نسخه چاپی

هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد- جام ولایت/

اسامی داوران و ناظران رقابت‌ها

  • ۹:۵۳ ۱۳۹۲/۶/۲۷
  • اسامی داوران و ناظران هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد مشخص شد.


    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد جام ولایت روز جمعه 29 شهریورماه در شهرهای مختلف برگزار می‌شود و یک دیدار بین تیم‌های وحدت رشت و لوازم خانگی حاجی‌زاده نیز روز شنبه 30 شهریورماه برگزار خواهد شد.

     

    اسامی داوران و ناظران این رقابت‌ها به شرح زیر است:

     

    گروه یک:

     

    شهدای ساری- پاس قوامین (ناجا) (میزبان ساری- سالن سید رسول حسینی)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: محمدتقی حاج میری (گیلان)
    نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی شهرستان ساری: اکبر صفری
    هیأت ژوری: اصغر محمدی (تهران)
    داوران: عباس شجاعی (فارس) امیرحسین رهنما (سمنان) بیژن روزبهانی (همدان)

     


    شهید هاشمی نژاد بهشهر- نساجی مازندران (میزبان بهشهر- سالن تختی)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: عباس جان محمدی (تهران)
    نماینده فدراسیون و دبیر هیأت کشتی استان مازندران: غلامرضا نوری زاده
    هیأت ژوری: احمد حاج آقا پور (تهران)
    داوران: سید محمد افتخاریان (البرز) ابراهیم رادمرد (گیلان) مرتضی زورمند (البرز)

     


    وحدت رشت – لوازم خانگی حاجی زاده گنج افروز (میزبان رشت- سالن تختی)
    ناظر فدراسیون و نماینده سازمان لیگ: علیرضا وحیدیان پور (تهران)
    نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان گیلان: نقی هدایتی
    هیأت ژوری: جواد کریمی (تهران)
    داوران: محمد رحیم پور (کردستان) علی اکبر انصاری (تهران) نادر باریسی (اردبیل)

     

    گروه دو:

     

    گروه ساختمانی کفایتی- شهدای شیرگاه
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: اصغر انصاری (تهران)
    نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان خراسان رضوی: علی بامشکی
    هیأت ژوری: احمد دامغانی نژاد (تهران)
    داوران: ناصر فروتن (تهران) محمدحسین تقوی (تهران) ابوالفضل سبزعلی (تهران)

     


    فولاد ماهان سپاهان – هیأت کشتی رستم کلا (میزبان اصفهان- سالن 17 شهریور)
    ناظر فدراسیون، نماینده سازمان لیگ و سرپرست مسابقات: اکبر پساوند (فارس)
    نماینده فدراسیون و رئیس هیأت کشتی استان اصفهان: علیرضا میرواحدی
    هیأت ژوری: عین‌اله محمدی (تهران)
    داوران: منصور کیانی (کرمانشاه) محمدرضا ستوده (لرستان) بهروز ایل بیگی (چهارمحال و بختیاری)

     


    بصیر فریدون کنار : استراحت

    http://iawf.ir/lnks/35123/-.aspx