نسخه چاپی

چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی- کرمانشاه

تیم ایران بعنوان قهرمانی رسید
رده بندی تیمی و انفرادی رقابت ها
نتایج کامل مسابقات
  • ۱۹:۳۷ ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
  • نفرات و تیم های برتر چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشت آزاد جام تختی گرامیداشت سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد قاسم سلیمانی مشخص شد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی روزهای 18، 19 و 20 دی ماه در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد که در پایان تیم ایران با 245 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و تیم های ارمنستان و روسیه به ترتیب با 175 و 25 امتیاز دوم و سوم شدند.

    رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

    57 کیلوگرم: 1- علیرضا سرلک 2- آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 3- مجید داستان و میهران جابریان (ارمنستان) 5- محمد کابلی و عرفان جعفریان 7- محمد خدابخشی 8- سیدعلی عظیمی 9- رازمیک میساکیان (ارمنستان) 10- ایمان زارعی (ایران)
    61 کیلوگرم: 1- نورگان الکساندروف (روسیه) 2- میرعلی باوفا سادات 3- علی حاج آقا نیا و حسن عبادی 5- رازمیک پاپیکیان 6- محمد ملکی 7- محمد رمضان پور
    65 کیلوگرم: 1- میثم نصیری 2- ابوالفضل حاجی پور 3- خیراله قهرمانی و امیرحسین مقصودی 5- امیرمحمد یزدانی 6- مرتضی قیاسی 7- مهران نصیری 8- وازگن توانیان (ارمنستان) 9- ایمان صادقی
    70 کیلوگرم: 1- امیرحسین حسینی 2- گئورگ مخیان (ارمنستان) 3- آرمان آندراسیان (ارمنستان) و محمدرضا سرگو 5- امیررضا اکبرزاده 6- محمد زمانی 7- رضا مقتدر 8- یوسف کامرانی 9- علی آقایی
    74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی 2- محمدصادق فیروزپور 3- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) و محمد نخودی 5- جمال خدابنده لو و واروژان کاجوریان (ارمنستان) 7- رضا افضلی 8- هرایار علی خانیان (ارمنستان) 9- حامد رشیدی
    79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی 2- امیرحسین کاووسی 3- بابک صفری و حمیدرضا زرین پیکر 5- عباس یزدانی و رضا ابراهیم نژاد 7- آرمان آواگیان (ارمنستان) 8- سجاد غلامی (ایران)
    86 کیلوگرم: 1- احمد بذری 2- جلال زمان 3- مهر مارکوسیان (ارمنستان) و حمیدرضا علی بخشی 5- محمد مرادی و هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 7- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8- مهدی حاجیلوییان 9- مرصاد مرغزاری 10- محمدجواد پرنوری
    92 کیلوگرم: 1- محمدجواد ابراهیمی 2- حسین شهبازی 3 حسین جلالی نژاد و محمدحسین میرباغبان 5- سینا غلامی 6- هوشنگ کاظمی 7- مارزپت گالستیان (ارمنستان) 8- محمد علی تبار 9- محمدحسین فیروزپور
    97 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج 2- جواد نظری 3- دانیال شریعتی نیا و علی شعبانی 5- اسماعیل نجاتیان 6- احمد حسن مرادی
    125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی 2- امین طاهری 3- یداله محبی و عباس فروتن 5- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) و نعیم حسن زاده 7- محمد مرادی 8- سیدرضا چراغی 9- امیررضا امیری
    100+ پهلوانی: 1- سید یونس جعفری 2- سجاد عزیزی 3- جلیل پیرمردی و محسن یوسف نیا 5- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) و احمد حسین مرادی 7- شورش آقایی

    رده بندی تیمی: 1- ایران 245 امتیاز 2- ارمنستان 175 امتیاز 3- روسیه 25 امتیاز

    نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:


    دیدارهای فینال:

