• رقابت های کشتی آزاد المپیاد استعدادهای برتر ورزشی- همدان

      استان مازندران بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۲۱:۵ ۱۳۹۸/۶/۸
      استان مازندران بعنوان قهرمانی مسابقات کشتی آزاد المپیاد استعدادهای برتر ورزشی دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد المپیاد استعدادهای برتر ورزشی روزهای 7 و 8 شهریورماه با حضور 424 کشتی گیر از 31 استان در قالب 36 تیم در 9 دور و انجام 598 کشتی، در سالن امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد و در پایان استان مازندران با 171 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و استان های لرستان و تهران به ترتیب با 169 و 119 امتیاز دوم و سوم شدند.

      اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:


      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام سوم مقام پنجم مقام پنجم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      35 حسین جعفری محمد سالاروند مرتضی رمضانی امیرحسین علیزاده حسین احمدی حسین فرجی امیرحسام نوری امیرمهدی ترکمان ابوالفضل گل عین علیرضا محمودی
      لرستان تهران کرمان خراسان شمالی مرکزی همدان الف کرمانشاه همدان ب فارس اصفهان
      38 ابراهیم الهی چورن ادریس بوبور امیرمهدی نجاتی احمدرضا ناصری ابوالفضل نژادکورکی میعاد عسگریان مهدی نقدی امیرحسین مرادی محمدجعفری وارسته امیرعلی شعبانی
      مازندران تهران لرستان آزاد کرمان توابع تهران اصفهان هرمزگان کرمانشاه همدان ب
      41 علی خرمدل علی کرمپور محمدرضا حسینی سجاد پیردایه مهدی مصطفی زادگان ارشیا انصاری علی اصغر تات محمدرسول نژادکورکی محمدحسام حاصلی نیما فتحی
      توابع تهران تهران البرز لرستان آذربایجان غربی مازندران هرمزگان کرمان همدان خوزستان
      44 ابراهیم خواری محمدرضا شاکری میلاد والی زاده مازیار شریفی سعید پروانه محمدخردمند امیرمحمدمقدم دادولی سینا سلیمی سیاوش یاری یوسف ترابی
      مازندران لرستان آزاد کردستان توابع تهران آذربایجان شرقی خراسان رضوی زنجان ایلام گیلان
      48 علی رضایی علی آقائی شهداد خسروی سیدمعین حسینی زاهدی حسین سرلک علی صالحی امیرآزینه حسین فتحی امیرحسین لطفی مهدی محسنی نیا
      مازندران توابع تهران البرز آزاد لرستان سمنان آذربایجان شرقی همدان ب چهارمحال وبختیاری کهگیلویه وبویراحمد
      52 امیرسیف فیض الهی رضا پولادوند سجاد نرگسی مهدی عباسپور علیرضا نک شناس هادی رضایی آرش جلیلیان یونس شفیعی علی اصغر فتحی امیرمحمد هادی پور
      همدان الف لرستان خراسان رضوی مازندران کرمانشاه آزاد اروند همدان ب تهران آزاد
      57 یوسف جابری امیرحسین سیراوند محمدجواد افتخاری محمدامین دارایی طاهاشجاعی داود تینونی عباس مجرد ابوالفضل اسرافیل زاده منصور ترچانی محمدامین ددجانی
      تهران آزاد البرز توابع تهران آزاد کرمان مرکزی گیلان مازندران کردستان
      62 سیدحسن اسماعیل نژاد مهدی فرخی امیرحسین عظیمی عرفان جهانی دانیال ربیعی امیرحسین امامی بهنام اکبری مهرداد بهرامی عباس محمدی حسن چکانلو
      مازندران خراسان شمالی همدان ب توابع تهران همدان الف گلستان خراسان رضوی آزاد لرستان قزوین
      68 ابوالفضل یاراحمدی محمد باقری عباس زندیه امیرحسین شغلی محمدمهدی شیخلر امیرمحمد سعادت مهدی رنجبران سیاوش دوستانی رامین دقیقی محمدمهدی داربام
      لرستان خراسان رضوی همدان الف آذربایجان شرقی مرکزی اصفهان همدان ب البرز گیلان کرمانشاه
      75 هانی فلاحی امیرمحمد مختاری مسعود آسترکی عرفان چنداری مهزیار رسولی نوید محمد پور عباس حقیقی امیرمحمد حیدری سیدماهان ذبیحی پویان جهانگیری
      مازندران تهران لرستان قزوین مرکزی اردبیل فارس اصفهان البرز کردستان
      85 حسین دلاور امیربهادر خرمی عرشیا حسنیان امیررضا جهانی متین رستمی آرین حسینی علی غفاری امیررضا نقدعلی پور عبدالرضا عابدین زاده محمدرضا لطفی
      مرکزی لرستان البرز توابع تهران کرمانشاه گیلان همدان الف آزاد کرمان مازندران
      100 امیرضا معصومی عباس لشگری ارشیا ظهیری علی ابوالفتحی محمدرضا خوشراه علیرضا محمدی سیدرضا موسوی ابراهیم سالاری کاروشیخی یوسف خوشکام
      گیلان البری مازندران همدان الف تهران کرمانشاه اروند خراسان رضوی کردستان اردبیل
      تیمی مازندران لرستان تهران توابع تهران البرز همدان الف آزاد مرکزی خراسان رضوی گیلان
      171 169 119 110 90 87 87 63 57 47


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

اتوماسیون اداری ژوبین