گفت که صد در صد بهبودی خود را بدست می آورم اما شرط این بهبودی انجام ورزش و فعالیت های توانبخشی مناسب و فیزیوتراپی است. حضورم در بیمارستان رفیده در روند بهبودم بسیار تأثیرگذار بوده است و اگر این روند ادامه پیدا کند قطعا شرایطم خیلی بهتر خواهد شد.

  وی ادامه داد: کارهای توانبخشی و فیزیوتراپی همراه با ورزش را زیر نظر متخصصان بیمارستان رفیده انجام داده ام، خیلی در روند بهبودم تأثیر گذاشته به طوری که گرما و سرما را در دست و پاهای خود حس می کنم و می توانم دستان و پاهای خود را تکان دهم.

  جامعه کشتی کشور ضمن تبریک به میثم زارع، برای این ملی پوش جوان کشتی ایران آرزوی بهبود و سلامتی کامل دارد.

  در زیر فیلمی که پدر میثم زارع از جشن تولد وی که با حضور جمعی از بیماران و پرسنل، بیمارستان رفیده برگزار شد، برای روابط عمومی فدراسیون کشتی ارسال کرده است، قابل مشاهده است.
  http://iwf.ir/lnks/58036/-.aspx