    57 کیلوگرم: علیرضا سرلک، برنده 3- آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 2
    61 کیلوگرم: نورگان الکساندروف (روسیه)، برنده 11- میرعلی باوفا سادات 1
    65 کیلوگرم: میثم نصیری، برنده 9- ابوالفضل حاجی پور 5
    70 کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده 7 – گئورگ مخیان (ارمنستان) 2
    74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده 3 – محمد صادق فیروزپور صفر
    79 کیلوگرم: علی سوادکوهی، برنده 3-  امیرحسین کاووسی 3
    86 کیلوگرم: احمد بذری، برنده 8 - جلال زمان صفر
    92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی، برنده 2- حسین شهبازی 1
    97 کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده 12 – جواد نظری صفر
    125 کیلوگرم: پرویز هادی، برنده 6- امین طاهری 4
    100+ پهلوانی: یونس جعفری، برنده 6 (ضربه فنی)- سجاد عزیزی صفر


    دیدارهای رده بندی:

    57 کیلوگرم:
    میهران جابریان (ارمنستان)، برنده 10- عرفان جعفریان 9
    مجید داستان، برنده 4 (ضربه فنی)- محمد کابلی 1
    61 کیلوگرم:
    علی حاج آقا نیا، برنده – داریوش حضرتقلی زاده (حضور نیافت)
    حسن عبادی، برنده 7- رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) 4
    65 کیلوگرم:
    خیراله قهرمانی، برنده – مهدی عشقی (شرکت نکرد)
    امیرحسین مقصودی، برنده 6- امیرمحمد یزدانی 4
    70 کیلوگرم:
    آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده – سبحان یاری (حاضر نشد)
    محمدرضا سرگو، برنده 8- امیررضا اکبرزاده 1
    74 کیلوگرم:
    خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان)، برنده 5- جمال خدابنده لو 3
    محمد نخودی 7- واروژان کاجوریان (ارمنستان) 5
    79 کیلوگرم:
    بابک صفری، برنده 6- عباس یزدانی 6
    حمیدرضا زرین پیکر، برنده 7- رضا ابراهیم نژاد 2
    86 کیلوگرم:
    حمیدرضا علی بخشی، برنده 4- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 2
    مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده 4- محمد مرادی صفر
    92 کیلوگرم:
    حسین جلالی نژاد، برنده – ارشک محبی (حاضر نشد)
    محمدحسین میرباغبان، برنده – عزت اله اکبری (حاضر نشد)
    97 کیلوگرم:
    دانیال شریعتی نیا، برنده – سجاد عزیزی (حاضر نشد)
    علی شعبانی، برنده – اسماعیل نجاتیان (حاضر نشد)
    125 کیلوگرم:
    یداله محبی، برنده 10- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر
    عباس فروتن، برنده 6- نعیم حسن زاده
    100+ پهلوانی:
    جلیل پیرمردی، برنده 11- آندرانیک گالستیان (ارمنستان)
    احمد حسین مرادی، برنده 2 (ضربه فنی)- محسن یوسف نیا صفر


    نتایج رقابت های مقدماتی:

    57 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    مجید داستان، برنده 7- نقی رضوان صفر
    عرفان جعفریان، برنده 4- سیدعلی عظیمی 4
    نادر حاج آقانیا، برنده - محسن ملکی (کشتی نگرفت)
    آرسن هاروتونیان (ارمنستان) برنده 8- پوریا ترکمان صفر
    محمد خدابخشی، برنده 8- رازمیک میساکیان (ارمنستان) 3
    میران جابریان (ارمنستان)، برنده 2- ایمان زارعی صفر

    یک چهارم نهایی:
    مجید داستان، برنده – نادر حاج آقانیا (کشتی نگرفت)
    عرفان جعفریان، برنده 6- محمد خدابخشی 6
    علیرضا سرلک، برنده 6- محمد کابلی 2
    آرسن هاراتونیان (ارمنستان)، برنده 12- میران جابریان صفر

    نیمه نهایی:
    علیرضا سرلک، برنده 3 - مجید داستان 2
    آرسن هاروتونیان (ارمنستان)، برنده 10- عرفان جعفریان صفر

    شانس مجدد:
    میران جابریان (ارمنستان)، برنده 6- پوریا ترکمان صفر

    61 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    رازمیک پاپیکیان (ارمنستان)، برنده 9- محمد ملکی 4

