نسخه چاپی

رقابت های کشتی فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور/

استان تهران به عنوان قهرمانی رسید
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
  • ۱۲:۶ ۱۳۹۵/۵/۲
  • استان تهران به عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور دست یافت.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره زنده یاد استاد سید جواد ر فوگر، روزهای 31 تیر و اول مردادماه، در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان در جمع رده بندی گروه های هفتگانه، تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید و تیم های اصفهان و کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.

    رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:


    گروه A

    58 کیلوگرم: 1- محمدرضا مستعان (اصفهان) 2- غلامرضا انتظاری (خراسان رضوی) 3- رسول جعفری (گلستان) و مهدی افتخاری (تهران الف)
    63 کیلوگرم: 1- امیر اولیاء (تهران الف) 2- مصطفی رزاقی (مازندران) 3- عباس نوری مهر (خراسان رضوی) و روح اله کریم پور (ایلام)
    69 کیلوگرم: 1- آزاد علی محمد پور (کردستان) 2- ابوالفضل حجتی نژاد (تهران الف) 3- رضا مرادی (خوزستان) و اکبر نوربخش (اصفهان)
    76 کیلوگرم: 1- مرتضی حیدری (چهارمحال و بختیاری) 2- امیرحسن خداکرمی (اصفهان) 3- اسکندر چگینی (مرکزی) و مهدی قنبری (بوشهر)
    85 کیلوگرم: 1- شهرام مهدی زاده (تهران الف) 2- محمد باقر زارع (فارس) 3- سید جهاد جعاوله (خوزستان) و محسن شاه محمدی (اصفهان)
    97 کیلوگرم: 1- حسین پیررسول زاده (اردبیل) 2- محمد فتحی (همدان) 3- کریم سعادتی فر (آذربایجان شرقی) و عبداله صیدی (ایلام)
    130 کیلوگرم: 1- جعفر میرزایی (اصفهان) 2- جلیل چتر سفید (مازندران) 3- غلامرضا مقصودی (فارس) و صادق خشنودی (خراسان شمالی)


    گروه B

    58 کیلوگرم: 1- علی فسنقری (خراسان رضوی) 2- عادل صادقیان (اصفهان) 3- ابوالفضل نقاشیان (گلستان) 4- علی فلامرزی (فارس)
    63 کیلوگرم: 1- حمید محمدی کافی (همدان) 2- بابک نادر پور (اصفهان) 3- رحمان علی حق شناس (مازندران) و داود عسگری پور (تهران الف)
    69 کیلوگرم: 1- حمیدرضا حبیبی (خوزستان) 2- رضا سعادت (آذربایجان غربی) 3- علی اصغر دن (تهران الف) و بهزاد خدادای (لرستان)
    76 کیلوگرم: 1- عباس امینی (آذربایجان غربی) 2- روانبخش قنبری (فارس) 3- بهنام صفری (گیلان) و نصیراله هاشمیان (ایلام)
    85 کیلوگرم: 1- رضا عبدلی (مرکزی) 2- جهانگیر قیطولی (کرمانشاه) 3- سهراب شفیعیان (لرستان) و امیر سعیدی (کردستان)
    97 کیلوگرم: 1- مهدی سید صدری (تهران الف) 2- احتشام گودرزی (کهگیلویه و بویراحمد) 3- فرشاد دولتیاری (البرز) و مهدی علی محمدی (مرکزی)
    130 کیلوگرم: 1- بهاء الدین کریم زاده (کردستان) 2- عبدالرضا نظرزاده (خوزستان) 3- قربان یوسفی (البرز) و سعید یزدانی (مازندران)


    گروه C

    58 کیلوگرم: 1- غلامرضا حبیبی (مازندران) 2- یوسف پورموسی (گیلان) 3- جهانبخش رشید (آذربایجان غربی) و علیرضا شریفی (اصفهان)
    63 کیلوگرم: 1- حمیدرضا تاج پور (خراسان رضوی) 2- اسماعیل فرضعلی پور (تهران الف) 3- بهمن صادقت طاهر (کردستان) و قربان میرزاخانی (مازندران)
    69 کیلوگرم: 1- محمدرضا خرمدل (خوزستان) 2- مجید شاهسوارانی (مرکزی) 3- رحمت سلطانی (البرز) و غلامرضا جهانبخشی (ایلام)
    76 کیلوگرم: 1- ناصر کلهر (خوزستان) 2- رحیم تیمورنژاد (مازندران) 3- مهدی ضیغمی (خراسان رضوی) و مسلم جعفرزاده (فارس)
    85 کیلوگرم: 1- سلیم لسانی (اردبیل) 2- محمدعلی اسلامی (توابع تهران) 3- حمید صباغی مقدم (خوزستان) و حمیدرضا پوریافر (فارس)
    97 کیلوگرم: 1- یوسف نعمت پور (لرستان) 2- بابک ستوده (خوزستان) 3- مجید حیدری (کرمانشاه) و مرتضی یارمطاقی (تهران الف)
    130 کیلوگرم: 1- رسول رضایی (کرمانشاه) 2- شاهرخ دباغیان (کردستان) 3- مجید گودرزی (لرستان) و تورج آریا (همدان)

