• رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور، گروه ب- دهگلان

      اردبیل به عنوان قهرمانی دست یافت
      نفرات و تیم های برتر مشخص شدند

      • ۱۳:۲۶ ۱۳۹۷/۸/۱
      رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ب "گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش) روزهای 30 مهر و اول آبان ماه در شهر دهگلان استان کردستان برگزار شد و در پایان تیم اردبیل با شکست تیم کردستان در دیدار فینال به عنوان قهرمانی رسید.

      رده بندی تیم های برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

      1- اردبیل 2- کردستان 3- خراسان رضوی 4- اصفهان 5- آذربایجان غربی 6- مرکزی 7- کرمان 8- قزوین 9- آذربایجان شرقی 10- بوشهر

      نتایج دیدارهای کسب مقام نخست تا نهم به شرح زیر است:

      فینال: اردبیل 7- کردستان 3
      رده بندی: خراسان رضوی 6- اصفهان 4
      مقام پنجم: آذربایجان غربی 7- مرکزی 3
      مقام هفتم: کرمان 7- قزوین 3
      مقام نهم: آذربایجان شرقی 6- بوشهر 4

      نتایج مسابقات مقدماتی به شرح زیر است:

      گروه الف:

      دور اول:
      اردبیل 8- خراسان رضوی 2
      آذربایجان غربی 6- آذربایجان شرقی 4
      دور دوم:
      خراسان رضوی 8- کرمان 2
      اردبیل 9- آذربایجان شرقی یک
      دور سوم:
      خراسان رضوی 7- آذربایجان غربی 3
      اردبیل 9- کرمان یک
      دور چهارم:
      خراسان رضوی 8- آذربایجان شرقی 2
      آذربایجان غربی 6- کرمان 4
      دور پنجم:
      اردبیل 8- آذربایجان غربی 2
      کرمان 6- آذربایجان شرقی 4

      رده بندی گروهی: 1- اردبیل 2- خراسان رضوی 3- آذربایجان غربی 4- کرمان 5- آذربایجان شرقی



      گروه ب:

      دور اول:
      اصفهان 6- مرکزی 4
      کردستان 10- بوشهر صفر
      دور دوم:
      اصفهان 9- قزوین یک
      کردستان 8- مرکزی 2
      دور سوم:
      اصفهان 9- بوشهر یک
      مرکزی 6- قزوین 4
      دور چهارم:
      کردستان 7- اصفهان 3
      قزوین 6- بوشهر 4
      دور پنجم:
      مرکزی 8- بوشهر 2
      کردستان 7- قزوین 3

      رده بندی گروهی: 1- کردستان 2- اصفهان 3- مرکزی 4- قزوین 5- بوشهر


      اوزان

      مقام اول

      مقام دوم

      مقام سوم

      مقام چهارم

      مقام پنجم

      مقام ششم

      مقام هفتم

      مقام هشتم

      مقام نهم

      مقام دهم

      55

      امین مراد خانی

      امیرمحمدجمالی

      محمدبایرامی

      فرزاد مجحبی

      اهون محمدخانی

      علی نیوشا

      ابوافضل رازقندی

      محمدرضا مختاری

      امیرحسین آرایشگر

       

      آذربایجان غربی

      مرکزی

      اردبیل

      کرمان

      کردستان

      بوشهر

      خراسان رضوی

      اصفهان

      قزوین

       

      60

      امید علیاری

      امیرمحمدیارمحمدزهی

      امیرمحمدکریم زاده

      محمدرضا اسپیدکار

      امیرحسین زارعی

      یونس آقامحمدی

      آرمان داودفر

      شایان ساعی

         

      اردبیل

      خراسان رضوی

      مرکزی

      کرمان

      قزوین

      کردستان

      اصفهان

      آذربایجان شرقی

         

      63

      سیاوش منصورینگجه

      سینا رضایی

      نیاز روشنفکر

      آروین فلاحی

      محمداسکندری

      امیررضا زارعی

      شهاب رحیمی

      محمدرضا نیکخواه

      علیرضا آشنا

      علی نورمحمدی

      اردبیل

      خراسان رضوی

      کرمان

      کردستان

      اصفهان

      قزوین

      آذربایجان غربی

      آذربایجان شرقی

      آذربایجان غربی

      کرمان

      67

      بهرام معروفخانی

      امیرحسین عرب

      عباس مقدسی

      فردین نوائی

      مهدی علیزاده

      علی اسکندری

      فرشاد فرجی

      محمدامین رنجبر

      رضا صفرپور

      پویا بازیار

      اردبیل

      قزوین

      خراسان رضوی

      آذربایجان غربی

      آذربایجان شرقی

      اصفهان

      مرکزی

      کرمان

      آذربایجان شرقی

      بوشهر

      72

      محمدمهدی شهسواری

      امیررضابیگلری

      فرزاد حسینی

      نیما پاشایی

      سیدکارو خدری

      محمدحیدری

      عرفان ولی زاده

      امین امیریان

      مهدی امیرحاجیلو

      ایرج بی غم

      کرمان

      مرکزی

      اردبیل

      آذربایجان غربی

      کردستان

      اصفهان

      خراسان رضوی

      بوشهر

      اصفهان

      آذربایجان شرقی

      77

      عبداله اربابی

      سیدمهدی هاشمی

      امیرجسین آذرپیرا

      مصطفی الوندی

      محمدرضا شاه بداغی

      امیررضا کرمی

      احمدرصا مرادی

      علیرضا حسنلو

      مهدی کریمی

      مجتبی خدارحمی

      اردبیل

      خراسان رضوی

      اصفهان

      کردستان

      کرمان

      بوشهر

      مرکزی

      آذربایجان غربی

      مرکزی

      کرمان

      82

      شاهین شریعتی

      علیرضا نادری

      حسین خوشطینت

      محمدصادقی

      محمدحسین پنجی

      محمدشریف زاده

      محراب مهماندوست

      علی غلامشاهی

      امیرحسین صفاری

      محمدامین گودرزی

      کردستان

      اصفهان

      اردبیل

      آذربایجان شرقی

      قزوین

      آذربایجان غربی

      خراسان رضوی

      بوشهر

      کرمان

      مرکزی

      87

      سجاد سبکتکین

      امیرحسین قره ایاقی

      علیرضا قلی پور

      جواد محمدی

      رضا اکبری

      بابک محمدی

      سیدمحمدسجادییان

      امیرحسین لایق

      محمدمهدی رضایی پناه

      امید ده یادگاری

      اصفهان

      آذربایجان غربی

      قزوین

      خراسان رضوی

      کردستان

      اردبیل

      بوشهر

      آذربایجان شرقی

      مرکزی

      کرمان

      97

      وحید دادخواه

      محمدکریم زاده

      آریان امین نژاد

      سبحان حسینی

      احسان کاظمی

      سهیل طهماسبی

      حسن معصومی

      علیرضا اسکندری

      محمدحسین محمودیان

       

      خراسان رضوی

      اصفهان

      کردستان

      اردبیل

      آذربایجان غربی

      مرکزی

      بوشهر

      کرمان

      آذربایجان شرقی

       

      125

      نوید اله قلی نوه سی

      سمکو قربانی

      مهدی کلانتری

      محمدجواد احمری

      شایان حدادی

      محمدرضا زینلی

      علی جلیلی

      رضا محمدخانی

      امیرعباس نوروزی

       

      آذربایجان شرقی

      کردستان

      اردبیل

      مرکزی

      خراسان رضوی

      کرمان

      اصفهان

      قزوین

      اصفهان

       


      نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است: