نسخه چاپی

رقابت های کشتی آلیش قهرمانی جهان – قرقیزستان/

کسب دو مدال نقره و سه برنز نمایندگان ایران در بخش کلاسیک
بانوان سه مدال به دست آوردند
 • ۱۷:۱۶ ۱۳۹۵/۶/۱۸
 • بانوان و آقایان آلیش کار کشورمان در بخش کلاسیک رقابت های کشتی آلیش قهرمانی جهان در قرقیزستان صاحب دو مدال نقره و سه مدال برنز شدند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این مسابقات که در شهر چولپان آتا برگزار شد.، در بخش کلاسیک در قسمت بانوان ریحانه شیخان صاحب مدال نقره شد و فضلی و رهنما به مدال برنز رسیدند. در بخش مردان نیز داود عوض زاده به مدال نقره رسید و روح اله نعمتیان به مدال برنز دست یافت.

  نتایج نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:
  بانوان:
  ریحانه شیخان در وزن 60 کیلوگرم در مسابقه اول با ضربه فنی نماینده استونی را برد.، وی در دور بعد نماینده ازبکستان را ضربه فنی کرد و فینالیست شد. شیخان در دیدار فینال مقابل نماینده ترکمنستان با نتیجه 2 بر صفر باخت و صاحب مدال نقره شد.
  زهرا رهنما در وزن 65 کیلوگرم در دور اول کشتی گیر بلاروسی را ضربه فنی کرد.، اما در دور دوم مقابل آلیش کار قرقیزستانی باخت و صاحب مدال برنز شد.
  ملیحه فضلی در وزن 75 کیلوگرم پس از یک دور پیروزی در دور بعد مقابل نماینده قرقیزستان باخت و به مدال برنز رسید.
  یگانه غریب گشته در وزن 55 کیلوگرم در مبارزه اول نماینده هند را ضربه فنی کرد.، اما در دور بعد مقابل حریف ترکمنستانی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
  زهرا مجدی در وزن 70 کیلوگرم مقابل کشتی گیر آرژانتینی ضربه فنی شد و از دور مسابقات کنار رفت.
  آقایان:
  در وزن 90 کیلوگرم داود عوض زاده در مسابقه اول حریف آذربایجانی را ضربه فنی کرد.، وی در دیدار بعدی نیز حریف لیتوانی را با ضربه فنی برد و فینالیست شد.عوض زاده در دیدار پایانی با نتیجه 2 بر صفر مقابل نماینده ترکمنستان باخت و به مدال نقره رسید.
  در وزن 60 کیلوگرم روح اله نعمتیان در مسابقه اول دو بر یک حریف استونی خود را مغلوب کرد.، اما در دور بعد با نتیجه 6 بر 4 به آلیش کار قزاقستان باخت و به مدال برنز رسید.
  80 کیلوگرم سید محمد کاظم سید النگی در مسابقه اول چهار بر صفر آلیش کار اوکراین را برد.، اما در دور دوم مقابل نماینده قرقیزستان 5 بر 2 باخت و حذف شد.
  100 کیلوگرم عبداله ایری در دور اول  حریف هندی را ضربه فنی کرد.، اما در مسابقه دوم برابر نماینده قزاقستان 2 بر یک شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
  70 کیلوگرم محمد غلامی در دور اول مقابل گواتمالا با ضربه فنی پیروز شد.، اما در مسابقه دوم با ناداوری مقابل کشتی گیر قرقیزستانی باخت و از دور مسابقات حذف شد.
  در وزن 100 کیلوگرم حریف قزاقستانی مقابل بهنام هدهدی حاضر نشد.، نماینده ایران در دور دوم با نتیجه 4 بر 4 مقابل آلیش کار ازبکستانی باخت و از دور مسابقات کنار رفت.
  http://iawf.ir/lnks/46688/-.aspx