• پنجمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان- اردبیل

      بیمه رازی اردبیل بعنوان قهرمانی دست یافت
      تیم های برتر مشخص شدند
      نتایج کامل مسابقات

      • ۱۹:۷ ۱۳۹۷/۹/۳۰
      تیم بیمه رازی اردبیل قهرمان پنجمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پنجمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان روزهای 29 و 30 آذرماه با حضور 6 تیم خارجی ترکیه، روسیه، گرجستان، اوکراین، صربستان، قرقیزستان و تیم های بیمه رازی اردبیل، سیناصنعت ایذه و شهدای مدافع حرم اردبیل در سالن شش هزار نفری رضا زاده شهر اردبیل برگزار شد و در پایان تیم بیمه رازی اردبیل در دیدار فینال با نتیجه 8 بر 2 از سد نماینده کشور روسیه گذشت و بعنوان قهرمانی رسید.

      در دیدار رده بندی نیز تیم سینا صنعت ایذه با نتیجه 6 بر 4 نماینده کشور ترکیه را مغلوب کرد و سوم شد.

      رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
      1- بیمه رازی اردبیل 2- روسیه 3- سیناصنعت ایذه 4- ترکیه 5- گرجستان 6- شهدای مدافع حرم اردبیل 7- اوکراین 8- صربستان 9- قرقیزستان


      نتایج انفرادی دیدار فینال به شرح زیر است:

      بیمه رازی اردبیل 8  – روسیه 2
      55 کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده – ویتالی کابالویف (9- صفر)
      60 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده  – ایلدوس یاماکویف  (8- 3)
      63 کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده  - جامبولات لوکایف (8- صفر)
      67 کیلوگرم: محمد الیاسی – ماکسیم سورکوف، برنده (1- 1)
      72 کیلوگرم: برومند  اصلان-  دنیس مورتازین، برنده (8- 10)
      77 کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده – دمیتری پتایکین (6- 4)
      82 کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده - گادجی مراد جلال اف (5- صفر)
      87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده – یوگنی سالیف (5- صفر)
      97 کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده – مورات لوکایف (کشتی نگرفت)
      130 کیلوگرم: سرگئی سیمینوف، برنده – واسیلی پارشین (5 - صفر ضربه فنی)


      نتایج انفرادی دیدار رده بندی به شرح زیر است:

      سینا صنعت ایذه 6- ترکیه 4
      55 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده – امروه اوزتورک (2- 1)
      60 کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده – همت رستم (5- صفر ضربه فنی)
      63 کیلوگرم: محمدجواد رضایی – عبدالرحمان آلتان، برنده (1- 3)
      67 کیلوگرم: شماگی بولکوادزه، برنده – آتاکان یوکسل (8- صفر)
      72 کیلوگرم: راماز زوییدزه – احمت ایلماز، برنده (7- 8)
      77 کیلوگرم: کیوان رضایی، برنده – فاتح چنگیز (8- صفر)
      82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده – برهان آکبوداک، برنده (2- 4)
      87 کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده – متهان باشار (7- 3)
      97 کیلوگرم: محمد یگانه – جنگ ایلدیم، برنده (2- 6)
      130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده – رضا کایالپ (حاضر نشد)


      نتایج دیدار های برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: بیمه رازی اردبیل 8- روسیه 2
      رده بندی: سینا صنعت ایذه 6- ترکیه 4
      کسب عنوان پنجم: گرجستان 6- شهدای مدافع حرم اردبیل 4
      کسب عنوان هفتم: اوکراین 8- صربستان

      رده بندی گروه ها در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه Aـ: 1- بیمه رازی اردبیل 2- ترکیه 3- شهدای مدافع حرم اردبیل 4- صربستان
      گروه Bـ: 1- روسیه 2- سیناصنعت ایذه 3- گرجستان 4- اوکراین 5- قرقیزستان

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:

      گروه یک:
      دور اول:
      بیمه رازی اردبیل 9 – شهدای مدافع حرم اردبیل 1
      ترکیه 9- صربستان 1
      دور دوم:
      بیمه رازی اردبیل 8- صربستان 2
      ترکیه 7- شهدای مدافع حرم اردبیل 3
      دور سوم:
      بیمه رازی اردبیل 8- ترکیه 2
      شهدای مدافع حرم اردبیل 7- صربستان 3

      گروه دو:
      دور اول:
      روسیه 6- سینا صنعت ایذه 4
      گرجستان 7- اوکراین 3
      دور دوم:
      سینا صنعت ایذه 8- قرقیزستان 2
      روسیه 7- گرجستان 3
      دور سوم:
      سینا صنعت ایذه 6- اوکراین 4
      روسیه 9- قرقیزستان 1
      دور چهارم:
      سیناصنعت ایذه 8- گرجستان 2
      اوکراین 9- قرقیزستان 1
      دور پنجم:
      روسیه 8- اوکراین 2
      گرجستان 8- قرقیزستان 2


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: