نسخه چاپی

ششمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان- بجنورد

تیم بازار بزرگ ایران بعنوان قهرمانی دست یافت
نتایج کامل مسابقات
  • ۲۰:۵۶ ۱۳۹۸/۹/۲۸
  • تیم بازار بزرگ ایران قهرمان ششمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان شد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، ششمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان با حضور 6 تیم روزهای 27 و 28 آذرماه در شهر بجنورد استان خراسان شمالی برگزار شد و در پایان تیم بازار بزرگ ایران بعنوان قهرمانی دست یافت.

    در دیدار فینال این مسابقات تیم های بازار بزرگ ایران و سیناصنعت ایذه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 9 بر یک  به صود تیم بازار بزرگ ایران پایان یافت.

    در دیدار رده بندی تیم آذربایجان با نتیجه 6 بر 4 از سد تیم گهرزمین سیرجان گذشت و در دیدار کسب عنوان پنجم نیز تیم هند با نتیجه 5 بر 4 تیم ارمنستان را مغلوب کرد.

    رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
    1- بازار بزرگ ایران 2- سینا صنعت ایذه 3- آذربایجان 4- گهرزمین سیرجان 5- هند 6- ارمنستان

    نتایج انفرادی دیدار فینال به شرح زیر است:
    بازار بزرگ ایران 9- سیناصنعت ایذه 1 (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی 5- مصیب اکبری، برنده 5
    60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده – بدون حریف
    63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده – بدون حریف
    67 کیوگرم: محمدجواد رضایی، برنده  3 – شاهین بداغی 2
    72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 9 – یوسف حسینوند صفر
    77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 11- محمدامین احمدپور صفر
    82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده 6 - محمد ناقوسی 2
    87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 5 (ضربه فنی) - امید محمودی صفر
    97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی، برنده 3- آرمان عیزاده عبدولی 2
    130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده 7 - مسعود نعمت چگانی 3

    نتایج انفرادی دیدار رده بندی به شرح زیر است:

    آذربایجان 6- گهرزمین سیرجان 4
    ۵۵ کیلوگرم: زیاد زینالوف، برنده -  بدون حریف
    ۶۰ کیلوگرم: عسگر علیزاده، برنده 7 شیرزاد بهشتی طلا ۶
    ۶۳ کیلوگرم: زائور نوریف، برنده - بدون حریف
    ۶۷ کیلوگرم: اورخان عیوض اف صفر۰ - محمدرضا مختاری، برنده 10
    ۷۲ کیلوگرم: آزاد علی اف، برنده  ۸ - اشکان سعادتی فرد ۳
    ۷۷ کیلوگرم: تونجای وزیرزاده صفر - پیام بویری، برنده ۹
    ۸۲ کیلوگرم: بدون حریف - جمال اسماعیلی، برنده
    ۸۷ کیلوگرم: نظرشاه فتح اله یف ۱ - سامان عزیزی، برنده ۹
    ۹۷ کیلوگرم: عاریف نیفت اله یف، برنده ۸ (ضربه‌فنی) - مهدی بالی، صفر
    ۱۳۰ کیلوگرم: اویان نظریانی، برنده ۶ - وحید دادخواه ۳

    نتایج انفرادی دیدار کسب مقام پنجم به شرح زیر است:
    هند 5- ارمنستان 4 (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: آرجون هالاکروکی، برنده – بدون حریف
    60 کیلوگرم: بدون حریف – بدون حریف
    63 کیلوگرم: ویکرام کروشناس کوراده، برنده – بدون حریف
    67 کیلوگرم: راویندر، برنده – آرتور گالستیان (حاضر نشد)
    72 کیلوگرم: بدون حریف – سریوژا برنتسیان، برنده
    77 کیلوگرم: بدون حریف- واروژان گریگوریان، برنده
    82 کیلوگرم: گورپریت سینگ، برنده – آرمان واردومیان، (حاضر نشد)
    87 کیلوگرم: سونیل کومار، برنده 8- گیقام تورگومیان صفر
    97 کیلوگرم: بدون حریف- آرمن قازاریان، برنده
    130 کیلوگرم: بدون حریف- هوهانس ماقاکیان، برنده

    ده بندی تیم ها در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
    گروه Aـ: 1- بازار بزرگ ایران 2- آذربایجان 3- هند
    گروه Bـ: 1- سیناصنعت ایذه 2- گهرزمین سیرجان 3- ارمنستان

    نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
    گروه Aـ:
    دور اول: بازار بزرگ ایران 8- هند 2
    دور دوم: آذربایجان 6- هند 4
    دور سوم: بازار بزرگ ایران 9- آذربایجان 1
    گروه Bـ:
    دور اول: سیناصنعت ایذه 5- گهرزمین سیرجان 4
    دور دوم: سیناصنعت ایذه 8- ارمنستان یک
    دور سوم: گهرزمین سیرجان 7- ارمنستان 1

