رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور- تهران/
    نفرات برتر مشخص شدند
    كميته اجرائي مسابقات بازدید:۴۳۳۶ ۱۷:۵۲ ۱۳۹۵/۱۰/۳ ادامه
    نفرات برتر رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور مشخص شدند.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور، با شرکت 264 کشتی گیر، در 8 دوره و با انجام 321 کشتی، روزهای 2 و 3 دی ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

    اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:


    وزن

    مقام اول

    مقام دوم

    مقام سوم

    مقام چهارم

    مقام پنجم

    مقام ششم

    مقام هفتم

    مقام هشتم

    مقام نهم

    مقام دهم

    59

    محسن حاجی پور

    باقر توکلیان

    حسین گرائی

    علی گوران

    بهروز ملکی

    اشکان قلی کیانی

    محمد پیامنی

    فرشاد عیسوند

    مهدی مراد حاصلی

    علی ناصر رنجبر

    کیلوگرم

    مازندران

    فارس

    فارس

    کرمان

    خوزستان

    خوزستان

    لرستان

    خوزستان

    قم

    البرز

    66

    امین سوری

    محمد الیاسی

    نیما اسماعیلی

    علی ارسلان

    مهران محسنی

    بهنام مرادی

    پیام رحیمی

    احمد خرسانی پور

    پوریا سلیمی

    محمدرضا گرائی

    کیلوگرم

    خوزستان

    خوزستان

    تهران

    مازندران

    همدان

    خوزستان

    کردستان

    خوزستان

    مازندران

    فارس

    71

    محمد حسن حسینی

    اصغر عالی محمدی

    فرشاد بلفکه

    بهنام افشار نیک

    عرفان سعادتی فرد

    محمود قاسمی

    جواد صابری پور

    نوید افکاری

    سامان نجم سهیلی

    حسن جلیل خانی

    کیلوگرم

    خراسان رضوی

    تهران

    لرستان

    توابع تهران

    تهران

    خراسان رضوی

    اصفهان

    فارس

    لرستان

    البرز

    75

    رسول گرمسیری

    حسین فروزنده

    علی نوروزی

    سجادفرج پور

    محسن زیرک

    جمال اسماعیلی

    علی محمدی

    سیاوش دوستاریان

    امیر شاه پروری

    پیمان جلیلیان

    کیلوگرم

    خوزستان

    تهران

    توابع تهران

    مازندران

    خوزستان

    تهران

    خوزستان

    لرستان

    البرز

    کرمانشاه

    80

    مهدی ابراهیمی

    مجید دهقان

    علی زینتی رفاه

    وحید بابائی جعفری

    رحمان علیزاده

    سید محمد چوبچیان

    مهرداد بهرامی

    علی رضائی

    سعیدرسولی بین کلایی

    فواد کریمی

    کیلوگرم

    قم

    فارس

    قم

    خوزستان

    آذربایجان غربی

    گیلان

    تهران

    خوزستان

    گیلان

    کردستان

    85

    سامان عزیزی

    ابوالفضل فلاح دوست

    میلاد خسروی

    علی قیطاسی

    حسن فروزنده

    محمد ریاحی دهکردی

    داودفلاحی کریم آبادی

    سهیل رئیسی

    مهدی خانی چگینی

    امیر حسین ترکمان

    کیلوگرم

    کردستان

    تهران

    لرستان

    فارس

    توابع تهران

    چهار محال وبختیاری

    هرمزگان

    البرز

    لرستان

    همدان

    98

    امیدافتخاری اصل

    امیرحسین میری

    حیدر غرقی

    غلامرضا بلالی

    محمد بیرانوند

    پوریا جهانگیری

    نعمت اله فرخی عیسوندی

    وحید نامداری

    روح اله عزیزخانی

    حسین پیررسول زاده

    کیلوگرم

    البرز

    کرمانشاه

    قارس

    اردبیل

    خوزستان

    توابع تهران

    خوزستان

    تهران

    کردستان

    اردبیل

    130

    امیرقاسمی منجزی

    بهنام مهدیزاده

    سید ساجد جلالی

    مهدی نوری

    فرزاد دلیری

    آرش عرب

    پارسا نظری

    بابک رزم پوش

    سعید زرینی

    محمد محمدی

    کیلوگرم

    خوزستان

    تهران

    مرکزی

    اردبیل

    کرمانشاه

    گلستان

    خوزستان

    مازندران

    توابع تهران

    تهران



    نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است.