نسخه چاپی

رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور- تهران/

مازندران قهرمان شد
نفرات برتر مشخص شدند
  • ۱۲:۲۸ ۱۳۹۵/۴/۳۰
  • مازندران عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان کشور را بدست آورد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره مرحوم استاد سید جواد رفوگر، روزهای 28 و 29 تیرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران در مجموع هفت گروه سنی به مقام قهرمانی رسید.

    رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

    رده بندی انفرادی:


    کشتی آزاد گروه A

    58 کیلوگرم: 1- علیرضا رستگار (فارس) 2- سعید قاسم نژاد (مازندران) 3- آراس هنرمند (کردستان) و اصغر غفاری (همدان)
    63 کیلوگرم: 1- حسین رومیایی (همدان) 2- حسین اکبری (گیلان) 3- سیاوش رهنورد (آذربایجان غربی) و علیرضا شربتی (گلستان)
    69 کیلوگرم: 1- وحید دژم خو (آذربایجان شرقی) 2- مهدی سلاح ورزی (ایلام) 3- حسین بهرام نژاد (البرز) و اصغر عزیان زندی (قم)
    76 کیلوگرم: 1- داود قلی پور (تهران الف) 2- جواد صمدی روشن (همدان) 3- محمد قاسم جمال لیوانی (گلستان) و سعید ملکی (زنجان)
    85 کیلوگرم: 1- رضا پیوندی (همدان) 2- آرش برزگر (خراسان شمالی) 3- محمدعلی بچه سقا (فارس) و عباس اسلامی (مازندران)
    97 کیلوگرم: 1- سید ابراهیم اوصیاء (مازندران) 2- یوسف جهانی (آذربایجان شرقی) 3- پیام بارقی (آذربایجان غربی) و محسن زراعتی (اصفهان)
    130 کیلوگرم: 1- محمد جواد استواری (کرمانشاه) 2- غلامحسین هادی (آذربایجان شرقی) 3- حجت جهانگیری (آذربایجان غربی) و فریبرز ثمربخش (فارس)


    کشتی آزاد گروه B

    58 کیلوگرم: 1- احمد نظری (لرستان) 2- جواد مازنی (گلستان) 3- مهرداد امینی (کرمانشاه) و اژدر سوسنی (گیلان)
    63 کیلوگرم: 1- بهزاد نعمتیان (سمنان) 2- میکائیل مرادی (تهران الف) 3- وجی علیمی (گلستان) و مصطفی پاشایی (کردستان)
    69 کیلوگرم: 1- اسماعیل فتحعلی نژاد (اصفهان) 2- محسن ملکی (مازندران) 3- رضا اکبرزاده وظیفه دان (خراسان رضوی) و حسین شادمانی فر (سیستان و بلوچستان)
    76 کیلوگرم: 1- کاظم بابایی (مازندران) 2- حسین هاشمی (قزوین) 3- صارم شیرازی (کرمانشاه) و مرتضی نورستانی (تهران الف)
    85 کیلوگرم: 1- محمدرضا عمران (مازندران) 2- سید اشرف رضوی (کردستان) 3- شاپور سعدی نژاد (کیش) و حمیدرضا وثوقیان (خراسان رضوی)
    98 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت آبادی (کرمانشاه) 2- محمد کمروند (همدان) 3- جواد فرامرزی (کهکیلویه و بویراحمد) و بابک حیدری (سیستان و بلوچستان)
    130 کیلوگرم: 1- محمد نیکونژاد (خراسان شمالی) 2- یوسف خداکرمی (آذربایجان شرقی) 3- امید صفار (گلستان) و خسرو اروجی (توابع تهران)

