• رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور، گروه الف- مراغه

      مازندران بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۳:۲۱ ۱۳۹۷/۱۱/۶

      استان مازندران قهرمان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان کشور در گروه الف شد.


      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور در گروه الف، روزهای 5 و 6 بهمن ماه در سالن شهید کنعانی زاده شهر مراغه برگزار شد و در پایان تیم مازندران بعنوان قهرمانی دست یافت. تیم های تهران و خراسان رضوی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.



      رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
      1- مازندران 2- تهران 3- خراسان رضوی 4- آذربایجان شرقی 5- البرز 6- لرستان 7- توابع تهران 8- همدان 9- کرمانشاه 10- قزوین

      نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

      فینال: مازندران 7 – تهران 3
      رده بندی: خراسان رضوی 9 - آذربایجان شرقی 1
      مقام پنجم: البرز 6- لرستان 4
      مقام هفتم: توابع تهران 8 – همدان 2
      مقام نهم: کرمانشاه 10- قزوین صفر

      رده بندی تیم ها در پایان مسابقات گروهی:
      گروه الف: 1- مازندران 2- خراسان رضوی 3- لرستان 4- توابع تهران – قزوین
      گروه ب: 1- تهران 2- آذربایجان شرقی 3- البرز 4- همدان 5- کرمانشاه


      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف:
      دور اول:
      مازندران 6- خراسان رضوی 4
      لرستان 6- توابع تهران 4
      دور دوم:
      مازندران 10- قزوین صفر
      خراسان رضوی، برنده 5- توابع تهران 5 (امتیاز مثبت 21 به 19 به سود خراسان رضوی)
      دور سوم:
      مازندران 9- لرستان 1
      خراسان رضوی 9- قزوین 1
      دور چهارم:
      مازندران 8- توابع تهران 2
      لرستان 10- قزوین صفر
      دور پنجم:
      خراسان رضوی 6- لرستان 4
      توابع تهران 10- قزوین صفر

      گروه ب:
      دور اول:
      همدان 6- کرمانشاه 4
      تهران 10- البرز صفر
      دور دوم:
      البرز 8- کرمانشاه 2
      تهران 10- آذربایجان شرقی صفر
      دور سوم:
      آذربایجان شرقی، برنده 5- البرز 5 (امتیاز مثبت 22 به 20 به سود آذربایجان شرقی)
      تهران 8- همدان 2
      دور چهارم:
      آذربایجان شرقی 6- همدان 4
      تهران 8- کرمانشاه 2
      دور پنجم:
      کرمانشاه 8- آذربایجان شرقی 2
      البرز 6- همدان 3



      رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:


      رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشوری گروه الف نوجوانان با شرکت 118کشتی گیر از10 تیم از تاریخ 97/11/05 لغایت 97/11/06 در مجموعه ورزشی شهید کنعانی مراغه طی 6 دوره و با انجام 280 کشتی برگزار گردید و نتایج آن بشرح زیر اعلام میگردد
      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      45 علی عرب احمد محمدنژاد جوان امیررضا زالی حصاری علیرضا اصلانی علی شرف وندی محمد موسوی امیرحسین علیپور میلاد نجد امیرحسین سلطانی ***
      مازندران خراسان رضوی تهران البرز کرمانشاه توابع تهران لرستان آذربایجان شرقی همدان ***
      48 محمدعلی عموزاد مجتبی عرفانی مهدی قربانی آذر میلاد احمدی میلاد رزمی آرمان خادمی حسین سرلک علی شریفی *** ***
      مازندران خراسان رضوی تهران البرز آذربایجان شرقی توابع تهران لرستان کرمانشاه *** ***
      51 مجتبی سلطان زاده علی قلی زادگان علی اصغر فتحی امیرخیالی امیرحسین عبدی مهدی سبزی پور امیرحسین شامی سجاد نرکسی مسعود رضائی ***
      مازندران تهران توابع تهران آذربایجان شرقی همدان لرستان البرز خراسان رضوی کرمانشاه ***
      55 افشار رحمانی محمدامین خسروی عباس ابراهیم زاده پوریا حبیبی امیدرضایی مهدی مغفور داود صبوری *** *** ***
      لرستان کرمانشاه مازندران توابع تهران تهران آذربایجان شرقی خراسان رضوی *** *** ***
      60 ابراهیم اصغر سیدحسین میرحسینی عرفان الهی پیام نظری متین فرهادی احمد فیروزروز ایمان محمد حسینی محمدرضا محمدی ثالث محمدامین هاشمی ***
      تهران خراسان رضوی مازندران کرمانشاه البرز توابع تهران همدان آذربایجان شرقی قزوین ***
      65 امیرحسین متقی داوود رشیدخانی حمیدرضا آقائی هامون محمد جانلو امین رحمانی احسان قنبری گلو بهزاد سلمان نژاد احمدرضا شجاعی امیرحسین قدیرپور ***
      خراسان رضوی کرمانشاه توابع تهران مازندران همدان البرز تهران لرستان آذربایجان شرقی ***
      71 وحید اسماعیل زاده فاضل پوررجب مرتضی جعفر زاده داود کمالی اقدم علیرضا محمدی عارف رنجبری سبحان یاری مسعود آسترکی حمید دارابی ***
      تهران مازندران توابع تهران آذربایجان شرقی خراسان رضوی البرز کرمانشاه لرستان همدان ***
      80 مهدی حاجیلوئیان امیرعلی آذرپیرا امیرحسین الهی فردین بهرام وند حسین نوری محمد معین طالبی سجاد حسین آبادی علیرضا رستمی مرتضی جانمحمدزاده سعید مرادی
      همدان تهران مازندران لرستان توابع تهران کرمانشاه خراسان رضوی البرز آذربایجان شرقی قزونی
      92 مهراب بابائی حسین عزیزی محمدرضا حسینیان علی جعفری عرشیا فلاح نژاد امیررضا لرستانی آرش صادقی فردین طالبی محمدنائب پور دانیال ذکائی
      خراسان رضوی تهران مازندران البرز توابع تهران کرمانشاه لرستان همدان آذربایجان شرقی قزوین
      110 امیرحسین شعاعی مصطفی طغانی امیرحسین احدی رضا پناهی فرهاد بتوایی محمدرسول خسروی علی طاهرخانی مهدی خزائی امیررضا الهی رضا شهری
      تهران خراسان رضوی البرز توابع تهران لرستان کرمانشاه مازندران همدان قزوین آذربایجان شرقی
      مقام تیمی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم
      مازندران تهران خراسان رضوی آذربایجان شرقی البرز لرستان توابع تهران همدان کرمانشاه قزوین


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



اتوماسیون اداری ژوبین