نسخه چاپی

فرنگی کاران در دو گروه تمرین کردند/

گزینشی ها مرور کردند، سایر اردونشینان تمرین با وزنه
فردا دو جلسه تمرین کشتی و مرور فن

 • ۱۷:۵۱ ۱۳۹۱/۲/۳
 • فرنگی کاران کشورمان در ادامه تمرینات خود برای شرکت در رقابتهای گزینشی المپیک و جام جهانی روسیه  امروز در دو گروه تمرین کردند.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این تمرین که از ساعت 15 امروز(یکشنبه) در محل خانه کشتی تهران آغاز شد، چهار فرنگی کار اعزامی به رقابتهای گزینشی هادی علیزاده پورنیا و فرشاد علیزاده در وزن 74 کیلوگرم و حبیب اله اخلاقی و داود اخباری در وزن 84 کیلوگرم تمرینات خود را برای شرکت در رقابتهای گزینشی قزاقستان زیر نظر محمد بنا سرمربی و جمشید خیرآبادی دنبال کردند.

  در این تمرین کشتی گیران تمرینات خود را با تکیه بر تمرین دفاع در خاک و اجرای بارانداز در مدت حدود 60 دقیقه انجام داده و تمرین جانانه ای را پشت سر گذاشتند.

  گروه دوم کشتی گیران شامل نفرات اعزامی به جام جهانی روسیه و سایر کشتی گیران نیز از همین ساعت تمرین وزنه را شامل انواع حرکات از جمله بالاتنه زیر نظر ناصرنوربخش مربی تیم ملی و دیگر اعضای کادرفنی انجام دادند. حمید سوریان دارنده پنج مدال طلای جهان نیز همراه با سایر اردونشینان در این تمرین شرکت کرد.

  قاسم رضایی و محسن حاجی پور نیز که به دلیل شرکت در مراسم نامگذاری یکی از سالنهای شهر آمل به نام رضایی مرخصی یکروزه ای داشتند عصر امروز با حضور در خانه کشتی بلافاصله در تمرین وزنه شرکت کردند.

  اردونشینان در ادامه تمرینات خود فردا ظهر و عصر به ترتیب دو جلسه تمرین کشتی و مرور فن را زیر نظر محمد بنا و دستیارانش در برنامه دارند.
  در رقابتهای گزیشنی المپیک در چین دونماینده کشورمان روز شنبه 9 اردیبهشت ماه به روی تشک می روند و رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه در شهر سارانسک روسیه برگزار خواهد شد.

  http://iawf.ir/lnks/29446/-.aspx