    کشتی آزاد گروه C

    58 کیلوگرم: 1- نصرت اله صادقی (کهکیلویه و بویراحمد) 2- محمدرضا بهبودی (تهران الف) 3- کیانوش دینوری (سیستان و بلوچستان) 4- حجت اله شیخی (کرمانشاه)
    63 کیلوگرم: 1- مصطفی قلعه شاهینی (کرمانشاه) 2-  علی صالحانی (اصفهان) 3- عظیم همتی (سمنان) و حسین آخوندی (مازندران)
    69 کیلوگرم: 1- حمید ربیعی کناری (مازندران) 2- نوروز کاویانپور (خراسان شمالی) 3- بهمن سهرابی (کرمانشاه) و ایوب حسینی (سیستان و بلوچستان)
    76 کیلوگرم: 1- کاظم نریمانی (مازندران) 2- محمد میری (خراسان شمالی) 3- ابراهیم حسن پسندی (گیلان) و کیوان خسروی (سیستان و بلوچستان)
    85 کیلوگرم: 1- علیرضا رحمتی (البرز) 2- مصطفی نظافت (توابع تهران) 3- حسن جعفریان (مازندران) و رحمان فاقدی (آذربایجان شرقی)
    97 کیلوگرم: 1- جلیل عبدالملکی (کیش) 2- خسرو زارعی (آذربایجان شرقی) 3- علی محمد مالمیر (همدان) و مسعود حق شناس (کرمانشاه)
    130 کیلوگرم: 1- منصور خطیبی (تهران الف) 2- حسین کاظمی (اصفهان) 3- فریبرز امیری (کرمانشاه) و آرش ناصری منش (مرکزی)


    کشتی آزاد گروه D

    58 کیلوگرم: 1- اسداله احمدی (سیستان و بلوچستان) 2- جواد کلانی (لرستان) 3- مجید عبدالعظیمی (اصفهان) و حسام الدین حسینی (کرمانشاه)
    63 کیلوگرم: 1- محمدرضا جعفرلو (تهران الف) 2- ناصر تیماجچی (آذربایجان غربی) 3- جلال نعیمی کمال آبادی (هرمزگان) و حمید خدادای (مرکزی)
    69 کیلوگرم: 1- عباس رفیعی (فارس) 2- صمد خانپناه (تهران ب) 3- محمدرضا قائدی (زنجان) و محمدعلی آقایان (گلستان)
    76 کیلوگرم: 1- رسول آتشی (اردبیل) 2- حمید میری (کرمانشاه) 3- محمد صمدی (همدان) و یداله داداشی (تهران الف)
    85 کیلوگرم: 1- صمد نژادی (کرمان) 2- نصراله چتر سفید (مازندران) 3- بیژن صحرایی (فارس) و جواد بنی نصرت (آذربایجان شرقی)
    97 کیلوگرم: 1- داود بنی نصرت (آذربایجان شرقی) 2- عزت اله رنجبر (مازندران) 3- علی خالوندی (توابع تهران) و ساسان اندامی (تهران ب)
    130 کیلوگرم: 1- مرتضی زمانی (مرکزی) 2- جبار سلمانی (تهران ب) 3- اسماعیل نقره علی پور (گیلان) و یوسف ترابی (البرز)


    کشتی آزاد گروه E

    58 کیلوگرم: 1- روح اله مهدوی (لرستان) 2- خسرو رشیدی (کرمانشاه) 3- بهمن علیزاده (مازندران) و مهدی احمدزاده (فارس)
    63 کیلوگرم: 1- خیراله فتاحی (کرمانشاه) 2- سلیمان ابوذرزاده (مازندران) 3- قاسم مفوض (همدان) و حمیدرضا رفعتی (فارس)
    69 کیلوگرم: 1- شادعلی طاهری (کردستان) 2- داریوش صیدی (کرمانشاه) 3- اسماعیل پوریوسف (مازندران) و سیاوش آفتابی (قزوین)
    76 کیلوگرم: 1- عقیل حیدری (مازندران) 2- بهرام اختراعی (کرمانشاه) 3- صادق علیدادی (ایلام) و منوچهر یوسفی (گلستان)
    85 کیلوگرم: 1- بهروز الماسی (کرمانشاه) 2- محمدنقی امیدی (ایلام) 3- فرامرز بوداغی (مازندران) و رمضان خلیل پور (اصفهان)
    97 کیلوگرم: 1- بختیار خوش تینت (تهران الف) 2- اصغر منوچهری (مازندران) 3- غلامرضا موبر (لرستان) و رضا قلعه کهنه (کرمانشاه)
    130 کیلوگرم: 1- اکبر افراشته (تهران) 2- علی عسگر یزدانی (مازندران)


