نسخه چاپی

رقابت های جهانی گراپلینگ- بلاروس/

کسب دو مدال برنز توسط تیم ملی بانوان
 • ۲۱:۳۶ ۱۳۹۵/۷/۱۱
 • بانوان گراپلینگ کار ایرانی با کسب دو مدال برنز به کار خود در رقابت های جهانی گراپلینگ پایان دادند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های جهانی گراپلینگ بانوان در رشته Gi امروز یکشنبه در شهر مینسک بلاروس برگزار شد و در پایان نگین احمدی پویا در وزن 53 کیلوگرم و عاطفه ریاحی در وزن 71 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

  نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

  در وزن 53 کیلوگرم نگین احمدی پویا در مسابقه اول، مقابل حریف بلاروسی با نتیجه 9 بر صفر و تسلیم (ضربه فنی) به پیروزی رسید اما در دور بعد مقابل نماینده روسیه با نتیجه 9 بر 3 شکست خورد. احمدی در دیدار سوم با نتیجه 4 بر 3 حریف صربستانی را شکست داد و به مدال برنز رسید.

  در وزن 58 کیلوگرم لیلا چغلوند در مبارزه نخست، مقابل نماینده صربستان با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شد وی در مسابقه بعد نیز مقابل حریف فرانسوی با نتیجه 7 بر 2 مغلوب و حذف شد.

  در وزن 64 کیلوگرم سمیرا حیدری در دیدار اول، مقابل حریف روس با نتیجه 5 بر صفر تسلیم شد وی در دور بعد نیز مقابل حریف اسپانیایی با نتیجه 5 بر 3 شکست خورد  و از دور رقابت ها کنار رفت.

  در وزن 71 کیلوگرم عاطفه ریاحی در مبارزه نخست مقابل نماینده ایتالیا شکست خورد وی در دو بعد با توجه به حاضر نشدن حریف اوکراینی به پیروزی رسید اما در دور سوم مقابل نماینده روس شکست خورد و به مدال برنز رسید.

  در وزن 71+ کیلوگرم سوسن سلیمان آبادی با شکست مقابل حریف ایتالیایی از دور رقابت ها کنار رفت.

  http://iawf.ir/lnks/46997/-.aspx