نسخه چاپی

مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد- جام ولایت/

داوران و ناظران رقابت‌ها مشخص شدند

  • ۹:۹ ۱۳۹۲/۱۰/۴
  • داوران و ناظران مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ برتر کشتی آزاد جام ولایت مشخص شدند.

     


    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نیمه نهایی و نهایی رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد جام ولایت فردا (پنج‌شنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران صبح و عصر برگزار می‌شود.

     


    اسامی داوران و ناظران رقابت‌ها به شرح زیر است:

     

     

    مسابقه نیمه نهایی اول:
    استیل آذین ایرانیان- گاز مازندران (ساعت 9 صبح)
    ناظر فدراسیون و نماینده سازمان لیگ: حجت اله گودرزی
    نماینده فدراسیون و دبیر فدراسیون کشتی: حمید بنی تمیم
    سرپرست مسابقات و رئیس سازمان لیگ: محمد ابراهیم امامی (تهران)
    هیأت ژوری: اردوان صاحب (خوزستان)
    داوران: محمد عادل‌پور (زنجان) سید علی گرمرودی (اردبیل) محمد ربیع‌پور (مازندران) طاهر محمدعلی زنگنه (تهران) احمد دامغانی نژاد (تهران) رمضانعلی رمضان‌نژاد (مازندران) منصور کیانی (کرمانشاه) اصغر محمدی (تهران) فریدون عابدین نژاد (البرز) ناصر فروتن (تهران) جواد کریمی (تهران)

     


    مسابقه نیمه نهایی دوم:
    ثامن الحجج سبزوار- خونه به خونه بابل (ساعت 10 صبح)
    ناظر فدراسیون و نماینده سازمان لیگ: ابراهیم جوادی
    نماینده فدراسیون و نایب رئیس فدراسیون کشتی: علیرضا رضاییی
    سرپرست مسابقات و رئیس سازمان لیگ: محمد ابراهیم امامی (تهران)
    هیأت ژوری: اردوان صاحب (خوزستان)
    داوران: محمد عادل‌پور (زنجان) سید علی گرمرودی (اردبیل) محمد ربیع‌پور (مازندران) طاهر محمدعلی زنگنه (تهران) احمد دامغانی نژاد (تهران) رمضانعلی رمضان‌نژاد (مازندران) منصور کیانی (کرمانشاه) اصغر محمدی (تهران) فریدون عابدین نژاد (البرز) ناصر فروتن (تهران) جواد کریمی (تهران)

     


    مسابقه رده‌بندی: (تیم‌های بازنده مرحله نیمه نهایی) (ساعت 16)
    ناظر فدراسیون و نماینده سازمان لیگ: رضا غلامی (تهران)
    نماینده فدراسیون و دبیر فدراسیون کشتی: حمید بنی تمیم
    سرپرست مسابقات و رئیس سازمان لیگ: محمد ابراهیم امامی (تهران)
    هیأت ژوری: اردوان صاحب (خوزستان)
    داوران: محمد عادل‌پور (زنجان) سید علی گرمرودی (اردبیل) محمد ربیع‌پور (مازندران) طاهر محمدعلی زنگنه (تهران) احمد دامغانی نژاد (تهران) رمضانعلی رمضان‌نژاد (مازندران) منصور کیانی (کرمانشاه) اصغر محمدی (تهران) فریدون عابدین نژاد (البرز) ناصر فروتن (تهران) جواد کریمی (تهران)

     


    دیدار فینال (تیم‌های برنده نیمه نهایی) (ساعت 17:15)
    نماینده فدراسیون و نماینده سازمان لیگ: رحیم جدی
    نماینده فدراسیون و نایب رئیس فدراسیون کشتی: علیرضا رضایی
    سرپرست مسابقات و رئیس سازمان لیگ: محمد ابراهیم امامی (تهران)
    هیأت ژوری: اردوان صاحب (خوزستان)
    داوران: محمد عادل‌پور (زنجان) سید علی گرمرودی (اردبیل) محمد ربیع‌پور (مازندران) طاهر محمدعلی زنگنه (تهران) احمد دامغانی نژاد (تهران) رمضانعلی رمضان‌نژاد (مازندران) منصور کیانی (کرمانشاه) اصغر محمدی (تهران) فریدون عابدین نژاد (البرز) ناصر فروتن (تهران) جواد کریمی (تهران)
     

    http://iwf.ir/lnks/36035/-.aspx