• رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور، گروه ب- سیرجان

      فارس بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۶:۲۸ ۱۳۹۷/۱۱/۸
      استان فارس بعنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور در گروه ب دست یافت.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور روزهای 7 و 8 بهمن ماه در سالن امام علی (ع) شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار شد و در پایان تیم فارس بعنوان قهرمانی رسید.

      رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
      1- فارس 2- مرکزی 3- گیلان 4- خوزستان 5- کردستان 6- ایلام 7- گلستان 8- خراسان شمالی 9- کرمان 10- قم

      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: فارس 7 – مرکزی 3
      رده بندی: گیلان 9- خوزستان 1
      مقام پنجم: کردستان 6 – ایلام 2
      مقام هفتم: گلستان 8 – خراسان شمالی 1
      مقام نهم: کرمان، برنده 5 – قم 5 (امتیاز مثبت 24 به 23 به سود کرمان)

      رده بندی تیم ها پس از مسابقات گروهی به شرح زیر است:
      گروه الف: 1- فارس 2- گیلان 3- کردستان 4- گلستان 5- کرمان
      گروه ب: 1- مرکزی 2- خوزستان 3- ایلام 4- خراسان شمالی 5- قم

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف:
      دور اول:
      فارس 6- گلستان 4
      گیلان 7- کردستان 3
      دور دوم:
      گلستان 6- کرمان 4
      فارس، برنده 5 – گیلان 5 (امتیاز مثبت 22 به 20 به سود فارس)
      دور سوم:
      گلستان 6- کردستان 4
      فارس 6- کرمان 4
      دور چهارم:
      گیلان 6- گلستان 4
      کردستان، برنده 5- کرمان 5 (امتیاز مثبت 25 به 20 به سود کردستان)
      دور پنجم:
      کردستان، برنده 5- فارس 5 (امتیاز مثبت 22 به 22 برابر ضربه فنی به سود کردستان)
      کرمان، برنده 5- گیلان 5 (امتیاز مثبت 23 به 19 به سود کرمان)


      گروه ب:
      دور اول:
      ایلام 6- خوزستان 4
      خراسان شمالی 6- قم 4
      دور دوم:
      مرکزی 9 – ایلام 1
      خوزستان 7- خراسان شمالی 3
      دور سوم:
      ایلام 7- قم 3
      مرکزی 8- خوزستان 2
      دور چهارم:
      خراسان شمالی 6- ایلام 4
      مرکزی 8- قم 2
      دور پنجم:
      خوزستان 7- قم 3
      مرکزی 9- خراسان شمالی یک

      رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

      رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور گروه ب با شرکت114 کشتی گیر از10 استان در تاریخ 6 لغایت 8 بهمن ماه در شهرستان سیرجان استان کرمان طی 7 دوره و با انجام 266 کشتی برگزار گردید .

      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      45 کیلوگرم

      مهدی جوکار

      علی دین محمدی

      محمدامین صفرپور

      سیاوش یاری

      علی اکبر منوچهری

      محمدهادی حسینی

      حمیدرضا خادمی

      جواد آقاخانی

      گیلان

      مرکزی

      فارس

      ایلام

      گلستان

      قم

      خوزستان

      خراسان شمالی

      48 کیلوگرم

      حسین جاهدی

      امیرمحمد میان محله

      آرمان توکلیان

      امیرحسین ظروفی

      مرتضی جوکار

      علی الماسیان

      امیرحسین گلشنی راد

      گلستان

      مرکزی

      فارس

      قم

      گیلان

      خوزستان

      خراسان شمالی

      51 کیلوگرم

      امیرحسام محبی

      محمدابراهیمی

      رضا پورنعمتی

      سعید نورمحمدی

      علیرضا دهقان

      رضا یوسفی یوسفیان

      کرمان

      فارس

      گیلان

      مرکزی

      خوزستان

      قم

      55 کیلوگرم

      معین قاسمی

      شاهین خادمی

      ابراهیم فرهنگ

      عمران حق مرادی

      فرزاد صفی جهانشاهی

      امیرحسین مومنی

      علیرضا شریعیت

      پارسا محمودی

      رضا نیکدل

      گیلان

      مرکزی

      خوزستان

      کردستان

      کرمان

      ایلام

      فارس

      گلستان

      خراسان شمالی

      60 کیلوگرم

      محمد میرشاهی

      غلامحسین حاصلی

      علیرضا بغدادی

      علیرضا حیدری

      مهرشاد صفرپور

      سجاد جوکار

      امیرحسین رستمی

      محمدمهدی شیرزادی نیا

      سهند یاری

      داود تینونی

      گلستان

      فارس

      مرکزی

      خراسان شمالی

      گیلان

      خوزستان

      قم

      ایلام

      کردستان

      کرمان

      65 کیلوگرم

      علی سلیمی

      شایان حسامی

      مسعود نیستانی

      هادی زرخواه

      علی اصغر زارعی

      امیرحسین همائی

      سیف اله منوچهری

      رضا محمدی

      محسن صمدی

      محمدامین ربیعی

      مرکزی

      کردستان

      خراسان شمالی

      گیلان

      فارس

      قم

      گلستان

      ایلام

      قم

      کرمان

      71 کیلوگرم

      محمدرضا دقیل زاده

      حمید حاجیان

      علیرضا ترک زاده

      ایمان علی اکبری

      میلاد کلائی

      مهزیار رسولی

      علی داودی

      محمدامین یاری

      علی یونسی

      محمدمهدی شیخلر

      خوزستان

      کردستان

      قم

      کرمان

      گلستان

      مرکزی

      خراسان شمالی

      گیلان

      فارس

      مرکزی

      80 کیلوگرم

      ابوالفضل آشوری

      امیرمحمد خانکی

      بصیر پروا

      معراج زارع

      شایان سلحشور

      امیرحسین سوری

      محمدعلی ناصری

      عمران عبدی رز

      گلستان

      مرکزی

      کردستان

      فارس

      خوزستان

      کرمان

      ایلام

      گیلان

      92 کیلوگرم

      محمدمبین عظیمی

      سیدمحمدمهدی موسوی

      ابوالفضل حاجیوند

      آرمین اسکندری

      ابوالفضل ارجمند

      محمد هژبر

      محمدعلی شریفات

      ارشیا توکلی

      محمدرضا نیازی

      امیرمحمدامیری مقدم

      کردستان

      ایلام

      فارس

      مرکزی

      کرمان

      گیلان

      خوزستان

      گلستان

      قم

      خراسان شمالی

      110 کیلوگرم

      ابوالفضل رستم پور

      فرهاد اکبری ارضتی

      امیرحسین علیپور

      عباس بشیری

      اسماعیل زمانی

      علی جعفری

      مهیار حیدری

      مهدی برزگر حسینی

      محمدعلی امیرمجاهدی

      محمدشایان وحیدی راد

      گیلان

      گلستان

      خراسان شمالی

      خوزستان

      فارس

      مرکزی

      ایلام

      کرمان

      کرمان

      قم

      مقام تیمی

      اول

      دوم

      سوم

      چهارم

      پنجم

      ششم

      هفتم

      هشتم

      نهم

      دهم

      فارس

      مرکزی

      گیلان

      خوزستان

      کردستان

      ایلام

      گلستان

      خراسان شمالی

      کرمان

      قم

      نتایج کامل مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریاف است:

      دریافت


اتوماسیون اداری ژوبین