نسخه چاپی

رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور گروه ب، سردرود/

خراسان رضوی به عنوان قهرمانی رسید
تیم های برتر مشخص شدند
  • ۱۹:۶ ۱۳۹۵/۷/۹
  • رقابت های مقدماتی کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور گروه ب، با قهرمانی تیم خراسان رضوی پایان یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه ب با حضور 10 تیم و در دو گروه پنج تیمی روزهای 8 و 9 مهرماه در شهرستان سردرود استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

    در پایان مسابقات این مسابقات تیم خراسان رضوی به عنوان قهرمانی رسید و تیم های آذربایجان شرقی و گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

    نتایج دیدارها برای کسب مقام اول تا نهم به شرح زیر است:

    فینال: خراسان رضوی 5 - آذربایجان شرقی 3
    رده بندی: گلستان 5 – خوزستان 3
    مقام پنجم: اردبیل 5- فارس 3
    مقام هفتم: اصفهان 5- زنجان 3
    مقام نهم: بوشهر، برنده - خراسان شمالی (تیم خراسان شمالی به دلیل مصدومیت کشتی گیرانش به حدنصاب نرسید)

    رده بندی تیمی: 1- خراسان رضوی 2- آذربایجان شرقی 3- گلستان 4- خوزستان 5- اردبیل 6- فارس 7- اصفهان 8- زنجان 9- بوشهر 10- خراسان شمالی

    نتایج رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:

     کشتی آزاد گروه ب:
    گروه الف: بوشهر – آذربایجان شرقی- اصفهان- اردبیل- گلستان
    گروه ب: خراسان رضوی- خراسان شمالی- زنجان- خوزستان- فارس

    گروه الف:
    آذربایجان شرقی 7 - بوشهر یک
    گلستان 6- اصفهان 2
    آذربایجان شرقی 6 – اصفهان 2
    اردبیل 6- بوشهر 2
    آذربایجان شرقی 6- اردبیل 2
    گلستان 4، برنده – بوشهر 4 (امتیاز مثبت 22 به 16 به سود گلستان)
    اصفهان 7- بوشهر یک
    گلستان 5- اردبیل 3
    آذربایجان شرقی 7- گلستان یک
    اردبیل 4-، برنده- اصفهان 4 (امتیاز مثبت 20 به 17 به سود اردبیل)

    گروه ب:
    خراسان رضوی 8 - خراسان شمالی صفر
    فارس 6 – زنجان 2
    زنجان 6 – خراسان شمالی 2
    خراسان رضوی 8- خوزستان صفر
    خوزستان 6- خراسان شمالی 2
    خراسان رضوی 8- فارس صفر
    خراسان رضوی 6- زنجان 2
    خوزستان 4، برنده - فارس 4 (امتیاز مثبت 20 به 14 به سود خوزستان)
    فارس 8 - خراسان شمالی  صفر
    خوزستان 5- زنجان 3



    اوزان

    مقام اول

    مقام دوم

    مقام سوم

    مقام چهارم

    مقام پنجم

    مقام ششم

    مقام هفتم

    مقام هشتم

    مقام نهم

    مقام دهم

    50

    وحید پاشایی

    علی مهاجر

    علی دهستانی مجومرد

    ابراهیم باباخانی

    فرزاد شمس علیایی

    علی اکبر پیرا

    حسین احمدپور

    بهمن پرور

    مسعود خادمی راد

    سیامک ادیبی

    اردبیل

    گلستان

    خراسان رضوی

    زنجان

    فارس

    بوشهر

    اصفهان

    خوزستان

    خراسان شمالی

    اردبیل

    55

    امیر هراتی

    آرش سلیمانی

    احمد احمدی

    حامد سلطانی

    محمد مصلی نژاد

    میلاد هژبری

    محمد پیدایی

    رضا عرب

    مهدی امیدی

    سجاد ترغو

    خراسان رضوی

    خوزستان

    آذربایجان شرقی

    اصفهان

    فارس

    بوشهر

    اردبیل

    گلستان

    زنجان

    خراسان رضوی

    60

    امیرحسین اسفندیاری

    مهدی مولایی

    امیرحسین خوشدل بوآجری

    مجید طالب بیگی

    مجتبی مرادی

    علیرضا عباسی

    مهدی باقری

    حسین مزنگی

    عارف مختاری

    علی اصغر کاملی

    اصفهان

    خوزستان

    خراسان رضوی

    آذربایجان شرقی

    اردبیل

    زنجان

    فارس

    گلستان

    فارس

    خراسان شمالی

    66

    محمد متقی نیا

    حسین مصطفوی

    قاسمعلی مزنگی

    حامد فلاحی

    فرزاد محمدی

    رضا حیدرنیا

    سروش ژدوار

    جواد اسکندرزاده

    فرشاد غفاری

     

    خراسان رضوی

    آذربایجان شرقی

    گلستان

    فارس

    اصفهان

    اردبیل

    خوزستان

    خراسان شمالی

    زنجان

     

    74

    محسن مصطفوی

    ارسلان رجایی

    فرهاد مقدم

    محمدحسین قصاب باوفاگل خطمی

    علیرضا کشاورز

    امید کلاه سنگیانی

    وحید روحی

    علی زمان شعار

    میلاد بهرامی

    محمد مطوری

    آذربایجان شرقی

    بوشهر

    زنجان

    خراسان رضوی

    فارس

    گلستان

    خراسان شمالی

    اردبیل

    اصفهان

    خوزستان

    84

    حامد منافیان

    یاسر شادفر

    آرش نیرآبادی

    رامین کیانژاد

    رضا کاظم نژاد

    محمدرضا نهادی

    علی شیران

    علی صمدی

    محسن ابراهیمی

    پیمان مرادی

    آذربایجان شرقی

    زنجان

    گلستان

    خراسان رضوی

    اردبیل

    خوزستان

    اصفهان

    فارس

    خراسان شمالی

    اردبیل

    96

    افشین میرزاپور

    امیرارسلان تاتاری

    محمد منجزی

    رضا همتی پور

    سعید هاشمی

    امیرحسین تقی زاده

    ایمان حسن نیا

    روح الامین نریمانی

    موسی الرضا تاتاری

    جواد باقری

    اردبیل

    خراسان رضوی

    خوزستان

    آذربایجان شرقی

    فارس

    اصفهان

    خراسان شمالی

    بوشهر

    گلستان

    اصفهان

    120

    نویداله قلی نوه سی

    محمد وثوق فیلابی 

    ایمان سهرابی

    موسی زارعی

    سیدمحمد میرآییز

    بیژن بهمیاری

    محمد جلالی

    رضا محمدی ثانی

    امین اکران

    جواد امان خدایی

    آذربایجان شرقی

    خراسان رضوی

    اصفهان

    فارس

    گلستان

    بوشهر

    خوزستان

    خراسان شمالی

    اردبیل

    آذربایجان شرقی


    http://iawf.ir/lnks/46972/-.aspx