• رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور- تهران

      تیم استان تهران بعنوان قهرمانی دست یافت
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۱۹:۴۶ ۱۳۹۸/۶/۴
      استان تهران بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور در مجموع پنج گروه سنی دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور، گرامیداشت دهه کرامت و ولایت "جام غدیر" روزهای 2 تا 4 شهریورماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان در مجموعه مسابقات پنج گروه سنی، استان های تهران، مازندران و کرمانشاه به ترتیب با 465، 433 و 282 اول تا سوم شدند.

      رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

      گروه A
      62 کیلوگرم: 1- ذبیح اله مافی (قزوین) 2- احمد گرجی (مازندران) 3- حسین بخشی (خراسان جنوبی) و حجت اله فریدنیا (فارس)
      70 کیلوگرم: 1- محسن صامتی (تهران) 2- مصطفی اصلانی (البرز) 3- ناصر نصیری (توابع تهران) و بهروز شیرازی (کرمانشاه)
      78 کیلوگرم: 1- علیرضا حسنی (گلستان) 2- یحیی رشیدی (کرمانشاه) 3- یوسف رمضانی (تهران) و محسن نیازی (ایلام)
      88 کیلوگرم: 1- حمیدرضا مهدوی (کرمانشاه) 2- ذبیح اله مطلبی آغچه رود (توابع تهران) 3- رضا گنجعلی (بوشهر) و فواد طاهرنژادیان (کردستان)
      100 کیلوگرم: 1- شورش آقایی (کردستان) 2- اردشیر قادری (کرمانشاه) 3- مرتضی عسگریان (گیلان) و شهاب معینی فرد (گلستان)
      130 کیلوگرم: 1- شعبانعلی غفاری (مازندران) 2- فریبرز ثمربخش (فارس) 3- محمد غلامی (کرمانشاه) و امیرعباس هداوند (تهران)

      گروه B
      62 کیلوگرم: 1- عبدالرضا رستگار (فارس) 2- مهرداد امینی (کرمانشاه) 3- علی اصغر آبکار (کرمان) و احمد نظری (لرستان)
      70 کیلوگرم: 1- رضا اکبرپور (مازندران) 2- قاسم جهاندوست (مرکزی) 3- محسن رشیدی (تهران) و حسین شادمان فر (خراسان جنوبی)
      78 کیلوگرم: 1- داود قلی پور (تهران) 2- محمدرضا احسنی (گیلان) 3- محسن خدابنده (البرز) و حسین اله مرادی (قم)
      88 کیلوگرم: 1- محمد زرین کمر (مازندران) 2- کمال حسین زاده (خراسان رضوی) 3- جهانبخش نیک منش (توابع تهران) و رضا حسنی (تهران)
      100 کیلوگرم: 1- ابراهیم توکلی (مازندران) 2- علی عبدالمالکی (همدان) 3- محسن زراعتی (اصفهان) و شهاب رضایی (فارس)
      130 کیلوگرم: 1- علی درزی نژاد (مازندران) 2- مهدی حسن آبادی (خراسان شمالی) 3- محمدطاهر مالکی (همدان) و حجت جهانگیری (آذربایجان غربی)

      گروه C
      62 کیلوگرم: 1- جهانگیر شاکر (آذربایجان غربی) 2- فیض اله تقی پور (مازندران) 3- اژدر سوسونی (گیلان) و حمید کافی (همدان)
      70 کیلوگرم: 1- اسماعیل فتحعلی نژاد (تهران) 2- حسن طالبی (مازندران) 3- علیرضا جعفرنژاد (فارس) و رحیم قاسم پور (آذربایجان شرقی)
      78 کیلوگرم: 1- رضا حداد ایرائی (مازندران) 2- ایرج باقصیری (البرز) 3- رسول طغیانی (اصفهان) و علی اکبر صادقی (لرستان)
      88 کیلوگرم: 1- علی قاسمی صبور (تهران) 2- سید حسین ساداتی (توابع تهران) 3- حسن جعفریان (مازندران) و بابک حیدری (کهگیلویه و بویراحمد)
      100 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت آبادی (کرمانشاه) 2- علی چهره (تهران) 3- جمشید مصطفائی (خراسان رضوی)
      130 کیلوگرم: 1- رضا رحمانی (تهران) 2- وحید رهنما (توابع تهران) 3- محمد صلاحی (مازندران)

      گروه D
      62 کیلوگرم: 1- محمدرضا جعفرلو (تهران) 2- اسماعیل فرضعلی پور (مازندران) 3- محمدرضا محمدی (توابع تهران)
      70 کیلوگرم: 1- ناصر سیدمهدوی (تهران) 2- علی حیدر بانقلانی (ایلام) 3- سید علی اصغر حسینی (گیلان) و حمید ربیعی کناری (مازندران)
      78 کیلوگرم: 1- کاظم نریمانی (مازندران) 2- سراج الدین خطیبی (توابع تهران) 3- علیرضا تختی (البرز) و حمید بنائی (گیلان)
      88 کیلوگرم: 1- نظرعلی بهرامی (تهران) 2- ابراهیم رجب پور (مازندران) 3- پرویز چمنی (گیلان) و شمس اله سلیمان فر (توابع تهران)
      100 کیلوگرم: 1- فرزاد هلالی (کردستان) 2- حبیب اله خواجه وند (تهران) 3- یوسف ترابی (البرز)
      130 کیلوگرم: 1- اردشیر پورحکمت (تهران) 2- جبار سلمانی (توابع تهران) 3- خلیل مزارعی (فارس)

      گروه E
      62 کیلوگرم: 1- میرحجت حسینی (تهران) 2- مالک امامی (البرز) 3- رضا رفعتی (فارس)
      70 کیلوگرم: 1- عقیل حیدری (سمنان) 2- اصغر حسن دوست (مازندران) 3- غلامحسین احمدی (خراسان رضوی)
      78 کیلوگرم: 1- قاسم جوهری سفید (تهران) 2- خلیل مهدی پور (آذربایجان غربی) 3- بهنام طریقی (گیلان) و اسفندیار خوشطینت (اردبیل)
      88 کیلوگرم: 1- اسماعیل زینالی (تهران) 2- محسن علی آبادی (البرز) 3- جواد بنی نصرت (آذربایجان شرقی) و مهرعلی اسدیان (مازندران)
      100 کیلوگرم: 1- فریبرز چهل امیرانی (تهران) 2- محمدحسن میرهاشمی (البرز) 3- حسن احمدی (کرمانشاه) و عزت اله رنجبر (مازندران)
      130 کیلوگرم: 1- رسول داود نوری (کرمانشاه) 2- مرتضی زمانی (لرستان) 3- موسی نوری (گلستان)

      رده بندی تیمی (پنج گانه): 1- تهران 465 امتیاز 2- مازندران 433 امتیاز 3- کرمانشاه 282 امتیاز 4- توابع تهران 238 امتیاز 5- البرز 189 امتیاز 6- گیلان 156 امتیاز


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:


اتوماسیون اداری ژوبین