• نفرات برتر مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان مشخص شدند.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روزهای 5، 6 و 7 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

      اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

      کشتی آزاد:

      57 کیلوگرم: 1- محمد طهماسبی (گلستان) 2- محسن ملکی (تهران) 3- میثم فیروزآبادی (همدان) و احسان سنچولی (گلستان) 5- رضا علیجان زاده (مازندران) و سجاد صالح پور (اصفهان) 7- نادر نصری (مازندران) 8- عرفان آئینی (تهران) 9- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) و سالار قیاسی چکا (لرستان)
      61 کیلوگرم: 1- محمد نامجومطلق (گیلان) 2- رحمان رحیم پور (فارس) 3- میرعلی باوفا سادات (تهران) و علیرضا محمدحسنی (تهران) 5- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) و رضا اسدی پور (همدان) 7- روح اله نعمتیان (قم) 8- علی حاج آقا نیا (مازندران) و حامد رحیمی (البرز) 10- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی)
      65 کیلوگرم: 1- فرزاد عموزاد (مازندران) 2- امیرمحمد یزدانی (مازندران) 3- مهران شیخی (مازندران) و- افشین خوشبخت (البرز) 5- محمدرضا باقری (مازندران) و مجید ساده (خراسان رضوی) 7- علی اکبر زرودی (مازندران) 8- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) 9- شایان حمزه (مازندران) 10- سیاوش احمدی (کردستان)
      70 کیلوگرم: 1- مهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- ایمان رحمانی زاده (مازندران) 3- میثم نصیری (زنجان) و محمدرضا سرگو (البرز)  5- محمدجواد میرزاییان (لرستان) و وحید آهنگری (مازندران) 7- امیررضا اکبرزاده (مازندران) 8- امیرحسین حسینی (توابع تهران) 9- علیرضا کشاورز (فارس) و مجتبی عموزاد (مازندران)
      74 کیلوگرم: 1- مسعود کمروند (همدان) 2- محمد امیری (تهران) 3- اسلام شکوهی راد (قم) و فریبرز بابایی (مازندران) 5- جمال خدابنده لو (همدان) و محسن عباسی (البرز) 7- عارف کیانی (همدان) 8- محسن مصطفوی (سمنان) 9- علی اکبر کهساری (سمنان) و کمیل نورمحمدی (توابع تهران)
      79 کیلوگرم: 1- علیرضا قاسمی (تهران) 2- محمدرضا آرش (لرستان) 3- علی سوادکوهی (مازندران) و مجتبی اصغری (گیلان)   5- ابراهیم قلی پور (مازندران) و عباس یزدانی (همدان) 7- علیرضا پیری (اردبیل) 8- امیر موذنی (اصفهان) 9- علی شهبازی (همدان) 10- محمد عبداله زاده (سمنان)
      86 کیلوگرم: 1- سیدعلی موسوی (گیلان) 2- حسین خداکرمی (مازندران) 3- رضا مظفری (مازندران) و حامد عاشق حسینی (توابع تهران) 5- آرش نیرآبادی (گلستان) و یحیی شکربیگی (کرمانشاه) 7- غلامرضا سالاروند (مرکزی) 8- محمدعلی ایمانی (آذربایجان شرقی) 9- امید کلیوند (همدان) 10- ساسان بریموندی (کرمانشاه)
      92 کیلوگرم: 1- محمدحسین فیروزپور (مازندران) 2- رضا بیات (خراسان رضوی) 3- پژمان فضل اله تبار (مازندران) و سید محمدحسین میرباغبان (تهران) 5- مجتبی عزیزی (لرستان) و وحید شاه محمدی (همدان) 7- کوروش قره شیخلو (البرز) 8- اکبر سبحانی (اردبیل) 9- میثم عبدی (تهران) 10- سینا غلامی (مازندران)
      97 کیلوگرم:1- حسین رمضانیان (مازندران) 2- دانیال شریعتی نیا (همدان) 3- هادی وفایی پور (همدان) و جلال منان (تهران) 5- علی آرین پور (کرمانشاه) و سجاد عزیزی (تهران) 7- محسن یوسف نیا (کرمانشاه) 8- اشکان مردانی (لرستان) 9- مسعود خواجه صالحانی (تهران) 10- جواد نظری (کرمانشاه)
      125 کیلوگرم: 1- نعیم حسن زاده (مازندران) 2- علیرضا گرزبر (لرستان) 3- سید مهدی هاشمی (مازندران) و وحید یوسفوند (لرستان)  5- رسول ابراهیمی (آذربایجان شرقی) و محمد مرادی (کرمانشاه) 7- امیر یاری (البرز) 8- الیاس بختیاری (البرز) 9- امیرحسین میرباباشهای (گیلان) 10- امیرحسین جهانشاهی (توابع تهران)


