نسخه چاپی

رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور

تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند
 • ۲۱:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۸
 • تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور مشخص شدند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و بنا به اعلام سازمان لیگ، پس از پایان یافتن رقابت های مقدماتی لیگ برتر کشتی فرنگی که در با برگزاری شش هفته (رفت و برگشت) انجام شد، تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

  در گروه الف این رقابت ها تیم های بازار بزرگ ایران و هیأت کشتی سیرجان به ترتیب با 6 و 4 پیروزی مقابل حریفان خود بعنوان تیم های اول و دوم گروه به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. در این گروه تیم های خراسان جنوبی با 2 پیروزی و شهدای مدافع حرم قم بدون پیروزی، سوم و چهارم شدند.

  در گروه ب این مسابقات نیز تیم های سینا صنعت ایذه و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان به ترتیب با 6 و 4 برد مقابل حریفان خود، تیم های اول و دوم گروه شدند و به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. در این گروه تیم های رعد پدافند نوشهر با 2 برد و آریوبرزن بهبهان بدون برد، سوم و چهارم شدند.

  بدین ترتیب در مرحله نیمه نهایی این مسابقات که روز 22 آبان ماه برگزار می شود، تیم بازار بزرگ ایران به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی می رود و تیم سیناصنعت ایذه نیز با هیأت کشتی سیرجان رقابت می کند. تیم های برنده دیدار فینال و تیم های بازنده نیز دیدار رده بندی را برگزار خواهند کرد.

  http://iawf.ir/lnks/57442/-.aspx