نسخه چاپی

رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مسکو- جام الروسا

بذری به مدال نقره رسید
محمدیان صاحب مدال برنز شد
  • ۲۰:۵ ۱۳۹۸/۹/۹
  • رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مسکو جام الروسا روزهای 8 و 9 آذرماه در شهر مسکو روسیه برگزار شد که احمد بذری به مدال نقره وزن 86 کیلوگرم و محمدحسین محمدیان به مدال برنز وزن 97 کیلوگرم رسیدند.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از سایت فدراسیون کشتی روسیه، در مسابقات روز گذشته که در اوزان المپیکی کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد، ابتدا مسابقات به صورت دوره ای برگزار شد و نفرات برتر به دیدار فینال راه یافتند و نفرات بازنده نیز دیدار رده بندی را برگزار کردند.

    در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نتیجه 4 بر 3 مغلوب شریف شریف اف قهرمان جهان و المپیک از کشور آذربایجان شد. محمدیان با شکست مقابل این حریف آذربایجانی به دیدار رده بندی رفت و توانست در این دیدار با نتیجه 11 بر صفر از سد آنزور اوریشف از روسیه بگذرد و صاحب مدال برنز شود.

    در وزن 86 کیلوگرم نیز احمد بذری در دور نخست با نتیجه 5 بر 2 از سد پیتر یانولوف دارنده مدال نقره اروپا از مولداوی گذشت. وی در دور دوم مقابل رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.

    نفرات راه یافته به دیدار فینال این مسابقات امشب (شنبه) در قالب تیم روسیه و تیم منتخب جهان به میدان رفتند که احمد بذری نماینده کشورمان مقابل ماگومد رمضان اف از روسیه با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

    نتایج دیدارهای برگزار شده (فینال تیم به تیم) که با نتیجه 11 بر 1 به سود تیم روسیه به پایان رسید، به شرح زیر است:

    57 کیلوگرم (کشتی آزاد): راماز گامزاتوف (روسیه) 8- گئورگی ادیشراشویلی (گرجستان) 4
    60 کیلوگرم (کشتی فرنگی): سرگئی امیلین (روسیه) 7- ویکتور چیوبانو (مولداوی) صفر
    65 کیلوگرم (کشتی آزاد): ناچین کولار (روسیه) 4- حاجی علی اف (آذربایجان) 5
    67 کیلوگرم (کشتی فرنگی): آرتیوم سورکوف (روسیه) 6- آتاکان یوکسل (ترکیه) 1
    74 کیلوگرم (کشتی آزاد): تیمور بیجویف (روسیه) 2- آوتاندیل کنتچادزه (گرجستان) 1
    87 کیلوگرم (کشتی فرنگی): الکساندر کوماروف (روسیه) 2- متهان باشار (ترکیه) 1
    86 کیلوگرم (کشتی آزاد): ماگومد رمضان اف (روسیه) 3- احمد بذری (ایران) 1
    97 کیلوگرم (کشتی فرنگی): نیکیتا ملنیکوف (روسیه) 8- ابراهیم تیغچی (ترکیه) 3
    97 کیلوگرم (کشتی آزاد): علیخان جبرائیل اف (روسیه) 5 – شریف شریف اف (آذربایجان) 2
    130 کیلوگرم (کشتی فرنگی) ویتالی شور (روسیه) 3  - نورماخان تینالیف (قزاقستان) 1
    125 کیلوگرم (کشتی آزاد): بلال ماخوف (روسیه) 2- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) صفر
    77 کیلوگرم (کشتی فرنگی): رومن ولاسوف (روسیه) 3- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) 2


    http://iawf.ir/lnks/57636/-.aspx