نسخه چاپی

تمرین مرور فن آزادکاران برگزار شد/

رسول خادم: برای موفقیت در المپیک باید ثبات داشته باشید
فردا دو جلسه تمرین مرور فن و دو میدانی

 • ۱۹:۱۷ ۱۳۹۱/۳/۳
 • اولین تمرین مرور فن آزادکاران در مرحله جدید اردوی این تیم برای حضور در رقابتهای المپیک 2012 لندن عصر امروز(چهارشنبه) در محل خانه کشتی شماره یک برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در ابتدای این تمرین کشتی گیران دور یکی از تشکهای خانه کشتی نشستند تا در جریان برنامه های تمرینی و همچنین صبحتهای رسول خادم قرار گیرند.

  خادم در صحبتهای خود با اشاره به اینکه در حال حاضر دو اردوی 15 روزه را با استراحت کوتاه در برنامه داریم، اظهارداشت: کشتی گیر برای موفقیت در المپیک باید در میدان مبارزه با ثبات ظاهر شود.

  دارنده مدال طلای المپیک آتلانتا ادامه داد: هریک از شما در رقابتهای جام جهانی نقطه ضعفی داشتید که باید آنها را در این مدت کوتاه تا المپیک لندن برطرف کنیم. البته پیشرفتهایی را هم داشتید که نشان می دهد به فکر حرکت روبه جلو هستید.

  دارنده دو مدال طلا و یک مدال نقره جهان در پایان خاطر نشان کرد: در این مدت باقی مانده تا المپیک برنامه محور و با تاکید بر رفع مشکلات فنی پیش می رویم.

  سپس کشتی گیران حدود 20 دقیقه بدنهای خود را گرم کردند و در ادامه مرور فن عمومی با تاکید بر اجرای فنون مختلف را زیر نظر اعضای کادر فنی انجام دادند. این تمرین در مجموع 90 دقیقه به طول انجامید.

  آزادکاران که تمرینات خود را از روز 2 خرداد ماه آغاز کرده اند، فردا صبح دویدن دور دریاچه و عصر تمرین مرور فن را در برنامه دارند.

  http://iawf.ir/lnks/29831/-.aspx