    یک چهارم نهایی:
    میرعلی باوفا سادات، برنده 13- رازمیک پاپیکیان (ارمنستان) صفر
    علی حاج آقانیا، برنده – هئورهی خاسای (اوکراین)، حاضر نشد
    نورگان الکساندروف (روسیه)، برنده – داریوش حضرتقلی زاده، حاضر نشد
    حسن عبادی، برنده 4- محمد رمضان پور 3

    نیمه نهایی:
    میرعلی باوفا سادات، برنده 17- حسن عبادی 8
    نورگان الکساندراف (روسیه)، برنده 7 - علی حاج آقانیا

    65 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    امیرحسین مقصودی، برنده 4 – مرتضی قیاسی 1
    میثم نصیری، برنده 3- پیمان بیابانی 2
    امیرمحمد یزدانی، برنده 5- ایمان صادقی صفر

    یک چهارم نهایی:
    ابوالفضل حاجی پور، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)
    امیرحسین مقصودی، برنده 2- مهران نصیری صفر
    خیراله قهرمانی، برنده 5- وازگن توانیان (ارمنستان) صفر
    میثم نصیری، برنده 14- امیرمحمد یزدانی 13

    نیمه نهایی:
    ابوالفضل حاجی پور، برنده 7 - خیراله قهرمانی 1
    میثم نصیری، برنده 6 - امیرحسین مقصودی 5

    شانس مجدد: امیرمحمد یزدانی، برنده – پیمان بیابانی (حاضر نشد)
    رده بندی:
    خیراله قهرمانی، برنده – مهدی عشقی (کشتی نگرفت)

    70 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    محمدرضا سرگو، برنده 8 – علی آقایی صفر
    امیرحسین حسینی، برنده 4- امیررضا اکبرزاده 1
    مهدی یگانه جعفری، برنده 11- یوسف کامرانی 1

    یک چهارم نهایی:
    امیرحسین حسینی، 10(ضربه فنی)- مهدی یگانه جفری صفر
    محمدرضا سرگو، برنده 4- رضا مقتدر 2
    گئورگ مخیان (ارمنستان)، برنده – سبحان یاری (حاضر نشد)
    آرمان آندراسیان (ارمنستان)، برنده 4- محمد زمانی 4

    نیمه نهایی:
    امیرحسین حسینی، برنده 6- محمدرضا سرگو 2
    گئورگ مخیان (ارمنستان) برنده 4- آرمان آندراسیان (ارمنستان)

    شانس مجدد:
    امیررضا اکبرزاده، برنده – مهدی یگانه جعفری (حاضر نشد)

    74 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    رضا افضلی، برنده 6- حامد رشیدی صفر
    محمد نخودی، برنده – بوریس ماکویف (اسلواکی) (حاضر نشد)
    واروژان کاجوریان (برنده)، برنده – حمید الهیان (حاضر نشد)
    مصطفی حسین خانی، برنده 8- سعید داداشپور صفر

    یک چهارم نهایی:
    مصطفی حسین خانی، برنده 10- واروژان کاجوریان (ارمنستان) 2
    محمد نخودی، برنده 4- رضا افضلی 2
    جمال خدابنده لو، برنده 5- هرایار علی خانیان (ارمنستان) 3
    محمدصادق فیروزپور، برنده 3- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) 1

    نیمه نهایی:
    مصطفی حسین خانی، برنده 6- محمد نخودی صفر
    محمدصادق فیروزپور، برنده 3- جمال خدابنده لو 1

    شانس مجدد:
    واروژان کاجوریان (ارمنستان، برنده – سعید داداش پور (حاضر نشد)

    79 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    رضا ابراهیم نژاد، برنده 12- آرمان آواگیان (ارمنستان) 8
    امیرحسین کاووسی، برنده 6- امید حسن تبار 6

    یک چهارم نهایی:
    علی سوادکوهی، برنده 4 (ضربه فنی) – عباس یزدانی 3
    حمیدرضا زرین پیکر، برنده 3- سجاد غلامی 3
    امیرحسین کاووسی، برنده 6- رضا ابراهیم نژاد صفر
    بابک صفری، برنده – هادی قدمی (وزن کشی نکرد)

    نیمه نهایی:
    علی سوادکوهی، برنده 7 - بابک صفری - صفر
    امیرحسین کاووسی ، برنده 5 حمیدرضا زرین پیکر 3

