• رقابت های کشتی فرنگی نونهالان "المپیاد استعدادهای برتر ورزشی"- اردبیل

      استان خوزستان بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۲۰:۵۱ ۱۳۹۸/۶/۴
      استان خوزستان قهرمان رقابت های کشتی فرنگی نونهالان"(المپیاد استعدادهای برتر ورزشی" شد.
      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نونهالان"(المپیاد استعدادهای برتر ورزشی" با حضور 380 کشتی گیر از 29 استان در قالب 32 تیم، با انجام 456 کشتی در 9 دور طی روزهای 3 و 4 شهریورماه در سالن شهید آسمانی اردبیل برگزار شد و در پایان تیم خوزستان با کسب 220 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید. تیم های مازندران و تهران نیز به ترتیب با 118 و 109 امتیاز دوم و سوم شدند.
      کاپ اخلاق نیز به استان آذربایجان غربی اهداء شد.
      اسامی نفرات و تیم های برتر این مسابقات به شرح زیر است:

      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مشترک مقام پنجم مشترک مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      35 سوشیانت مهمدی محمدپویا اسدی مهدی بزی پرهام ولیپور مبین آفرین ابوالفضل بهزادی مهدی کاظم ابادی مهدی دریس محمدحسین اکبرزاده محمدجواد ابوطالبی
      آزاد کرمان سیستان لرستان البرز گیلان خراسان رضوی اروند مازندران قم
      38 علی کورائی صالح سیف خانی میلاد حسنی محمدرضا مهم دار عرفان صاعدی مبین کاظم زاده امیرحسین شیخ امیرحسین پروانه امیرمحمد سنگ سفیدی محمدرضا غلامی
      خوزستان گیلان توابع ایلام اصفهان آذربایجان غربی گلستان خراسان رضوی خراسان شمالی فارس
      41 امیررضا برزنونی رضا امیدی محمدمهدی غلامپور احمدرضا محمدیان حسین تمدن زاده حسن قربانی محمدماهان عرب مهدی فراهانی علی طولانی مهدی پورصادق
      خراسان رضوی خوزستان فارس لرستان توابع اصفهان قزوین مرکزی خراسان جنوبی مازندران
      44 علی اصغر سام دلیری سامان ناصری پور محمدرضا توکلیان ابوالفضل علائی رشید کوهساری محمدرضا کارگر محمدمتین سالمی ابوالفضل اخباری ابوالفضل برزوئی امیرحسین بیات ترک
      مازندران تهران فارس خوزستان گلستان چهارمحال بختیاری البرز توابع خراسان جنوبی خراسان رضوی
      48 ابوالفضل میرشکاری ابوالفضل احمدی عرفان جرکنی مهرزاد علوی نژاد محمدحسین جوکار ایمان محبوبی مقدم حسین اسفندیاری امیرعباس ضیایی محمدجواد کرمی حسین آسیابی زاده
      سیستان و بلوچستان خراسان رضوی تهران کرمان قم بوشهر فارس اصفهان مازندران اردبیل
      52 محمد عشیری ابوالفضل شهونی ابوالفضل آقایی محمدحسین عباسی ابوالفضل شاهینی ابوالفضل علیزاده امیرمحمد رضاپورفتح علی محمدی علی اکبر محمدزاده مازیار خاکی
      خوزستان ازاد تهران مازندران بوشهر گیلان کهگیلویه و بویراحمد قم آذربایجان غربی مرکزی
      57 رضا قیطاسی علی حسین آبادی احمدرضا محسن نژاد رضا آذرشب عرفان ولیپور محمدرضا عباسپور محمدامین استواری ابوالفضل طهماسبی آرین ستاری ارش مرادی
      خوزستان خراسان رضوی آزاد کهگیلویه و بویر احمد لرستان مازندران فارس کرمان اروند کرمانشاه
      62 سیدمرصاد میریحیی پور علیرضا عبدولی سید مصطفی رضایی امیرحسین پناهی محمدرضا مومن آیهان آگین علیرضا خدابنده امیرحسین کرد بهتوئی ابوالفضل مصطفایی حسین رضوانیان
      گیلان خوزستان مازندران کردستان گلستان آذربایجان غربی قزوین تهران اصفهان کرمان
      68 امیرمحمد مرادی امیررضا عبدولی ابوالفضل نوشاد امیرحسین شیخی علیرضا نهالی مقدم مهدی شورئی طاها نوذر محمد قلخانی محمدحسین فلاح محمدرضا فرضی پور
      کرمانشاه خوزستان فارس تهران اذربایجان شرقی خراسان رضوی توابع همدان مازندران گیلان
      75 ابوالفضل چوپانی حمیدرضا اسلامی نسب سید هادی حسینی هاشمی پوریا گراوند امیرحسین صالحی مقدم مرتضی رزاقی حسین مرادی محمد حیدری طوبی امیررضا قاسمی امیرحسین مطلوبی
      اذربایجان شرقی خوزستان تهران لرستان کهگیلویه و بویر احمد زنجان خراسان شمالی البرز مازندران آذربایجان غربی
      85 حسین باجوروند آرشام ملکی پسند امیرعباس شرافتی امید پایدار عرفان حسین لو امیرحسین علیزاده محمدرضا عبدی محمدرضا صباغی حمزه جعفری علیرضا رمضانی
      خوزستان مازندران تهران ازاد قزوین توابع اردبیل فارس مرکزی قم
      100 محمد عیدی زاده فرزان شیرزاد امیرمحمد بالی لاشک ارین پارسایی علیرضا ممتحن امیررضا ایزدی محمدجواد مقصودی ابوالفضل قدمی محمد حسینی محمدحسین پورعلی
      خوزستان گیلان مازندران ایلام فارس کرمانشاه تهران قم اذربایجان شرقی کرمان
      نتایج تیمی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم
      خوزستان مازندران تهران خراسان رضوی گیلان فارس آزاد لرستان توابع کرمان
      220 118 109 91 87 79 75 55 49 45


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:




اتوماسیون اداری ژوبین