• سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی- اندیمشک

      ایران بعنوان قهرمانی دست یافت
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۵:۵۲ ۱۳۹۷/۱۱/۵
      تیم ایران عنوان قهرمانی سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی را بدست آورد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 4 و 5 بهمن ماه با حضور کشتی گیران مطرح داخلی و کشتی گیرانی از 8 کشور خارجی در سالن شهید سروندی شهر اندیمشک برگزار شد و در پایان تیم ایران با کسب 240 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید. تیم های آذربایجان، گرجستان و کوبا نیز به ترتیب با 134، 109 و 78 امتیاز دوم تا چهارم شدند.

      رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

      55 کیلوگرم: 1- مصیب اکبری 2- رضا خدری 3- زیاد زینال اف (آذربایجان) 4- محمد سید احمدیان 5- علیرضا اسدی 6- فرزاد محبی
      60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی 2- علیرضا نجاتی 3- خاویر دومینیگو (کوبا)  و شیرزاد بهشتی طلا 5- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) و میخائیل رحیم اف (آذربایجان) 7- امید آرامی 8- مراد بازاروف (آذربایجان) 8- محمد محرابی 10- رضا مردی
      63 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش 2- سامان عبدولی 3- محسن حاجی پور و کرامت عبدولی 5- زائور نوریف (آذربایجان) و خویچا تچیتاوا (گرجستان) 7- میثم دلخانی 8- امید قادری نریمانی 9- محسن مدهنی
      67 کیلوگرم: 1- محمد الیاسی 2- بهرام معروف خانی 3- اندار شاوادزه (گرجستان) و دانیل چانچیچ (کرواسی) 5- کریم جعفراف (آذربایجان) و احمد خرسانی 7- شاهین بداغی 8- وحید میرفتح الهی 9- پریکا دیمیتریویچ (صربستان) 10- مروزهان یسایان (ارمنستان)
      72 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی 2- آزاد علی اف (آذربایجان) 3- محمدرضا آقانیا و اشکان سعادتی فر 5- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) و محمدرضا رستمی 7- گئورگی خوتچوا (گرجستان) 8- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 9- عرفان سعادتی فر 10- سریوزها برنتسیان (ارمنستان)
      77 کیلوگرم: 1- محمدعلی گرایی 2- رسول گرمسیری 3- پیام بویری و بوزو استارکوویچ (کرواسی) 5- محمد ناقوسی و  خلیل رابع (فلسطین) 7- نصیر حسن اف (آذربایجان) 8- گوگولی باکوری (گرجستان) 9- چن وی وی (چین) 10- یوسوانیس پنافلورس (کوبا)
      82 کیلوگرم: 1- جمال اسماعیلی 2- عباس مهدی زاده 3- هادی علیزاده پورنیا و حسین فروزنده 5- المادین رمضان اف و  ژانگ چنگ وو (چین) 7- ژانگ گانگ (چین) 8- التان وزیرزاده (آذربایجان) 9- مهدی ابراهیمی
      87 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان 2- مهدی فلاح 3- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) و حسن فروزنده 5- سامان عزیزی و رامین طاهری 7- میلاد خسروی 8- علی خلیل زاده 9- بهروز هدایت 10- گیقام تورگومیان (ارمنستان)
      97 کیلوگرم: 1- الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 2- حسن آریانژاد 3- عارف نیفتولایف (آذربایجان) و محمد یگانه 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) و مهدی بالی 7- لیو یان (چین) 8- ابوالفضل سید مهدوی 9- ادریس ابراهیمی 10- محمد بیرانوند
      130 کیلوگرم: 1- اسکار پینو هیندس (کوبا) 2- شهاب قوره جیلی 3- امیر قاسمی منجزی و نویداله قلی نوه سی 5- امیرمحمد حاجی پور و شادمان عظیمی 7- علی اکبر یوسفی 8- منگ لینگژهی (چین) 9- سولخان بوییدزه (گرجستان) 10- مو ژولی (چین)

      رده بندی تیمی: 1- ایران 240 امتیاز 2- آذربایجان 134 امتیاز 3- گرجستان 109 امتیاز 4- کوبا 78 امتیاز 5- ارمنستان 58 امتیاز 6- چین 54 امتیاز 7- کرواسی 52 امتیاز 8- صربستان 18 امتیاز 9- فلسطین 15 امتیاز


      نتایج دیدارهای فینال:

      55 کیلوگرم: مصیب اکبری 7- رضا خدری 2
      60 کیلوگرم: مهرداد مردانی 4- علیرضا نجاتی 1
      63 کیلورم: محمد نوربخش 3- سامان عبدولی 2
      67 کیلوگرم: محمد الیاسی 3- بهرام معروف خانی 2
      72 کیلوگرم: محمدرضا گرایی 9- آزاد علی اف (آذربایجان) صفر
      77 کیلوگرم: محمدعلی گرایی 5- رسول گرمسیری صفر
      82 کیلوگرم: جمال اسماعیلی 9- عباس مهدی زاده صفر
      87 کیلوگرم: یوسف قادریان 5- مهدی فلاح 4
      97 کیلوگرم: الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 8 - حسن آریانژاد صفر
      130 کیلوگرم: اسکار پینو هیندس (کوبا) 3 – شهاب قوره جیلی 1

      نتایج دیدارهای رده بندی:

      55 کیلوگرم:
      زیاد زینال اف (آذربایجان) 10- محمد سید احمدیان صفر
      60 کیلوگرم:
      خاویر دومینیگو (کوبا) 8- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) 2
      شیرزاد بهشتی طلا 9- میخائیل رحیم اف (آذربایجان) 3
      63 کیلوگرم:
      محسن حاجی پور 12- زائور نوریف (آذربایجان) 6
      کرامت عبدولی 16- خویچا تچیتاوا (گرجستان) 8
      67 کیلوگرم:
      اندار شاوادزه (گرجستان) 6- کریم جعفراف (آذربایجان) 1
      دانیل چانچیچ (کرواسی) 4- احمد خرسانی 1
      72 کیلوگرم:
      محمدرضا آقانیا 4- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
      اشکان سعادتی فر 8- محمدرضا رستمی 1
      77 کیلوگرم:
      پیام بویری 2- محمد ناقوسی صفر
      بوزو استارکوویچ (کرواسی) 9- خلیل رابع (فلسطین) صفر
      82 کیلوگرم:
      هادی علیزاده پورنیا 9- المادین رمضان اف (آذربایجان) 1
      حسین فروزنده 11- ژانگ چنگ وو (چین) صفر
      87 کیلوگرم:
      شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 6- سامان عزیزی 1
      حسن فروزنده، برنده – رامین طاهری (حاضر نشد)
      97 کیلوگرم:
      عارف نیفتولایف (آذربایجان) 3- والرین موروانیدزه (گرجستان) 1
      محمد یگانه 12- مهدی بالی 3
      130 کیلوگرم:
      امیر قاسمی منجزی 9- امیرمحمد حاجی پور صفر
      نویداله قلی نوه سی 7- شادمان عظیمی 5



      نتایج کامل مسابقات برگزار شده (مقدماتی- شانس مجدد) به شرح زیر است:

      55 کیلوگرم (دوره ای):
      دور اول:
      مصیب اکبری 8- محمد سید احمدیان صفر
      رضا خدری 9- فرزاد محبی 1
      دور دوم:
      محمد سید احمدیان 10- علیرضا اسدی 2
      رضا خدری 4- زیاد زینال اف (آذربایجان) 2
      دور سوم:
      مصیب اکبری 8- علیرضا اسدی صفر
      زیاد زینال اف (آذربایجان) 10- فرزاد محبی صفر
      نیمه نهایی:
      رضا خدری 9- محمد سید احمدیان صفر
      مصیب اکبری 9- زیاد زینال اف (آذربایجان) 5

      60 کیلوگرم:
       مقدماتی:
      امید آرامی 5- محمد محرابی 3
      شیرزاد بهشتی طلا 3 ضربه فنی- رضا مردی
      یک چهارم:
      خاویر دومینیگو (کوبا) 5- مراد بازاروف (آذربایجان) 3
      شیرزاد بهشتی طلا 4- امید آرامی 2
      مهرداد مردانی 4- وازگن خاچاتریان (ارمنستان) صفر
      علیرضا نجاتی 7- میخاییل رحیم اف (آذربایجان) صفر
      نیمه نهایی:
      مهرداد مردانی 6- خاویر دومینیگو (کوبا) صفر
      علیرضا نجاتی 6- شیرزاد بهشتی طلا 4

      63 کیلوگرم:
      مقدماتی:
      کرامت عبدولی 3، برنده - میثم دلخانی 3
      یک چهارم:
      تچیتاوا خویچا (گرجستان) 10- محسن مدهنی 1
      محسن حاجی پور 3- امید قادری نریمانی 1
      سامان عبدولی 5- کرامت عبدولی 1
      محمد نوربخش 6 - زائور نوریف (آذربایجان) صفر
      نیمه نهایی:
      محمد نوربخش 12- محسن حاجی پور صفر
      سامان عبدولی 8- تچیتاوا خویچا (گرجستان) 4

      67 کیلوگرم:
      مقدماتی:
      شاهین بداغی 12- پریکا دیمیتریویچ (صربستان) 2
      بهرام معروف خانی، برنده – یوسف حسینوند (حاضر نشد)
      اندار شاوادزه (گرجستان) 10- وحید میرفتح الهی 5
      یک چهارم:
      کریم جعفراف (آذربایجان) 8- شاهید بداغی صفر
      محمد الیاسی 5- دانیل جانسیچ (کرواسی) 2
      بهرام معروف خانی 9- اندر شاوادزه (گرجستان) صفر
      احمد خرسانی 12- مروژان یسایان (ارمنستان) صفر
      نیمه نهایی:
      محمد الیاسی 2- احمد خرسانی 1
      بهرام معروف خانی 5- کریم جعفر اف (آذربایجان) 2
      شانس مجدد:
      اندار شاوادزه (گرجستان)، برنده – یوسف حسینوند (حاضر نشد)

      72 کیلوگرم:
      مقدماتی:
      تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) 8- علی ارسلان صفر
      محمدرضا گرایی 10- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5
      گئورگی خوتچوا (گرجستان) 6 ضربه فنی – عرفان سعادتی فر 1
      محمدرضا آقانیا 2- سریوژا برنتسیان (ارمنستان) صفر
      یک چهارم:
      آزاد علی اف (آذربایجان) 4- محمدرضا رستمی 2
      محمدرضا گرایی 9- تورنیکه جانگوادزه (گرجستان) صفر
      محمدرضا آقانیا 9- گئورگی خوتچوا (گرجستان) صفر
      اشکان سعادتی فر 11- عابد بابکان صفر
      نیمه نهایی:
      آزاد علی اف (آذربایجان) 2- اشکان سعادتی فر 1
      محمدرضا گرایی 8 – محمدرضا آقانیا 3
      شانس مجدد:
      تورنیکه جانگوادزه (گرجستان)، برنده 5- دومینیک اتلینگر (کرواسی) 5

      77 کیلوگرم:
      مقدماتی:
      نصیر حسن اف (آذربایجان) 7- سامان نجم سهیلی صفر
      پیام بویری 3- حمیدرضا جعفری صفر
      گوگولی باکوری (گرجستان) 3- یوسوانیس پنافلورس (کوبا) 2
      محمدعلی گرایی 15- چن وی وی (چین) 4
      محمد ناقوسی 4- علی نوروزی 2
      یک چهارم:
      رسول گرمسیری 11- خلیل رابع (فلسطین) صفر
      محمدعلی گرایی 9- محمد ناقوسی صفر
      بوزو استارسویچ (کرواسی) 8- نصیر حسن اف (آذربایجان) صفر
      پیام بویری 7- گوگولی باکوری (گرجستان) صفر
      نیمه نهایی:
      رسول گرمسیری 8- بوزور استارسویچ (کرواسی) 7
      محمدعلی گرایی 5- پیام بویری 2
      شانس مجدد:
      محمد ناقوسی 2- چنگ وی وی (چین) صفر

      82 کیلوگرم:
      مقدماتی:
      ژانگ گانگ (چین) 11 صربه فنی – التون وزیرزاده (آذربایجان) 4
      یک چهارم نهایی:
      جمال اسماعیلی 6- حسین فروزنده 5
      هادی علیزاده، برنده – مهدی ابراهیمی (حاضر نشد)
      ژانگ چنگ وو (چین) 9- ژانگ گانگ (چین) 4
      عباس مهدی زاده 8- المادین رمضان اف (آذربایجان) صفر
      نیمه نهایی:
      عباس مهدی زاده 2- هادی علیزاده پورنیا 1
      جمال اسماعیلی 10 – ژانگ چنگ وو (چین) 2


      87 کیلوگرم:
      مقدماتی:
      علی خلیل زاده 8- گیقام تورگومیان (ارمنستان) 2
      مهدی فلاح 8- سامان عزیزی صفر
      میلاد خسروی، برنده – دنیل گریگوریس هچاواریتا (حاضر نشد)
      یک چهارم:
      شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 5- علی خلیل زاده 1
      رامین طاهری 7- بهروز هدایت 6
      مهدی فلاح 8- میلاد خسروی 4
      یوسف قادریان 5- حسن فروزنده 2
      نیمه نهایی:
      یوسف قادریان 9 – رامین طاهری 1
      مهدی فلاح 2- شالوا خاتچیدزه (گرجستان) 1
      شانس مجدد:
      سامان عزیزی 6- میلاد خسروی 3

      97 کیلوگرم:
      یک هشتم:
      ادریس ابراهیمی 4- وحید دادخواه صفر
      ابوالفضل سید مهدوی 3- دژان فراکوویچ (صربستان) صفر
      الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد بیرانوند صفر
      لیو یان (چین) 9- ژانگ لینگ لونگ (چین) صفر
      حسن آریانژاد 5- والرین موروانیدزه (گرجستان) 3
      عاریف نیفتولایف (آذربایجان) 4- لی ی مینگ (چین) 2
      مهدی بالی 4- ژیائو دی (چین) 3
      محمد یگانه 11 ضربه فنی – کارن آبگاریان (ارمنستان) 6
      یک چهارم:
      حسن آریانژاد 4- ابوالفضل سید مهدوی 2
      مهدی بالی 2- لیو یان (چین) 1
      عارف نیفتولایف (آذربایجان) 9 – ادریس ابراهیمی 2
      الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 10- محمد یگانه 1
      نیمه نهایی:
      الخاندرو اوکیندلان گابریل روسیل (کوبا) 5 ضربه فنی – مهدی بالی 2
      حسن آریانژاد 11– عارف نیفتولایف (آذربایجان) 2

      130 کیلوگرم:
      مقدماتی:
      امیر محمد حاجی پور 8- میو ژولی (چین) صفر
      علی اکبر یوسفی، برنده 3- منگ لینگ ژو (چین) 3
      امیر قاسمی منجزی 8- کونگ شوای (چین) صفر
      اوسکار پینو هیندز (کوبا) 8- مسعود نعمت چکانی صفر
      یک چهارم:
      امیرمحمد حاجی پور 3- علی اکبر یوسفی 1
      شادمان عظیمی 5- سولخان بوییدزه (گرجستان) 3
      اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیر قاسمی منجزی 3
      شهاب قوره جیلی 9 – نویده اله قلی نوه سی صفر
      نیمه نهایی:
      شهاب قوره جیلی 3- شادمان عظیمی صفر
      اسکار پینو هیندز (کوبا) 5- امیرمحمد حاجی پور 1
      شانس مجدد:
      شهاب قوره جیلی 5- مسعود نعمت چکانی صفر


      نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



اتوماسیون اداری ژوبین