• رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور

      برنامه مسابقات هفته دوم دور رفت کشتی آزاد اعلام شد
      برنامه رقابت های هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت کشتی فرنگی

      • ۱۰:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۲۷
      مسابقات هفته دوم از دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد و هفته سوم از دور رفت و هفته اول از دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی، روزهای 30 مهر و اول آبان ماه به ترتیب در شهرهای ساری، خرم آباد، قم و نوشهر برگزار می شود.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی و به نقل از سازمان لیگ، برنامه رقابت های هفته دوم از دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد و هفته سوم از دور رفت و هفته اول از دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:

      کشتی آزاد:

      هفته دوم دور رفت:

      گروه ب:

      رعدپدافند ساری- دانشگاه آزاد اسلامی (30 مهرماه، ساعت 17 – سالن سیدرسول حسینی ساری)
      سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)
      ناظر سازمان لیگ: غلام نوری زاده(مازندران)
      سرپرست فنی: سیدمحمد افتخاریان، داور درجه یک بین المللی از البرز
      داوران بین المللی: امیرحسین رهنما(سمنان)، محسن جلیلیان(اروند)، جلال طوقی(اردبیل)، خلیل احمدی(تهران)

      هیأت کشتی خرم آباد- #تا_ثبت_جهانی_توس (30 مهرماه، ساعت 17 – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)

      سرپرست مسابقات: عین الله محمدی(تهران)
      ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)
      سرپرست فنی: مزدک گیتی، داور درجه یک بین المللی از همدان
      داوران بین المللی: سعید عباسی(قم)، مهدی بشیرزاده(خوزستان)، محمود مدبر(کرمانشاه) و داود فرجی(مرکزی)


      کشتی فرنگی:

      هفته سوم دور رفت:

      گروه الف:
      هیأت کشتی خراسان جنوبی – بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت 9 – خانه کشتی قم)
      شهدای مدافع حرم قم – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 11 – خانه کشتی قم)

      سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)
      ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)
      سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد
      داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

      گروه ب:
      دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان– سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت 9 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
      رعد پدافند نوشهر- آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 11 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

      سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)
      ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)
      سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران
      داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)


      هفته اول دور برگشت:

      گروه الف:
      بازار بزرگ ایران – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 16 – خانه کشتی قم)
      شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یک آبان ماه، ساعت 18 – خانه کشتی قم)

      سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)
      ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)
      سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد
      داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

      گروه ب:
      سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 16 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
      رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یک آبان ماه، ساعت 18 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

      سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)
      ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)
      سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران
      داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)


اتوماسیون اداری ژوبین