    کشتی آزاد گروه F

    58 کیلوگرم: 1- ناصر رحیم زاده (خراسان رضوی) 2- احمد کولیوند (لرستان) 3- حجت اله شهبازی (تهران الف) 4- اکبر نوری (اصفهان)
    63 کیلوگرم: 1- حمزه بخشی(گلستان) 2- عبدالباقی ذکبی (مازندران) 3- عباس جان محمدی (تهران الف) و محمدتقی رجا (گیلان)
    69 کیلوگرم: 1- صادق لاریجانی (مازندران) 2- جعفر حسین یزدی (تهران الف) 3- خسرو غلامی (کرمانشاه) و حمید رسولی (آذربایجان شرقی)
    76 کیلوگرم: 1- علی اصغر احمدی (همدان) 2- علی اکبر کریم پور (مازندران) 3- علی مراد کرد (کرمان) و یوسف علی قربانی (گیلان)
    85 کیلوگرم: 1- محمود قنبری (تهران الف) 2- مرتضی جابری (توابع تهران) 3- شهاب الدین بهزادپور (کردستان) و امان اله حقیقی (کرمانشاه)
    97 کیلوگرم: 1- محمدعلی پیشوا (کردستان) 2- محمدجواد سمرقندی (کرمانشاه) 3- علی نوشاد حقیقی (گیلان) 4- کریم کریمی (مازندران)
    130 کیلوگرم: 1- مجتبی میرجعفری (مازندران) 2- حسین غلامی نژاد (تهران الف) 3- پرویز ارشدی (تهران ب)



    کشتی آزاد گروه G

    58 کیلوگرم: 1- اکبر عبادی (گیلان) 2- خسرو میمنی (تهران الف) 3- صحبت فرهادی (کرمانشاه) 4- مهدی رئیسی (خراسان رضوی)
    63 کیلوگرم: 1- حسین انصاری (تهران الف) 2- علی اکبر بهروش (سیستان و بلوچستان) 3- بهزاد پنجه زاده (کرمانشاه) 4- فتح اله فدایی (اصفهان)
    69 کیلوگرم: 1- محمود امیرخانلو (گلستان) 2- سید محمدعلی نوران (یزد) 3- تقی کشاورز (قزوین) و تیمور بابایی (تهران الف)
    76 کیلوگرم: 1- احمد مریخی (آذربایجان شرقی) 2- نقدعلی ملکی (زنجان) 3- محمد کریم ثریا آسا (فارس) 4- حسین زاد فلاح (البرز)
    85 کیلوگرم: 1- رستم بینا (گیلان) 2- محمدحسن بهنود (مازندران) 3- عبدالعظیم ماسالی (تهران الف) و جلال پیشکاری (کردستان)
    98 کیلوگرم: 1- رحمت اله شریفی (گیلان) 2- محمدحسین بابایی (مرکزی)
    130 کیلوگرم: بدون شرکت کننده


    رده بندی کلی تیمی: 1- مازندران 296 امتیاز 2- تهران 238 امتیاز 3- کرمانشاه 232 امتیاز 4- گیلان 141 امتیاز


    همچنین رده بندی کلی این رقابت ها به صورت فایل PDF در لینک زیر قابل دریافت است.

    http://iawf.ir/lnks/45980/-.aspx