    گروه D

    58 کیلوگرم: 1- اسد جلالی (کرمانشاه) 2- جعفر رسولی (فارس) 3- بهرام چراغی (مازندران) و علی اصغر رمزی (مرکزی)
    63 کیلوگرم: 1- محمد نیک نژاد (اصفهان) 2- حمیدرضا ضیاپور (مازندران) 3- سید احمد ذوالنوری (کرمانشاه)
    69 کیلوگرم: 1- فرهاد رضایی (اصفهان) 2- حمید یعقوبی (تهران الف) 3- فرمان همتی (کرمانشاه) و رحیم ابوالحسنی (مرکزی)
    76 کیلوگرم: 1- مجید تابع بردار (بوشهر) 2- ایرج فردی (توابع تهران) 3- قاسم رشید مهرآبادی (تهران الف) و منوچهر حسینی (گیلان)
    85 کیلوگرم: 1- بهمن اسفندیاری (اصفهان) 2- ناصر امیدوار (خراسان رضوی) 3- نظرعلی بهرامی (تهران الف)
    97 کیلوگرم: 1- جهانشاه علی نقی زاده (خوزستان) 2- مازیار علیمردانی (فارس) 3- جهانروز جعفری (خراسان شمالی) و غلامحسین بیات (لرستان)
    130 کیلوگرم: 1- محمد مرزبان (مرکزی) 2- داریوش فاتح (فارس) 3- ابوطالب فتحی (مازندران) و غلامحسین سلامتی (خراسان رضوی)


    گروه E

    58 کیلوگرم: 1- رحمان قورچیان (تهران الف) 2- جلیل آتش باز (فارس) 3- عبداله گرمه (البرز) و فریدون ابراهیمی (مازندران)
    63 کیلوگرم: 1- حسینعلی آزادی (کردستان) 2- فرهاد فقی پور (آذربایجان غربی) 3- اصغر آقایی (تهران ب) و ابراهیم رجبی (تهران الف)
    69 کیلوگرم: 1- اسماعیل پوریوسف (توابع تهران) 2- ولی قربان زاده (آذربایجان غربی) 3- منوچهر طهمورثی (سیستان و بلوچستان) و قاسم علی افشاری (اصفهان)
    76 کیلوگرم: 1- کیومرث ترکمان (همدان) 2- رحمان دمیرچی (البرز) 3- سیاوش زراری (کردستان)
    85 کیلوگرم: 1- هرمز الماسی (تهران الف) 2- علی مراد عزتی (کرمانشاه) 3- کیخسرو امیرسرداری (لرستان) و علیرضا محمدی (سیستان و بلوچستان)
    97 کیلوگرم: 1- اسماعیل عباسی (خوزستان) 2- شمس الدین ستاری (مازندران) 3- محمدکاظم احمدی نیا (تهران الف) 4- سید اسداله حسینی (کرمانشاه)
    130 کیلوگرم: 1- حمید محسن پور (اصفهان) 2- صادق نظری (کرمانشاه) 3- ناصر قناعتی (فارس) و سید جلیل جباری (آذربایجان غربی)


    گروه F

    58 کیلوگرم: 1- عبدالحسین خورشیدی زاده (تهران ب) 2- قاسم عابدینی (تهران الف) 3- شاهپور تیرانداز (کرمانشاه) و محمد استوار (گیلان)
    63 کیلوگرم: 1- عبدالرحمن معرفیان پور (خوزستان) 2- سید علی فتاحی (کرمانشاه) 3- احمد مژدگانلو (خراسان رضوی) و سیف اله زارع (فارس)
    69 کیلوگرم: 1- نادر اله وردی (تهران الف) 2- احمد حامدی (مرکزی) 3- مصطفی رستم (تهران ب) و عباسعلی اکرم (سمنان)
    76 کیلوگرم: 1- قاسم عسگری (تهران الف) 2- علی قربان سوری (همدان) 3- عبداله اکوان (فارس) و علی محمد موسوی (مرکزی)
    85 کیلوگرم: 1- کامران هژبری (اصفهان) 2- محمدزاهد هاشمی نسب (کردستان) 3- شعبان دیوسالار (مازندران) 4- علی شکوری (آذربایجان شرقی)
    97 کیلوگرم: 1- احمد ساکی (خوزستان) 2- محمد اسماعیلی میرزایی (گیلان) 3- اصغر قاسمی (البرز) و علی مشفقی فر (اصفهان)
    130 کیلوگرم: 1- اکبر حکمتی (آذربایجان شرقی) 2- جلال الدین ارجمندی (کرمانشاه)


    گروه G

    58 کیلوگرم: 1- سعید بیاتی (تهران الف) 2- اصغر صدارت (فارس)
    63 کیلوگرم: 1- ابوالقاسم فرهمند (فارس) 2- سید علی موسوی (خوزستان) 3- محمود پناهی (اصفهان)
    69 کیلوگرم: 1- محمدجعفر الهامیان (تهران الف) 2- عبدالکریم ایران نژاد (لرستان) 3- نعمت اله صادقی (اصفهان)
    76 کیلوگرم: 1- فضل اله دهنوی (خراسان رضوی) 2- علی اکبر پیله ور (مرکزی) 3- خلیل عباسی (فارس)
    85 کیلوگرم: 1- حسین خسرونژاد (گلستان) 2- قنبر علی هادیان (اصفهان)
    97 کیلوگرم: 1- علی سیاه پشت (مازندران) 2- کریم ایوبی مقدم (مرکزی)
    130 کیلوگرم: 1- محرم زارعی (کردستان)


    رده بندی تیمی: 1- تهران الف 235 امتیاز 2- اصفهان 191 امتیاز 3- کرمانشاه 171 امتیاز 4- مازندران 159 امتیاز 5- فارس 157 امتیاز 6- خوزستان 154 امتیاز

    نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.

    http://iawf.ir/lnks/46013/-.aspx