• مرحله نهایی جشنواره کشتی فرنگی خردسالان کشور- آبادان

      خوزستان بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۲۱:۳ ۱۳۹۷/۸/۲۶
      تیم خوزستان بعنوان قهرمانی مرحله نهایی جشنواره کشتی فرنگی خردسالان دست یافت.
      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نهایی جشنواره کشتی فرنگی خردسالان امروز (شنبه) در دو بخش انفرادی و اجرای فنون تیمی در سالن کوثر شهر آبادان برگزار شد.
      در پایان این رقابت ها تیم های خوزستان، تهران و مازندران به ترتیب با 171، 147 و 119 امتیاز اول تا سوم شدند.

      رده بندی تیم ها در بخش اجرای فنون (ریتم در اجرا) نیز به شرح زیر است:
      1- بوشهر 340 امتیاز 2- اصفهان 335 امتیاز 3- البرز 330 امتیاز 4- تهران 320 امتیاز 5- توابع تهران 315 امتیاز 6- کردستان 285 امتیاز7- کرمانشاه 275 امتیاز 8- خوزستان 260 امتیاز 9- مازندران 235 امتیاز 10- قم 225 امتیاز

      نتایج انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام سوم مقام پنجم مقام پنجم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      32 امیرحسین سارانی محمدپویا اسدی مهدی کاظم آبادی محمد حسینی سوشیانت مهمدی ابوالفضل عموزاده مبین گل کاری طاها کشیر
      سیستان وبلوچستان کرمان خراسان رضوی کرمانشاه خوزستان آدزبایجان شرقی خراسان جنوبی گلستان
      35 محمدحسین مطهری میلاد حسنی ابوالفضل چراغیان محمدماهان عرب کارو حاجی محمدرضا مهم دار ابوالفضل بهزادی امیرحسین حسین زاده
      بوشهر تهران مازندران قزوین کردستان ایلام گیلان توابع
      38 احمدرضا محمدیان کورش سلطانی ابوالفضل اخباری امین رایگان سروش سلطانی هادی پالوچ محمد غربیتی امیررضا قیاسی علی دزفولی نژاد امیرحسین نیرومند
      لرستان کردستان تهران خوزستان آذربایجان غربی مازندران گیلان تهران بوشهر قم
      41 ابوالفضل علایی سیدطاها مسعودی محمد متین سالمی محمدعلی وظیفه دان عرفان وفایی امیرحسین رازگردانی
      خوزستان تهران البرز سیستان وبلوچستان خراسان رضوی قم
      44 ابوالفضل امین شرعی ایمان محبوبی حسن شیخی حسین وند محمدرضا فرهادی اهورا بویری سیدآپو حسینی ابوالفضل شاهمرادی علی اکبر محمدزاده
      تهران بوشهر خوزستان مازندران خوزستان کردستان همدان آذربایجان غربی
      48 ابوالفضل شاهینی مهرزاد علوی نژاد ابوالفضل میرشکار محمدرضا محمدحسینی حسین حقایق دانیال نیسی یوسف آقایی شایان بختیاری یونس شفیعی محمدرضا قوچی
      بوشهر کرمان سیستان وبلوچستان اردبیل خراسان رضوی خوزستان گلستان تهران همدان گلستان
      52 رضا آذرشب سیدمصطفی زارعی محمدهادی سیدی محمدرمضانی مصطفی خلیلی حسن طاهری یاشار امیدی ایلیا یاردار رضا عالی وند امیرلطفی آذر
      کهگیلویه وبویراحمد مازندران خوزستان البرز خراسان رضوی خوزستان تهران لرستان خراسان جنوبی اردبیل
      57 مهزیار چهارلنگ حمیدرضا کشت کار مسلم نیسی ابوالفضل حاجی پور علیرضا ابراهیمی متین براتی علیرضا اخباری زانیار سیادی اسماعیل عبداله زاده علی جباری گل تپه
      خوزستان البرز خوزستان گیلان مرکزی بوشهر توابع تهران کردستان آذربایجان غربی قم
      62 ابوالفضل نوشاد آمانج مرادی پیمان توزنده جانی مهدی نوروزی امیرحسین شهماری طاها نوذر امیررضا علی اکبری امیرمحمد خانپور ابوالفضل کریمی محمد محمودی گهرویی
      فارس کردستان خراسان رضوی مازندران تهران توابع تهران آذربایجان غربی مازندران خوزستان اصفهان
      68 علیرضا فیضی امیرحسین خواجه علی محمد احمدپور محمد جهانگیری ایلیا آزاد حسین نصاری امیرحسین صالحی مقدم علیرضا انشکانی کمیل پورجهان بخش
      لرستان سیستان وبلوچستان فارس توابع تهران اردبیل خوزستان کهگیلویه وبویراحمد خراسان رضوی آذربایجان غربی
      75 امید پایدار علیرضا یاراحمدی رحمت رحیمی ابوالفضل باباجان پور ابوالفضل عطایی امیرسالار رمضانی خسرو رستمی محسن مطهری محمدرضا شفقت یاسین احسان بخش
      خوزستان تهران گیلان مازندران قم تهران فارس خراسان رضوی اردبیل مرکزی
      85 آرشام ملکی پسند محمدجواد مقصودی حسن نصاری محمدجواد محرابی شاهین شهابی آرمان سبزی علی والی آرین برازش امیرمحمد خادم ابوالفضل فتحی
      مازندران تهران خوزستان چهارمحال وبختیاری کردستان کرمانشاه البرز خوزستان گیلان فارس
      مقام تیمی خوزستان تهران مازندران بوشهر کردستان خراسان رضوی سیستان وبلوچستان لرستان البرز فارس
      171 147 119 88 78 73 72 58 58 53

      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



اتوماسیون اداری ژوبین