نسخه چاپی

جنگ المپیکی شدن در تمرین شاگردان بنا/

می‌خواهند به لندن بروند

 • ۱۶:۱۰ ۱۳۹۱/۲/۲
 • تمرین تیم ملی کشتی فرنگی با حضور 4 کشتی‌گیر اعزامی به رقابت‌های گزینشی المپیک چین و فنلاند در محل خانه کشتی تهران برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این تمرین که از ساعت 13:30 امروز (شنبه) آغاز شد ابتدا فرشاد علیزاده با هادی علیزاده پورنیا در وزن 74 کیلوگرم و حبیب‌اله اخلاقی با داود اخباری  در وزن 84 کیلوگرم با هم سرشاخ شدند.
  بر این اساس، در این تمرین کشتی‌گیران در تایم های 45، 30، 25 و 10 ثانیه با هم سرشاخ شدند. محمد بنا در این تمرین با فریادهای همیشگی خود خطاب به کشتی گیران گفت: شما بهترین هستید به شرطی که بخواهید و نقاط ضعف خود را برطرف کرده و به توانایی‌های خود ایمان داشته باشید.
  تمرین به حدی جدی بود که کشتی‌گیران دچار آسیب‌دیدگی شدند و در حین تمرین به صلاحدید بنا، اخلاقی با علیزاده پورنیا و علیزاده با اخباری سرشاخ شدند و در این تمرین شاهد یک جنگ تمام عیار برای المپیکی شدن بودیم.
  این تمرین فشرده در چند تایم برگزار شد و در ادامه کشتی‌گیران در خاک تمرین بارانداز را انجام دادند که در این تمرین داود اخباری دچار آسیب‌دیدگی جزئی شد. این تمرین بیش از 60 دقیقه به طول انجامید.
  کشتی‌گیران فرنگی کشورمان 8 تا 10 اردیبهشت ماه در رقابت‌های گزینشی المپیک 2012 لندن رقابت‌های چین به میدان می‌روند. نفرات اول تا سوم اوزان هفتگانه المپیکی می‌شوند.

  http://iawf.ir/lnks/29430/-.aspx