نسخه چاپی

تمرین مشترک تیمهای ملی کشتی آزاد بزرگسالان و جوانان برگزار شد/

تاکید بر جدیت در تمرینات و انجام حرکات روبه جلو
عصر فردا یک جلسه تمرین مرور فن

 • ۲۲:۲۷ ۱۳۹۱/۲/۱۶
 • اعضای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در ادامه تمرینات خود برای شرکت در رقابتهای جام جهانی آذربایجان عصر امروز یک تمرین کشتی مشترک را با جوانان برگزار کردند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این تمرین که از ساعت 16 امروز شنبه و در حالی که روزشمار خانه کشتی عدد82 را نشان می داد آغاز شد، آزاکاران با میانداری مهدی تقوی با نرمش و دویدن تمرین خود را شروع کردند.

  با توجه به تعداد بالای نفرات اردونشینان در دو گروه به تمرین پرداختند. در این تمرین ابتدا کشتی گیران در چند تایم فنون پرتابی را برای گرم کردن بندهای خود انجام دادند و در ادامه در دو تایم یک دقیقه ی کار دستها را در دستور کار خود داشتند.

  در ادامه تمرین آزادکاران در پنج تایم یک دقیقه ی و سپس تایمهای 30، 25 و 15 ثانیه ای تمرینات با فشار بالا و در حالی که رسول خادم مدیر تیمهای ملی و امور فنی تاکید داشت بزرگسالان دو امتیاز از جوانان عقب هستند، را انجام دادند.اعضای کادر فنی در این تمرین بر جدیت کشتی گیران و حرکات روبه جلو تاکید داشتند.

  اردونشینان در پایان تمرین دوبار از طنابهای وصل شده به سقف خانه کشتی بالا رفته، طناب زدند و با سایه زدن به تمرین خود پایان دادند.آزادکاران در ادامه تمرینات خود برای شرکت در رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد عصر فردا(یکشنبه) یک جلسه تمرین مرور فن را در برنامه دارند.

  رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد روزهای 23 و 24 اردیبهشت ماه با شرکت ده تیم برتر دنیا در شهر باکو پایتخت آذربایجان برگزار می شود.

  تیم کشتی آزاد جوانان که خود را برای شرکت در رقابتهای آسیایی و جهانی آماده می کند اواخر هفته جاری در جام بین المللی در رومانی شرکت می کند.

  http://iawf.ir/lnks/29586/-.aspx