    شانس مجدد: رضا ابراهیم نژاد، برنده – امید حسن تبار (حاضر نشد)


    86 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    جلال زمان، برنده 10- مرصاد مرغزاری 1
    هوانس مخیتاریان (ارمنستان)، برنده 4 (ضربه فنی) محمدجواد پرنوری
    گریگور گریگوریان (ارمنستان)، برنده – زین العابدین علی مرادی، حاضر نشد
    حمیدرضا علی بخشی، برنده 9- مهدی حاجیلوییان 2

    یک چهارم نهایی:
    حمیدرضا علی بخشی، برنده 10- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 8
    جلال زمان، برنده 11- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 3
    احمد بذری، برنده 10- محمد مرادی صفر
    مهر مارکوسیان (ارمنستان)، برنده – اکبر سبحانی، حاضر نشد

    نیمه نهایی:
    جلال زمان، برنده 4- حمیدرضا علی بخشی 2
    احمد بذری، برنده 12- مهر مارکوسیان (ارمنستان) 2

    شانس مجدد:
    هوانس مخیتاریان، برنده 10 (ضربه فنی) – مرصاد مرغزاری صفر

    92 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    محمدحسین میرباغبان، برنده 10- مارزپت گالستیان (ارمنستان) 3
    حسین شهبازی، برنده 3- هوشنگ کاظمی صفر
    عزت اله اکبری، برنده 10- محمدحسین فیروزپور صفر

    یک چهارم نهایی:
    حسین شهبازی، برنده 3- محمدحسین میرباغبان 2
    عزت اله اکبری، برنده 6- سینا غلامی 4
    محمدجواد ابراهیمی، برنده 8- حسین جلالی نژاد 2
    ارشک محبی، برنده 7- محمد علی تبار صفر

    نیمه نهایی:
    حسین شهبازی، برنده 2- عزت اله اکبری 1
    محمدجواد ابراهیمی 5- ارشک محبی صفر (محبی به دلیل مصدومیت ادامه نداد)

    شانس مجدد:
    محمدحسین میرباغبان، برنده 7- هوشنگ کاظمی 4

    97 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    اسماعیل نجاتیان، برنده – رضا یزدانی (وزن کشی نکرد)

    یک چهارم نهایی:
    مجتبی گلیج، برنده 6- علی شعبانی 4
    جواد نظری، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)
    اسماعیل نجاتیان، برنده 9- احمدحسن مرادی صفر
    دانیال شریعتی نیا، برنده – میثم عبدی (کشتی نگرفت)

    نیمه نهایی:
    جواد نظری، برنده 5 – دانیال شریعتی نیا 4
    مجتبی گلیج، برنده 3- اسماعیل نجاتیان 1

    رده بندی:
    دانیال شریعتی نیا، برنده – سجاد عزیزی (کشتی نگرفت)

    125 کیلوگرم:
    مقدماتی:
    نعیم حسن زاده، برنده – جابر صادق زاده (وزن کشی نکرد)
    امین طاهری، برنده 3- سیدرضا چراغی صفر

    یک چهارم نهایی:
    عباس فروتن 4- محمد مرادی 2
    یداله محبی، 5 (ضربه فنی) – امیررضا امیری 2
    پرویز هادی، برنده 10- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) صفر
    امین طاهری، برنده 9- نعیم حسن زاده 2

    نیمه نهایی:
    پرویز هادی، برنده 3 - یداله محبی
    امین طاهری، برنده 3- عباس فروتن صفر

    شانس مجدد: نعیم حسن زاده، برنده 1- سید رضا چراغی 1

    100+ پهلوانی:
    یک چهارم نهایی:
    جلیل پیرمردی، برنده – سیدرضا چراغی (حاضر نشد)
    سجاد عزیزی، برنده 7 (ضربه فنی)- آندرانیک گالستیان 2
    یونس جعفری، برنده 4 (ضربه فنی)- محسن یوسف نیا صفر
    احمد حسین مرادی، برنده 4- شورش آقایی 4

    نیمه نهایی:
    سجاد عزیزی، برنده 6- جلیل پیرمردی 6
    یونس جعفری، برنده 2 (ضربه فنی)- احمد حسین مرادی صفر



    نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



    http://iawf.ir/lnks/57949/-.aspx