• رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک- تهران

      تیم ایران الف بعنوان قهرمانی رسید
      تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۹:۱۰ ۱۳۹۷/۹/۱

      تیم ایران الف قهرمان رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، بیست و یکمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک امروز (پنج شنبه) در خانه کشتی محمد بناء مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم ایران با شکست تیم گرجستان بعنوان قهرمانی دست یافت.

      رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:
      1- ایران الف 2- گرجستان 3- ایران ج 4- ارمنستان 5- آذربایجان 6- ایران ب

      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: ایران الف 9 – گرجستان یک
      رده بندی: ایران ج 7- ارمنستان 3
      کسب عنوان پنجم: آذربایجان، برنده 5- ایران ج 5 (امتیاز مثبت 21 به 20 به سود آذربایجان)
       
      رده بندی تیمی تیم ها در گروه ها به شرح زیر است:
      گروه Aـ: 1- گرجستان 2- ایران ج 3- آذربایجان
      گروه Bـ: 1- ایران الف 2- ارمنستان 3- ایران ب

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه Aـ:
      دور اول:
      گرجستان 7- ایران ج 3
      دور دوم:
      ایران ج 6- آذربایجان 4
      دور سوم:
      گرجستان 7 – آذربایجان 3

      گروه Bـ:
      دور اول:
      ایران الف 9- ایران ب یک
      دور دوم:
      ارمنستان 7- ایران ب 3
      دور سوم:
      ایران الف 9 – ارمنستان یک

      نتایج انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI C سامان ناصری پور Saman Naseripour 38 1
      IRI A امیر رضا برزنوی Amir Reza Barzenovi 38 2
      GEO لوکا بندلیانی luka bendeliani 38 3
      IRI B محمد مهدی غلامپور Mohammad Mahdi GHolampour 38 4
      IRI B امیرحسین خدادادی Amir Hosain Khodadadi 38 5
      IRI C حسن آهنگر Hasan Ahangar 38
      AZE بدون ورزشکار NO Athlete 38
      ARM بدون ورزشکار NO Athlete 38
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI A میلاد والی زاده Milad Vaalizadeh 41 1
      IRI C هادی سعادتی Hadi Saadati 41 2
      AZE پرویز داداشف Parviz Dadashov 41 3
      ARM مانول خاچاتریان Manvel Khachatryan 41 4
      IRI B ابوالفضل احمدی Abolfazl Ahmadi 41 5
      GEO تامازی گلونتی tamazi glonti 41 6
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI A محمد غلامی Mohammad Gholami 44 1
      AZE تورال مهدیف Tural Mehdiyev 44 2
      IRI C هادی خواجوی Hadi KHajavi 44 3
      ARM هومروس اراکلیان Homeros Arakelyan 44 4
      GEO تورنیک شاینیدزه tornike shainidze 44 5
      IRI B بدون ورزشکار NO Athlete 44
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI A علی حاجی وند نورایی Ali Hajivand noraei 48 1
      AZE جاویدان ممد لی Javidan Mammadli 48 2
      IRI C مهرداد مظهری Mehrdad Maz hari 48 3
      GEO راتی خوزره وانیدزه Rati Khozrevanidze 48 4
      ARM ملکون ملکونیان Melkon Melkonyan 48 5
      IRI B محمد امین عارف خانی Mohammad Amin Arefkhani 48 6
      IRI A ابوالفضل علیزاده Abolfazl Alizadeh 48
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI A سعید اسماعیلی Saeid Esmaily 52 1
      AZE المیر علیف Elmir Aliyev 52 2
      IRI C احمد نجفی Ahmad Najafi 52 3
      ARM ساسون کاراپتیان Sasun Karapetyan 52 4
      ARM سورن اقاجانیان Suren Aghajanyan 52 5
      GEO تورنیک سولومونیدزه tornike solomonidze 52 6
      IRI B فربد سیرتی Farbod Syrati 52 7
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI A دانیال سهرابی Danial Sohrabi 57 1
      ARM دویت ژوتیان Davit Jotyan 57 2
      IRI C علی حسین آبادی Ali Hosain Abadi 57 3
      GEO تموری اورژونیکیدزه temuri orjonikidze 57 4
      IRI B محمد آسیایی Mohammad Asiaie 57 5
      AZE اتیبار رضایف Etibar Rzayev 57 6
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      ARM وتدویا کوژویان Volodya Kojoyan 62 1
      IRI A سید محمد موسوی Sayed Mohammad Mosavi 62 2
      GEO اچیکو بولکوادزه achiko bolkvadze 62 3
      IRI C مرصاد یحیی پور Mersad Yahyapour 62 4
      IRI B حسین باجوروند Hosein Bajorvand 62 5
      AZE فرید زین العابدی نف Farid Zeynalabdinov 62 6
      AZE کنان عبداله زاده Kanan Abdullazade 62 7
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      AZE روسلان نواله یف Ruslan Nurullayev 68 1
      IRI A حجت رضایی Hojat Rezai 68 2
      GEO نیکولوزی شیوکاشویلی Nikolozi Shiukashvili 68 3
      IRI C محمدرضا آل بداشتی Mohammad Reza All Bedashti 68 4
      IRI B علیرضا ظهیر شاه آبادی Alireaz Zahir Shahabadi 68 5
      ARM سیواک باغرامیان Sevak Baghramyan 68 6
      IRI C علیرضا محمودی Alireza Mahmmodi 68 7
      IRI B ابوالفضل اکبری Abolfazl Akbari 68 8
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI A شایان حبیب زارع Shayan Habibzare 75 1
      GEO دیتا چاخوادزه data Chkhaidze 75 2
      IRI B محمد حسین جلالی Mohammad Hosain Jalali 75 3
      IRI C احمد صلح دوست Ahmad Solhdoost 75 4
      ARM ویگن ناظاریان Vigen Nazaryan 75 5
      AZE امیل اقایف Emil Aghayev 75 6
      IRI A حسین رضایی Hosain Rezai 75
      FROM نام و نام خانوادگی NAME KG ranking
      IRI B فرشاد ارفعی Farshad Arfaei 85 1
      GEO ایاگو گوبادزه iago gobadze 85 2
      IRI A امیر حسین صمدی Amir Hosain Samadi 85 3
      IRI C امیر حسین زمانی Ami Hosain Zamani 85 4
      AZE ابراهیم مهرعلیف Ibrahim Mehraliyev 85 5
      ARM بدون ورزشکار NO Athlete 85


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: