• ۲۲:۵۳ ۱۳۹۷/۱۱/۳

      تیم اصفهان قهرمان رقابت های کشتی آزاد نوجوانان کشور در گروه ج شد.

      به گزارش روابط عمومی فدارسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی کشور در گروه ج امروز (چهارشنبه) در سالن پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی برگزار شد و در پایان تیم اصفهان با شکست تیم آذربایجان غربی در دیدار فینال، بعنوان قهرمانی رسید. در دیدار رده بندی نیز تیم اردبیل از سد تیم یزد گذشت و سوم شد.
      نتایج کامل این مسابقات متعاقبا اعلام می شود.
      رده بندی تیمی: 1- اصفهان 2- آذربایجان غربی 3- اردبیل 4- یزد 5- زنجان 6- سمنان 7- چهارمحال و بختیاری 8- کهگیلویه و بویراحمد 9- هرمزگان 10- کیش 11- خراسان جنوبی 12- بوشهر

      نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:
      دیدارهای مقدماتی:
      گروه الف:
      اردبیل 6- زنجان 4
      اردبیل 8- بوشهر 2
      زنجان 10- بوشهر صفر
      گروه ب:
      آذربایجان غربی 6- هرمزگان 4
      آذربایجان غربی 7- چهارمحال و بختیاری 3
      چهارمحال و بختیاری، برنده 5- هرمزگان 5 (امتیاز مثبت 23 به 22 به سود چهارمحال)
      گروه ج:
      اصفهان 10- کهگیلویه و بویراحمد صفر
      اصفهان 10- خراسان جنوبی صفر
      کهگیلویه و بویراحمد 8- خراسان جنوبی 2
      گروه د:
      یزد، برنده 5- سمنان 5 (امتیاز مثبت 22 به 20 به سود یزد)
      سمنان 7- کیش 3
      یزد 7- کیش 3

      رده بندی تیم ها پس از مسابقات مقدماتی:
      گروه الف: 1- اردبیل 2- زنجان 3- بوشهر
      گروه ب: 1- آذربایجان غربی 2- چهارمحال و بختیاری 3- هرمزگان
      گروه ج: 1- اصفهان 2- کهگیلویه و بویراحمد 3- خراسان جنوبی
      گروه د: 1- یزد 2- سمنان 3- کیش

      دیدارهای نیمه نهایی:
      نیمه نهایی تیم های اول: آذربایجان غربی، برنده 5- اردبیل 5 (امتیاز مثبت 24 به 19 به سود آذربایجان غربی)
      نیمه نهایی تیم های اول: اصفهان 8 – یزد 2
      نیمه نهایی تیم های دوم: زنجان 9- چهارمحال و بختیاری 1
      نیمه نهایی تیم های دوم: سمنان 7- کهگیویه و بویراحمد 3
      نیمه نهایی تیم های سوم: هرمزگان 7- بوشهر 3
      نیمه نهایی تیم های سوم: کیش 7- خراسان جنوبی 3
      دیدارهای نهایی:
      فینال: اصفهان 6- آذربایجان غربی 4
      رده بندی: اردبیل 6- یزد 4
      کسب مقام پنجم: زنجان 8- سمنان 2
      کسب مقام هفتم: چهارمحال و بختیاری 8- کهگیلویه و بویراحمد 2
      کسب مقام دهم: هرمزگان، برنده 5- کیش 5 (امتیاز مثبت 23 به 22 به سود هرمزگان)


