• ۲۳:۳۰ ۱۳۹۸/۴/۲۱
      نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید (زیر 23 سال) مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید امروز (جمعه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
      اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
      57 کیلوگرم: 1- علیرضا سرلک (لرستان) 2- زین العابدین فلاح (گیلان) 3- نقی رضوان (آذربایجان شرقی) و نادر نصری (مازندران)
      61 کیلوگرم: 1- محمدباقر یخکشی (مازندران) 2- محمد نامجو مطلق (گیلان) 3- امید سرلک (لرستان) و علیرضا محمدحسنی، میرعلی باوفا سادات (تهران)
      65 کیلوگرم: 1- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) 2- شایان حمزه (مازندران) 3- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) و علی اکبر زرودی (مازندران)
      70 کیلوگرم: 1- امیررضا اکبر زاده (مازندران) 2-امیرحسین حسینی (تهران) 3- فرهاد نوری (تهران) و سجاد چهاردولی (همدان)
      74 کیلوگرم: 1- نیما اشفاقی (مازندران) 2– جمال خدابنده لو (همدان) 3- جمال عبادی (خوزستان) و محسن مصطفوی (آذربایجان شرقی)
      79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی (مازندران) 2– پیمان حیدری (مازندران) 3- علی شکوری (مازندران) و رضا ابراهیم نژاد (مازندران)
      86 کیلوگرم: 1- کامران قاسم پور (مازندران) 2- آرش نیرآبادی (گلستان) 3- مصطفی نجفی (خراسان رضی) و علیرضا صادقی (البرز)
      92 کیلوگرم: 1- حسین شهبازی (تهران) 2- محمدحسین میرباغبان (تهران) 3- ارشک محبی (کرمانشاه) و مجتبی عزیزی (لرستان)
      97 کیلوگرم: 1- دانیال شریعتی (همدان) 2- میثم عبدی (توابع تهران) 3- مجتبی گلیج (مازندران) 4- مسعود خواجه صالحانی (تهران)
      125 کیلوگرم: 1- سید مهدی هاشمی (مازندران) 2- امیررضا امیری (لرستان) 3- محمد مرادی (کرمانشاه) و امیررضا صحرایی (مازندران)


      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام سوم مقام پنجم مقام پنجم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      57 علیرضا سرلک زین العابدین فلاح نقی رضوانی نادر نصری محسن دادگروچین سالار غیاثی چکا محمد کابلی عرفان آئینی امیرهراتی علیرضا قره چاهی
      لرستان گیلان آذربایجان   شرقی مازندران توابع تهران لرستان البرز توابع تهران خراسان رضوی یزد
      61 محمدباقر یخکشی محمدنامجومطلق پاسکه امید سرلک     سعید انوری زیجود محمد سراج امیرحسین راستگردانی متین زارعی مهدی پناهی
      مازندران گیلان       همدان سمنان مرکزی کرمانشاه توابع تهران
      65 ابوالفضل حاجی پور شایان حمزه خیرالله قهرمانی علی اکبر زرودی علی اکبر فضلی محمدرضا پورحسنی نژاد مرتضی فرزین فر حسین آذری محمد زمانی محمدرضا طهماسبی پور
      مازندران مازندران کرمانشاه مازندران مازندران توابع تهران همدان مازندران تهران توابع تهران
      70 امیررضا اکبرزاده امیرحسین حسینی فرهاد نوری خورجستان سجاد چهاردولی رضا مقتدر سنجبد حسین مصطفوی علیرضا   رحمانی مقدم مجتبی عموزاد علی میرحسینی حسین ابوذری
      مازندران تهران تهران همدان تهران آذربایجان شرقی لرستان مازندران یزد مازندران
      74 نیما اشفاقی جمال خدابنده لو جمال عبادی محسن مصطفوی علی غلامی محمدرضا مقدسی علیرضا کشاورز فریبرز بابایی علی آقا بابایی احمد دولتشاهی
      مازندران همدان خوزستان آذربایجان شرقی آذربایجان شرقی لرستان فارس مازندران توابع تهران لرستان
      79 علی سواد کوهی پیمان حیدری علی شکوری رضا ابراهیم نژاد مهدی علیجانی سعید سلطانی لرگانی علیرضا نادعلی سیدمبین حسینی رضا شمس الدینی امیرحسین موذنی
      مازندران مازندران مازندران مازندران خوزستان تهران البرز تهران لرستان اصفهان
      86 کامران قاسم پور آرش نیرآبادی مصطفی نجفی علیرضا صادقی حسین خواجه صالحانی حمیدرضا علی بخشی حامد گرامی نیکجه اشکان قمریان محمدجواد پوربابا امیرحسین یعقوبی
      مازندران گلستان خراسان رضوی البرز توابع تهران همدان توابع تهران کرمانشاه قم البرز
      92 حسین شهبازی سیدمحمدحسین میرباغبان ارشک محبی مجتبی عزیزی امیرحسین خطی محمدعلی تبار امیرارسلان تاتار امیر بهادر ترابی حسین جلالی نژاد محمد فقیه سعادتمند
      تهران تهران کرمانشاه لرستان مازندران مازندران خراسان رضوی البرز لرستان توابع تهران
      97 دانیال شریعتی میثم عبدی مجتبی گلیج مسعود خواجه صالحانی سجاد عزیزی موسی الرضا تاتاری        
      همدان توابع تهران مازندران تهران تهران گلستان        
      125 سیدمهدی هاشمی امیررضا امیری محمد مرادی امیررضا صحرائی مهدی صدری سیدرضا چراغی امیر یاری صابر کولیوند عرفان جعفری شاهین حاجی میرزائی
      مازندران لرستان کرمانشاه مازندران همدان مازندران البرز البرز مازندران مازندران


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:


اتوماسیون اداری ژوبین