نسخه چاپی

رقابت های کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور/

ضوابط و شرایط مسابقات اعلام شد
13 خرداد ماه آخرین زمان ثبت نام
ملی پوشان می توانند در مسابقات شرکت کنند
 • ۱۷:۲۶ ۱۳۹۳/۲/۱۳
 • ضوابط و شرایط برگزاری رقابت های کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور اعلام شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، شرایط، ضوابط و تاریخ برگزاری مسابقات کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشتی کشور به شرح زیر است:

  1- آخرین مهلت ثبت نام و تأیید تعهدنامه و تأیید لیست ثبت نام 13/3/1393 می باشد.
  2- رقابت های فصلی باشگاه های کشتی کشور طی روزهای 28، 29 و 30/3/93 برگزار می گردد.
  3- شماره حساب درآمدهای فدراسیون بابت پرداخت ورودیه 0109529223006 بانک ملت می باشد.
  4- مبلغ ورودی مسابقات کشتی باشگاه های کشور در صورت انصراف باشگاه عودت داده نخواهد شد.
  5- مبنای جدول گروه بندی باشگاه های کشتی کشور برابر ضوابط جاری فیلا در رقابت های جام جهانی خواهد بود.
  6- جدول گروه بندی 16 تیم در دو گروه از 17 تا 25 تیم در قالب 3 گروه و از 25 تا 33 تیم در قالب 4 گروه و از 33 تا 40 تیم در قالب 5 گروه خواهد بود.
  7- مراسم قرعه کشی 10 روز قبل از مسابقات (روز شنبه 17/3/93) خواهد بود.
  8- حداکثر تعداد اعضای کشتی گیران و عوامل اجرایی باشگاه 24 نفر می باشند که در جدول ثبت نام به شرح پیوست می باشد.
  9- هر باشگاه متقاضی در هر فصل صرفا می تواند (با لحاظ مفاد بند های 9 و 10 طرح جایزه بزرگ رقابت های باشگاه های کشتی کشور) یکبار و حداکثر 5 روز قبل از رقابت های ذیربط، نسبت به جابجایی فقط یک کشتی گیر و یک مربی در لیست ثبت نام اعلام خود اقدام نماید. افراد جایگزین شده موظفند در زمان مقرر (حداکثر 5 روز قبل از زمان وزن کشی رقابت های ذیربط) جهت تأیید رسمی فرم جدید ثبت نام در محل فدراسیون حضور یابند.
  10- پذیرش میزبانی باشگاه ها در برگزاری رقابت های هر فصل باید حتما با تقاضای مکتوب توسط هیأت کشتی استان ذیربط به فدراسیون کشتی ارسال شود. اولیت در پذیرش میزبانی بر مبنای تاریخ درخواست و با رعایت قابلیت های مندرج در مفاد طرح تعیین شاخص های برگزاری مسابقات، صورت می پذیرد.
  11- با استناد به بند 2-10 طرح مذکور باشگاه های متقاضی دارای کشتی گیران خارجی موظف هستند کل مبلغ قراداد کشتی گیر خارجی را در شرایط برد به علاوه درصد فدراسیون ذیربط و هم چنین مبلغ حق ترانسفر فیلا را طبق ضوابط جاری حداکثر یک هفته قبل از زمان وزن کشی به فدراسیون به فدراسیون کشتی پرداخت نمایند. ضمنا ملی پوشان هم می توانند در مسابقات شرکت کنند.
  12- کلیه کشتی گیران خارجی واجد شرایط و نیز کشتی گیران فاقد رتبه بندی سالانه (بند 4-9) طرح مذکور و همچنین کشتی گیران دارای رتبه بندی سالانه که تمایل به حضور در وزن پائین تر از وزن خود در رتبه بندی مذکور دارند. صرفا با دو کیلو ارفاق می توانند در رقابت های باشگاهی فصلی شرکت کنند.
  13- تعداد کشتی گیران، مربیان، سرپرستان و سایر عوامل فنی و اجرایی نمی تواند از تعداد نفرات مندرج در فرح ثبت نام برای هر تیم بیشتر باشد.  http://iwf.ir/lnks/37380/-.aspx