نسخه چاپی

هفته پنجم و پایانی از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد/

برگزاری پنج دیدار در رشت، بابل، بهشهر، رستم کلا و فریدون کنار 

  • ۱۲:۲۴ ۱۳۹۲/۷/۱۷
  • اسامی داوران و ناظران هفته پنجم و پایانی از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد جام خلیج فارس مشخص شد.


    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت‌ها از ساعت 17 روز جمعه 19 مهرماه در شهرهای مختلف آغاز می شود که اسامی داوران و ناظران این مسابقات به شرح زیر است:


    گروه یک:

     

    وحدت رشت- نساجی مازندران (میزبان رشت- سالن تختی)
    ناظر فدراسیون و نماینده سازمان لیگ: عباس جان محمدی (تهران)
    نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان گیلان: نقی هدایتی
    هیأت ژوری: طاهر محمدعلی زنگنه (تهران)
    داوران: محمد عادل پور (زنجان) اکبر نصیری (زنجان) جلال طوقی (اردبیل)

     


    لوازم خانگی حاجی زاده گنج افروز- پاس قوامین (ناجا) (میزبان بابل- سالن گنج افروز)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: اصغر انصاری (تهران)
    نماینده فدراسیون و سرپرست هیأت کشتی شهرستان بابل: علی اعظم خلیل پور (مازندران)
    هیأت ژوری: عین اله محمدی (تهران)
    داوران: علی اکبر صوفی (تهران) محمدحسین تقوی (تهران) ولی‌اله شربتی (گلستان)

     


    شهید هاشمی نژاد بهشهر- شهدای ساری (میزبان بهشهر- سالن تختی)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: ابراهیم نیک سرشت
    نماینده فدراسیون و دبیر هیأت کشتی استان مازندران: غلامرضا نوری زاده (مازندران)
    هیأت ژوری: احمد حاج آقا پور (تهران)
    داوران: سعید عباسی (قم) بابک امجدی (تهران) محمدرضا مستجیری (البرز)

     


    گروه دو:

     

    هیأت کشتی رستم کلا- گروه ساختمانی کفایتی (میزبان رستم کلا- سالن امام رضا (ع))
    ناظر فدراسیون و نماینده سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری (گیلان)
     نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی شهرستان رستم کلا: اسماعیل انواری
    سرپرست مسابقات و رئیس سازمان لیگ: محمد ابراهیم امامی (تهران)
    هیأت ژوری: احمد دامغانی نژاد (تهران)
    داوران: ناصر فروتن (تهران) غلامرضا طاهرخانی (قزوین) عباس کارگرپور (تهران)

     


    شهید بصیر فریدون کنار- شهدای شیرگاه (میزبان فریدون کنار- سالن شهدای فریدون‌کنار)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: حجت‌اله گودرزی (تهران)
    نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی شهرستان فریدون‌کنار: فرشید قدیمی (مازندران)
    هیأت ژوری: اصغر محمدی (تهران)
    داوران: منصور کیانی (کرمانشاه) ابوالفضل سبزعلی (تهران) بهنام شیرمحمدی (تهران)

     


    فولاد ماهان سپاهان: استراحت

    در پایان این رقابتها دو تیم برتر هر گروه مجوز حضور در مرحله نیمه نهایی و نهایی این رقابتها را که روزهای 24 مهرماه در شهرستان رستم کلا برگزار می شود،‌ را به دست می آوردند.

    http://iawf.ir/lnks/35364/-.aspx