نسخه چاپی

تمرین مرورفن آزادکاران با کلاس تئوری آغاز شد/

خادم خطاب به کشتی گیران: روی تشک خودتان باشید
فردا آخرین تمرین پیش از حضور در جام جهانی

 • ۱۹:۴۳ ۱۳۹۱/۲/۱۷
 • تمرین امروز آزادکاران در فاصله 80 روز تا المپیک لندن اختصاص به تمرین مرور فن داشت.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این تمرین با کلاس آموزشی آغاز می شود و کشتی گیران از ساعت 16:10 پای درس آموزشی رسول خادم می نشینند.صادق گودرزی و میثم نصیری این کلاس آموزشی آغاز می کنند و کشتی گیران درسهای گذشته را با هم مرور می کنند.

  رسول خادم در این تمرین خطاب به آزادکاران می گوید: هر کدام با سبک خودتان روی تشک کشتی مبارزه می کنید ولی از شما می خواهم روی تشک کشتی خودتان باشید، همین.

  وی در ادامه با تاکید بر اجرای کشتی ایرانی روبه کشتی گیران گفت: روی تشک هیچ کار اضافی انجام ندهید با روحیه وارد تشک مبارزه شوید و از بودن روی تشک لذت ببرید.

  سپس کشتی گیران با گرم کردن آماده تمرین دیدنی می شوند، رحیمی با نادری، تقوی با اسماعیل پور، نصیری با گودرزی، امینی با لشکری، احسان پور با سلطانی و لاغری با هادی سرشاخ می شوند و این در حالی است که حسین خانی و بختیاری روی دوچرخه تمرینات سبکی را دنبال می کنند.

  این تمرین در چند تایم دنبال می شود و اجرای فنون مختلف کلاس درس تئوری توسط مربیان تاکید می شود، از رضا لایق گرفته تا کیانوش اعتماد مقدم، علی بیات، محمد طلایی، حاج محمود اسماعیل پور، عقیل حیدری و رسول دهقان نژاد با جدیت تمرینات را دنبال می کنند.

  علیرضا رضایی نیز تمرینات اختصاصی را با سنگین وزنهای تیم ملی انجام می دهد. تمرینات مانند همیشه با حرکات سایه به پایان می رسد و کشتی گیران پس دوش و شام به تئاتر می روند. سید مراد محمدی دارنده مدال برنز المپیک پکن و سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان نیز نظاره گر این تمرین است.

  آزادکاران فردا آخرین تمرین خود را پیش از حضور در جام جهانی آذربایجان برگزار می کنند.

  رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد روزهای 23 و 24 اردیبهشت ماه و با حضور ده تیم برتر دنیا در شهر باکو پایتخت آذربایجان برگزار می شود و نمایندگان ایران برای شرکت در این رقابتها چهارشنبه راهی این کشور می شوند.

  http://iawf.ir/lnks/29602/-.aspx