• از سوی فدراسیون کشتی/

      اسامی داوران ممتاز و ملی آلیش و گراپلینگ مردان اعلام شد

      • ۱۰:۹ ۱۳۹۶/۲/۱۳
      اسامی داوران ممتاز و ملی رشته های آلیش و گراپلینگ (سنتی) مردان کشور اعلام شد.

      به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی داوران ممتاز ملی و ملی آلیش و داوران ملی گراپلینگ مردان به شرح زیر است:

      داوران ممتاز ملی آلیش:

      1-سبحان وردی آرین (خراسان شمالی)
      2-صابر اصغری (گلستان)
      3-خسرو اکرمی صحنه (کرمانشاه)
      4-محمد جزی (گلستان)
      5-جبارقلی خاتمی (خراسان شمالی)
      6-آرش طهماسبی (آذربایجان غربی)
      7-محمدرضا عزیزی کبیر (سیستان و بلوچستان)
      8-فرهاد عقیلی (گلستان)
      9-عبدالجلیل عوض زاده (گلستان)
      10-میلاد فرزانه (مرکزی)
      11-علی فیروزپور (مازندران)
      12-هیوا قادری (آذربایجان غربی)
      13-میثم قوتی (تهران)
      14-محمدعلی کریمی (قم)
      15-سعید گلی (لرستان)
      16-احمد ملکی (مرکزی)
      17-مهدی محراب پور (گیلان)
      18-ابوالفضل یعقوب پور (گلستان)


      داوران ملی آلیش:

      1-جمشید آبلو (تهران)
      2-حامد احمدی (مازندران)
      3-مشهد قلی ارازی خواجه (گلستان)
      4-مهدی الازمنی نوده (گلستان)
      5-حمیدرضا آهنگران (گلستان)
      6-جلیل پشتیبان (گلستان)
      7-مصطفی پلنگی (آذربایجان غربی)
      8-رضا پناهی (خراسان شمالی)
      9-مهدی توکلی (لرستان)
      10-محمد جعفری (مازندران)
      11-فریبرز چشم میاران (گیلان)
      12-سید مرتضی حسینی (مرکزی)
      13-سید میثم حسینی (گلستان)
      14-علی اصغر خاکی (گلستان)
      15-سرتیپ داش (گلستان)
      16-سجاد درویشی (لرستان)
      17-عبدالرحیم رحیمی (گلستان)
      18-مجید رضایی (گلستان)
      19-محسن رستمی (مازندران)
      20-امیرعباس رنجکش (مازندران)
      21-اصغر اوجانی (خراسان رضوی)
      22-جواد روحانی (خراسان رضوی)
      23-ابوالفضل سلیمی (مرکزی)
      24-غلامعلی شاهمرادی (گلستان)
      25-علیرضا شریفی (گلستان)
      26-امین اله صفری (گلستان)
      27-حبیب اله صفری (گلستان)
      28-حسین صفری (گلستان)
      29-محمدحسن صفری (گلستان)
      30-یوسف علی نژاد (گلستان)
      31-سید ابوالفضل فخار (گلستان)
      32-نعمت اله قدیمی (گلستان)
      33-پوریا کریمی (تهران)
      34-جعفر کلاته عربی (خراسان رضوی)
      35-محمدرضا گودرزی (مرکزی)
      36-بهمن محمدزاده (گلستان)
      37-سعید مرتضوی (گلستان)
      38-میلاد معلم (گلستان)
      39-ناصر ملکا (گلستان)
      40-سید مرتضی موسوی (گلستان)
      41-حسنعلی نبی زاده (سمنان)
      42-عیسی نبی زاده (سمنان)
      43-محسن نبی زاده (سمانان)
      44- رمضان نمازی (سمنان)
      45-ارسلان نوری (آذربایجان شرقی)
      46-سجاد وردی آرین (خراسان شمالی)
      47-حبیب هاشم پور (آذربایجان شرقی)


      داوران ملی گراپلینگ:

      1-صابر اصغری (گلستان)
      2-محمود تاجیک (تهران)
      3-فرزین داوری (خوزستان)
      4-امیرحسین شکری (تهران)
      5-فرهاد عقیلی (گلستان)
      6-کوروش کیانپور (اصفهان)
      7-محسن گلزار (چهارمحال و بختیاری)
      8-احمد فخاری (تهران)
      9-میلاد فرزانه (مرکزی)
      10-علی فیروزپور (مازندران)
      11-میثم قوتی (تهران)
      12-مهدی محراب پور (گیلان)
      13-رحمان موجودی (چهارمحال و بختیاری)
      14-سید سعدی میری (گلستان)