      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      45 کیلوگرم حمید رضا رحیمی امیر آژینه سهیل امن زاده ابوالفضل لطفی آرش صالحی اسماعیل خسروی محمدرضا خدادی امیر عباس عربیان مرتضی کشاورزیان علی نادری
      زنجان آذربایجان غربی اردبیل اصفهان کهگیلویه وبویر احمد خراسان جنوبی چهار محال وبختیاری یزد سمنان هرمزگان
      48 کیلوگرم محمدرضا زارعی محمد صالح موسویان سعید غلامی رضا ذاکری سید مسعود سید علیان محمد صالح یعقوبی علیرضا آژینه مهدی غریبی نیما ذوالفقاری حسین قاسمی
      اصفهان کیش زنجان هرمزگان سمنان خراسان جنوبی آذربایجان غربی چهار محال وبختیاری اردبیل چهار محال وبختیاری
      51 کیلوگرم آرمین بهمنی پیام قاسمی احمرضا حق شناس محمد مهدی نصرتی امیرحسین قره جلو ابوالفضل روشنی مقدم علیرضا واژگون محمد مهدی بوگری حسین کارگر یزدان راد
      اردبیل هرمزگان اصفهان سمنان زنجان خراسان جنوبی آذربایجان غربی چهار محال وبختیاری یزد کهگیلویه وبویر احمد
      55 کیلوگرم علیرضا بهروج مهدی مهدی پور پوریا عیسی نژاد مهدی غلامی امیر علی دانشمندی علیرضا حسن پور علی رعیتی مهدی صادقی علیرضا عباسی یونس داوری
      چهار محال وبختیاری یزد اردبیل زنجان اصفهان کیش اصفهان سمنان خراسان جنوبی هرمزگان
      60 کیلوگرم امیر حسین کثیر لو مجتبی گودرزی اشکان دهقان یاسین کیانی علی ابراهیمی علیرضا نیک فر مهدی پورمندی راد محمد صادقی هادی شاهدی امیر محمد داودیان
      زنجان کیش اصفهان چهار محال وبختیاری اردبیل کهگیلویه وبویر احمد یزد آذربایجان غربی خراسان جنوبی سمنان
      65 کیلوگرم محمد حسین محمودی مسعود حسینی ابوالفضل شربتی شاهین تات هادی آذر خرداد پویا خان گلدی عرفان مهدی آبادی ابراهیم فتاحی حسین محمودیان علی کمائیان فر
      اصفهان زنجان سمنان هرمزگان اردبیل آذربایجان غربی خراسان جنوبی چهار محال وبختیاری کیش کهگیلویه وبویر احمد
      71 کیلوگرم آرین تقی موسوی امیر حسین ایده لویی محمد حسین باقری عرفان چشم افروز رامین افشار مهدی پیری سید محمد حسین جلیلیان مهدی نمازی زاده امین برات پور رضا بیات
      آذربایجان غربی زنجان اصفهان اردبیل چهار محال وبختیاری سمنان هرمزگان کهگیلویه وبویر احمد خراسان جنوبی کیش
      80 کیلوگرم متین شهبازپور عرفان طاهر نژاد معین رضیه ابوالفضل اکبری مجید تیموری معین بهرامی میلاد کرم زاده حسین نکوئی سمیر موقر نژاد مصطفی کوثریان
      آذربایجان غربی سمنان یزد هرمزگان زنجان اصفهان کهگیلویه وبویر احمد چهار محال وبختیاری کیش خراسان جنوبی
      92 کیلوگرم علیرضا بابائی امیر محمد کرمانی نژاد ابوالفضل زمان شعار سعیذ علی پور ابوالفضل بهرامی محمد حسن عبدی مهدی رستمی امیررضا محمدزاده علیرضا آذین ابوالفضل کاوه
      کیش اصفهان اردبیل هرمزگان چهار محال وبختیاری خراسان جنوبی زنجان آذربایجان غربی یزد سمنان
      110 کیلوگرم محمد مهدی نور محمدی محمد کاظم مهدی پور یونس قربی علیرضا شفیع یار نیما دیانتی فر سعید هاشم زاده مهدی جائدان احمدرضا مومنیان دانیال شاه منصوری محمدرضا خاکپور
      زنجان یزد اصفهان آذربایجان غربی کهگیلویه وبویر احمد خراسان جنوبی هرمزگان سمنان کیش اردبیل
      مقام تیمی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم هفتم هشتم نهم دهم
      اصفهان آذربایجان غربی اردبیل یزد زنجان سمنان چهار محال وبختیاری کهگیلویه وبویر احمد هرمزگان کیش


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت است:


اتوماسیون اداری ژوبین