    نتایج انفرادی مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

    گروه Aـ:
    بازار بزرگ ایران 8- هند 2
    55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی 5- آرجون هالاکروکی، برنده 7
    60 کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده 2- مانیش 2
    63 کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده 7- ویکرام کراشناس 2
    67 کیلوگرم: حامد تاب 1- راویندر، برنده 5
    72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده – بدون حریف
    77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده – بدون حریف
    82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 5- گورپریت سینگ صفر
    87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 8- سونیل کومار صفر
    97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی، برنده – بدون حریف
    130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده- بدون حریف

    ----

    آذربایجان 6- هند 4 (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: آرجون هالاکروکی – زیاد زینالوف، برنده 8
    60 کیلوگرم: مانیش 6- عسگر علیزاده، برنده 12
    63 کیلوگرم: ویکرام کراشناس کوراده، برنده 15- زائور نوریف 7
    67 کیلوگرم: راویندر، برنده 7- اورخان عیوض اف 1
    72 کیلوگرم: بدون حریف- آزاد علی اف، برنده
    77 کیلوگرم: بدون حریف- تونجای وزیرزاده، برنده
    82 کیلوگرم: گورپریت سینگ، برنده – بدون حریف
    87 کیلوگرم: سونیل کومار، برنده 9- نظرشاه فتح اله یف
    97 کیلوگرم:  بدون حریف- عاریف نیفت اله یف، برنده
    130 کیلوگرم: بدون حریف- اویان نظریانی

    ----

    بازار بزرگ ایران 9- آذربایجان 1
    55 کیلوگرم: رضا خدری 4- زیاد زینالوف، برنده 6
    60 کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده 9- عسگر علیزاده صفر
    63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده 4- زائور نوریف صفر
    67 کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده 9- اورخان عیوض اف صفر
    72 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده 5- آزاد علی اف صفر
    77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده 10- تونجای وزیرزاده 1
    82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده – بدون حریف
    87 کیلوگرم: حسین نوری، برنده 8- نظرشاه فتح اله یف صفر
    97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده 2- عاریف نیفتولایف 1
    130 کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده – اویان نظریانی (کشتی نگرفت)

    گروه Bـ:

    سینا صنعت ایذه 5- گهرزمین سیرجان 4 (سامی تیم سیناصنعت در ابتدا آمده است):
    55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده – بدون حریف
    60 کیلوگرم: بدون حریف- شیرزاد بهشتی طلا، برنده
    63 کیلوگرم: بدون حریف- بدون حریف
    67 کیلوگرم: شاهین بداغی 1- محمدرضا مختاری، برنده 7
    72 کیلوگرم: یوسف حسینوند، برنده 3- اشکان سعادتی فر صفر
    77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور صفر- پیام بویری، برنده 5
    82 کیلوگرم: محمد ناقوسی صفر- جمال اسماعیلی، برنده 9
    87 کیلوگرم: بهروز هدایت، برنده 9- سامان عزیزی 6
    97 کیلوگرم: آرمان علیزاده پورنیا، برنده 4 ضربه فنی- مهدی بالی 2
    130 کیلوگرم: مسعود نعمت چگانی، برنده 8- وحید دادخواه صفر

    ----

    سینا صنعت ایذه 8- ارمنستان 1
    55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده – بدون حریف
    60 کیلوگرم: بدون حریف- گئورگ سوکیاسیان
    63 کیلوگرم: بدون حریف- بدون حریف
    67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8- آرتور گالستیان 4
    72 کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده 5- سریوژا برنتسیان 5
    77 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 4- واروژان گریگوریان 3
    82 کیلوگرم: محمد ناقوسی، برنده 11 ضربه فنی- آرمان واردومیان 2
    87 کیلوگرم: بهروز هدایت، برنده 10- گیقام تورگومیان 5
    97 کیلوگرم: آرمان علیزاده عبدولی، برنده 12- آرمن قازاریان 3
    130 کیلوگرم: مسعود نعمت چگانی، برنده 9- هوانس ماقاکیان

    ----

    گهرزمین سیرجان 7- ارمنستان 1
    55 کیلوگرم: بدون حریف- بدون حریف
    60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا، برنده 10- گئورگ سوکیاسیان 2
    63 کیلوگرم: بدون حریف- بدون حریف
    67 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 8- آرتور گالستیان صفر
    72 کیلوگرم: اشکان سعادتی فر، برنده 8- سریوژاد برنتسیان صفر
    77 کیلوگرم: پیام بویری، برنده 3- واروژان گریگوریان 1
    82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی، برنده 9- آرمان واردومیان صفر
    87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده 6- گیقام تورگومیان 5
    97 کیلوگرم: مهدی بالی، برنده 8- آرمن قازاریان صفر
    130 کیلوگرم: وحید دادخواه (کشتی نگرفت- هوهانس ماقاکیان، برنده



    نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

    http://iawf.ir/lnks/57792/-.aspx