رقابت های بین المللی کشتی فرنگی مجارستان/
  نماینده ایران صاحب یک مدال نقره و یک مدال برنز شد
  کارگر مدال آور روز دوم
  كميته اجرائي مسابقات بازدید:۱۱۴۷ ۱۷:۲۴ ۱۳۹۶/۱/۶ ادامه
  در پایان رقابت های بین المللی کشتی فرنگی مجارستان، حسین شکری در وزن 85 کیلوگرم به مدال نقره رسید و علی رضا کارگر در وزن 59 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در جریان روز دوم و پایانی رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی “یادبود کشتی گیر فقید ایمره پولیاک” که با حضور کشتی گیرانی از 19 کشور در شهر زومباتلی مجارستان برگزار شد، 3 نماینده ایران به روی تشک رفتند که علی رضا کارگر در وزن 59 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت و کیوان رضایی در وزن 80 کیلوگرم و باقر توکلیان در وزن 59 کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

  در وزن 59 کیلوگرم علی رضا کارگر پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل کریستیجان فریس از صربستان با نتیجه 6 بر 8 باخت.، اما با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، وی راهی دیدار رده بندی شد. کارگر در این مسابقه با نتیجه 8 بر 4 جوزف آندرسی از مجارستان را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.، در همین وزن باقر توکلیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 7 بر 7 مقابل جوزف آندرسی از مجارستان مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر برابر کریستیجان فریس از صربستان، وی از دور رقابت ها کنار رفت.

  همچنین در وزن 80 کیلوگرم کیوان رضایی در دور نخست برابر مارتین زابو از مجارستان با نتیجه 1 بر 2 مغلوب شد و با توجه شکست این کشتی گیر مقابل زوراب داتوناشویلی از گرجستان، رضایی حذف شد.

  در روز نخست این رقابت ها نیز 3 نماینده ایران به روی تشک رفتند که حسین شکری در وزن 85 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت و عباس محب‌تاش در وزن 75 کیلوگرم و شادمان عظیمی در وزن 130 کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

  تیم کشتی فرنگی بزرگسالان استان فارس که در مسابقات قهرمانی کشور (آبانماه ۹۵- شیراز) به مقام دوم کشور رسیده بود، از طرف فدراسیون کشتی به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها حاضر شده بود.