      کشتی فرنگی:

      55 کیلوگرم: 1- مسیب اکبری (تهران) 2- علیرضا اسدی (اصفهان) 3- بهزاد شیرمرد (خوزستان) و سعید سید احمدیان (خوزستان) 5- عدنان مرادی (کردستان) و ایوب گراوند (هرمزگان) 7- مهدی قربانی صمد (قم) 8- محمد دانیالی (البرز) 9- عرفان فردی (گیلان) و ابوالفضل قنبری (لرستان)
      60 کیلوگرم: 1- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) 2- بهروز ملکی (خوزستان) 3- رضا مردی (قم) و فرزاد غیبی نیا (خوزستان) 5- علی رستار (کرمان) و یاسین بهرامی پور (کرمانشاه) 7- محمد محرابی (البرز) 8- حسین جاویدی (فارس) 9- امیرمحمد یارمحمدزدهی (خراسان رضوی) 10- کیانوش غضنفریان (مازندران)
      63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- محمدجواد رضایی (قم) و امید قادری فریمانی (خراسان رضوی) 5- علیرضا شکوهی (فارس) و کرامت عبدولی (خوزستان) 7- فرشاد عیسوند (خوزستان) 8- امین قائدی فر (خوزستان) 9- رضا عباسی (البرز) 10- محمد سلطانی منفرد (خوزستان)
      67 کیلوگرم: 1- حامد تاب (خوزستان) 2- حسین اسدی (خوزستان) 3- وحید میرفتح اللهی (تهران) و احمد خرسانی (خوزستان) 5- امین بذرگر (فارس) و مصطفی بهزادی مقدم (البرز) 7- بهرام معروف خانی (اردبیل) 8- رضا قهرمانی (مرکزی)
      72 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- عابد بابکان (البرز) 3- اشکان سعادتی فر (توابع تهران) و برومند اصلان (مرکزی) 5- مجید خلیلی (البرز) و پیمان آزادزاده (البرز) 7- محمدرضا آقانیا (مازندران) 8- اصغر عالی محمدی (خوزستان) 9- سجاد ایمان طلب (مازندران) 10- عظیم گرمسیری (خوزستان)
      77 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان) 2- سامان نجم سهیلی (لرستان) 3- حمیدرضا جعفری (فارس) و فرید محمدی (خراسان شمالی) 5- امیر نامجو (فارس) و سید محمد چوبچیان (گیلان) 7- محمد سرخی نژاد (یزد) 8- حسن شیرمهد (توابع تهران) 9- هاشم محمودی (اردبیل) 10- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)
      82 کیلوگرم: 1- هادی علیزاده پورنیا (قم) 2- جمال اسماعیلی (تهران) 3- عباس مهدی زاده (اصفهان) و مهرداد بهرامی (توابع تهران) 5- سید امیررضا نرگسی (آذربایجان غربی) و امیر شاهپروری (البرز) 7- سیاوش دوستداریان (لرستان) 8- فردین عبدولی (خوزستان) 9- علیرضا فتاحی (خوزستان) 10- محمدعلی حیدری (قم)
      87 کیلوگرم: 1- میلاد خسروی (اصفهان) 2- علی خلیل زاده (مازندران) 3- سامان عزیزی (کردستان) و ایمان انصاری (تهران) 5- پارسا توکلی (فارس) و بهروز هدایت (کرمانشاه) 7- علیرضا شیخی (البرز) 8- مهدی فلاح (تهران) 9- علی زینتی رفاه (قم) 10- مهدی خان پگینی (لرستان)
      97 کیلوگرم: 1- ابوالضل سید مهدوی (توابع تهران) 2- حسن آریایی نژاد (مازندران) 3- مهدی بالی (مازندران) و محمد بیرانوند (خوزستان) 5- محمد ریاحی دهکری (سیستان و بلوچستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی) 7- آرمان علیزاده (خوزستان) 8- روح اله ناصری (کرمانشاه) 9- مهدی زودآشنا (لرستان) 10- امیرحسین کریمی (کرمانشاه)
      130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) 2- مسعود نعمت چکانی (خوزستان) 3- شادمان عزیزی (فارس) 4- صمد کاظمی (تهران) 5- سید محمد موسوی (البرز) و پارسا نظری (فارس) 7- محمد یگانه (ایلام) 8- احسان اسماعیل پور (کرمانشاه) 9 سجاد موسوی (خراسان رضوی) 10- مجید علیاری (تهران)


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: