• رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور، گروه الف- کرج

      خوزستان بعنوان قهرمانی رسید
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۵:۲۴ ۱۳۹۷/۸/۴

      تیم خوزستان قهرمان رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه الف شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه الف روزهای 3 و 4 آبان ماه در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد و در پایان تیم خوزستان بعنوان قهرمانی رسید و تیم های تهران و مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند.
      رده بندی تیمی: 1- خوزستان 2- تهران 3- مازندران 4- فارس 5- البرز 6- قم 7- لرستان 8- کرمانشاه 9- توابع تهران 10- گیلان
      نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
      فینال: خوزستان 6- تهران 4
      رده بندی: مازندران، برنده 5- فارس 5 (امتیاز مثبت 26 به 18 به سود مازندران)
      مقام پنجم: البرز 6- قم 4
      مقام هفتم: لرستان 6- کرمانشاه 4
      مقام نهم: توابع تهران 8- گیلان 2

      رده بندی گروه ها در پایان دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف: 1- خوزستان 2- فارس 3- قم 4- لرستان 5- توابع تهران
      گروه ب: 1- تهران 2- مازندران 3- البرز 4- کرمانشاه 5- گیلان

      نتایج دیدارهای مقدماتی به شرح زیر است:
      گروه الف:
      دور اول:
      خوزستان 6- فارس 4
      قم 7- لرستان 3
      دور دوم:
      توابع تهران، برنده 5- فارس 5 (امتیاز مثبت 23 به 18 به سود توابع)
      خوزستان 6- قم 4
      دور سوم:
      فارس 6- لرستان 4
      خوزستان 7- توابع تهران 3
      دور چهارم:
      فارس 8- قم 2
      لرستان، برنده 5- توابع تهران 5 (امتیاز مثبت 24 به 19 به سود لرستان)
      دور پنجم:
      خوزستان 8- لرستان 2
      قم 6- توابع تهران 4
      گروه ب:
      دور اول:
      تهران، برنده 5- مازندران 5 (امتیاز مثبت 22 به 19 به سود تهران)
      البرز 7- کرمانشاه 3
      دور دوم:
      تهران 10- گیلان صفر
      مازندران 7- البرز 3
      دور سوم:
      تهران 10- کرمانشاه صفر
      مازندران 9- گیلان یک
      دور چهارم:
      تهران 7- البرز 3
      کرمانشاه 7- گیلان 3
      دور پنجم:
      مازندران 7- کرمانشاه 3
      البرز 8- گیلان 2
      اوزان مقام اول مقام دوم مقام سوم مقام چهارم مقام پنجم مقام ششم مقام هفتم مقام هشتم مقام نهم مقام دهم
      55 پویا دادمرز رضا علیزاده کفشگر محسن شیخی محمدمهدی کشتکار سجاد امیدی فر مهدی قربانی مهدی علی پور احمدگورابی اشکان لشنی محمدحسین استاد محمد علی رضا جاودان
      خوزستان مازندران البرز فارس تهران قم گیلان لرستان توابع گیلان
      60 رضا مردی قشلاقی میلاد رضا نژاد محمد مهرابی حسین عباسی علی نوربخش امیرحیدر محمدی ده باغی حسین جاویدی پوریا کرمی رضا اسماعیلی زلیوا رضا محبی مقدم لنگرودی
      قم خوزستان البرز توابع تهران کرمانشاه فارس مازندران لرستان گیلان
      63 آرمین محب ثابت سعید ارجمند دشتکی امیر عبدی آرمین جاوید فر مهدی ساکی امیرمحمد اعتباری شکارسرائی علی عبدولی علی محمدی
      تهران فارس قم کرمانشاه لرستان گیلان خوزستان مازندران
      67 محمدرضا مختاری مصطفی کایدخورده فرشید رهبر رضا غلامی رضا مایلی عرشیا سیرتی مقدم خسمخی محمدامین جبالی محمدرضا پشنگ پژمان کوشکی
      فارس خوزستان مازندران تهران توابع گیلان قم البرز لرستان
      72 عارف حبیب الهی محمدرضا رستمی امیرمحمد رضایی سیدمحمد عربی ابوالفضل زینتی رفاه علی فتحعلی محمد صادق کوشکی حسین رنجبرپور پوریا نژاد صفری لاتی میلاد آبادیان
      تهران فارس مازندران البرز قم توابع لرستان کرمانشاه گیلان خوزستان
      77 علی سلیمانی پدرام نادری مهران سعادتی فر محمدمهدی هداوند علیرضا زالی حصاری رضا محمدی آرین نوریانی محمد رضائی مقدم علی رضا پور حسن علیرضا مردی
      قم کرمانشاه خوزستان تهران توابع مازندران لرستان البرز گیلان البرز
      82 مجید مسعودی حسین ولی نیا مهدی گودرز امیرحسین نیازی
      علیرضا مرادی
      اسماعیل بیژنی
      جاوید بختیاری امیر رضایی امیرمحمد نظری سیاسر عرفان آذین لنگرودی
      مازندران لرستان تهران توابع تهران
      خوزستان فارس کرمانشاه قم البرز گیلان
      87 ارشام بهرام زاده امید محمودی علی موسی زاده سینا عبدولی سینا شمس ابوالفضل شریفی کلاریجانی علیرضا غفاری محمدصادق عبدالهی آرمان حیدری امیرمحمد اسماعیل زاده
      البرز خوزستان تهران لرستان توابع مازندران فارس قم کرمانشاه گیلان
      97 ابوالفضل سیدمهدوی حمیدرضا بادکان حامد عبدولی محمدرضا رمضانی ساروکلائی سیدحمید افتخاری دانیال فرخنده فر محمد میرقدری سعید اولاد قباد علیرضا حبیب زاده محمدمهدی فریورخواه
      توابع تهران خوزستان مازندران البرز کرمانشاه فارس لرستان گیلان قم
      130 میلاد عبدولی سبحان حسنوند سیدمجتبی حسینی عرفان ایوبی مطلق حمیدرضا اورج زاده دوسته شا عبدالرسول شعائری ساسان آب سیه حمیدرضا جعفریانی
      خوزستان لرستان مازندران تهران البرز فارس گیلان قم


      نتایج کامل این مسابقات به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت است: