نسخه چاپی

هفته دوم و سوم دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد

برنامه رقابت ها و اسامی داوران و ناظران اعلام شد
  • ۱۵:۳ ۱۳۹۸/۸/۷
  • هفته دوم و سوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته سوم از دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری برگزار می شود.
     
    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از سازمان لیگ کشتی، لیگ برتر کشتی فرنگی که در هفته های اخیر پیگیری شده و در 2 گروه 4 تیمی تا پایان هفته اول دور برگشت پیش رفته، روز چهارشنبه در 2 شهر ایذه و سیرجان در 2 هفته پایانی پیگیری خواهد شد تا چهره تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

    در لیگ برتر کشتی آزاد و در هفته سوم از دور رفت یک مسابقه حساس از گروه الف به میزبانی بجنورد برگزار می شود و بازار بزرگ ایران استراحت خواهد داشت.

    در گروه ب نیز شهر خرم آباد از یک مسابقه میزبانی خواهد کرد و دیگر دیدار این گروه میان تیم های رعدستارگان ساری و #تا_ثبت_جهانی_توس به دلیل درخواست نماینده خراسان رضوی و با توجه به حضور 3 کشتی گیر این تیم در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد امید در مسابقات جهانی به تعویق افتاده است.

    در ادامه برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران آمده است:

    کشتی آزاد:

    هفته سوم دور رفت:

    گروه الف:
    دیدار تیم های اترک خراسان شمالی و آسانسور و پله برقی بهران-پاس تهران (پنجشنبه 9 آبان‌ماه، ساعت 17 – سالن شهید علیدخت بجنورد)
    سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)
    ناظر سازمان لیگ: محمدحسین تام(خراسان رضوی)
    سرپرست فنی: محمد مصلایی پور(داور درجه S1 از یزد
    داوران بین المللی: اکبر نصیری(زنجان)، محمدعلی احمدی(مازندران)، محسن عبداللهی(مازندران)، حمیدرضا موسوی(سمنان)

    گروه ب:
    دیدار تیم های هیات کشتی خرم آباد و دانشگاه آزاد اسلامی (پنجشنبه 9 آبان ماه، ساعت 17 – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)
    سرپرست مسابقات: حجت الله گودرزی(تهران)
    ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)
    سرپرست فنی: اردوان صاحب، داور درجه یک بین المللی از خوزستان
    داوران بین المللی: بابک امجدی(تهران)، محمد رحیم پور(کردستان)، قادر باقری(البرز)، سیفعلی سلیمانپور(قم)


    کشتی فرنگی:

    هفته دوم دور برگشت:

    گروه الف:
     دیدار تیم های بازار بزرگ ایران و شهدای مدافع حرم قم (چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 9 - سالن امام علی(ع) سیرجان)
    دیدار تیم های هیات کشتی سیرجان و هیات کشتی خراسان جنوبی (چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 11 - سالن امام علی(ع) سیرجان)
    سرپرست مسابقات: اصغر رامبد(تهران)
    ناظر سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا(کرمان)
    سرپرست فنی: ابراهیم کریمی، داور درجه یک بین المللی از آذربایجان غربی
    داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، محمد مارزی(هرمزگان)، حمیدرضا عابدی(سیستان و بلوچستان)، مهدی صدوقی(اصفهان)

    گروه ب:
    دیدار تیم های آریوبرزن بهبهان و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 9 – سالن غلامرضا تختی ایذه)
    دیدار تیم های سیناصنعت ایذه و رعدپدافند نوشهر(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 11– سالن غلامرضا تختی ایذه)
    سرپرست مسابقات: اصغر محمدی(تهران)
    ناظر سازمان لیگ: شهاب نادری فارسانی(چهارمحال و بختیاری)
    سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور درجه  S1از تهران
    داوران بین المللی: کوروش تقی زاده(بوشهر)، بهنام شیرمحمدی(تهران)، ابوالفضل سبزعلی(تهران)، شیرزاد غلامزاده(لرستان)، حسین عسگری(تهران)

    هفته سوم دور برگشت:

    گروه الف:
    دیدار تیم های بازار بزرگ ایران و هیات کشتی خراسان جنوبی (چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 16- سالن امام علی(ع) سیرجان)
    دیدار تیم های هیات کشتی سیرجان و شهدای مدافع حرم قم(چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 18- سالن امام علی(ع) سیرجان)
    سرپرست مسابقات: اصغر رامبد(تهران)
    ناظر سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا(کرمان)
    سرپرست فنی: ابراهیم کریمی، داور درجه یک بین المللی از آذربایجان غربی
    داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، محمد مارزی(هرمزگان)، حمیدرضا عابدی(سیستان و بلوچستان)، مهدی صدوقی(اصفهان)

    گروه ب:
    دیدار تیم های آریوبرزن بهبهان و رعدپدافند نوشهر (چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 16– سالن غلامرضا تختی ایذه)
    دیدار تیم های سیناصنعت ایذه و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (چهارشنبه 8 آبان ماه، ساعت 18– سالن غلامرضا تختی ایذه)
    سرپرست مسابقات: اصغر محمدی(تهران)
    ناظر سازمان لیگ: شهاب نادری فارسانی(چهارمحال و بختیاری)
    سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور درجه  S1از تهران
    داوران بین المللی: کوروش تقی زاده (بوشهر)، بهنام شیرمحمدی(تهران)، ابوالفضل سبزعلی(تهران)، شیرزاد غلامزاده(لرستان)، حسین عسگری(تهران)

    http://iawf.ir/lnks/57424/-.aspx