صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 چهارشنبه 29 دی 1395 
Skip Navigation Links

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۱۳۹۵:

سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» با اقتصاد مقاومتی می‌توان به جنگ بیکاری و رکود رفت

                                                                                                                     

    سومين دوره رقابت هاي كشتي آزاد جام باشگاه هاي جهان- اوكراين/
سومين دوره رقابت هاي كشتي آزاد جام باشگاه هاي جهان- اوكراين/
نايب قهرماني تيم بيمه رازي
تيم هاي برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۲۰۸۴ ۲۱:۳۹ ۱۳۹۵/۹/۱۱ ادامه
تيم تايتان مركوري آمريكا، بعنوان قهرماني سومين دوره رقابت هاي كشتي آزاد جام باشگاه هاي جهان در اوكراين رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، سومين دوره رقابت هاي كشتي آزاد جام باشگاه هاي جهان با حضور 12 تيم روزهاي 10 و 11 آذرماه در سالن لوكوموتيو شهر خاركف اوكراين برگزار شد و در پايان تيم تايتان مركوري آمريكا نايب قهرمان دو دوره گذشته در ديدار فينال اين مسابقات با شكست 4 بر 3 تيم بيمه رازي قهرمان دو دوره گذشته اين رقابت ها به عنوان قهرماني رسيد.

از نكات مهم اين ديدار می توان به ديسكاليفه شدن مسعود اسماعيل پور و ولادمير خينچيگاشويلي توسط داوران و همچنين پيروزي عباس طحان مقابل كايل اسنايدر قهرمان جهان و المپيك اشاره كرد.

نتايج انفرادي اين مسابقه به شرح زير است:

57 كيلوگرم: حسن رحيمي، برنده 5 – نيكولاس مگالوديس 2
61 كيلوگرم: مسعود اسماعيل پور- ولادمير خينچيگاشويلي (دو كشتي گير ديسكاليفه شدند)
65 كيلوگرم: الياس بك بولاتوف، برنده 10 – برنارد فوترل صفر
70 كيلوگرم: آتساماز ساناكويف 2- نازار كولچيتسكي، برنده 6
74 كيلوگرم: رضا افضلي 4- الكساندر درينگر، برنده 6
86 كيلوگرم: عليرضا كريمي 6 – ديويد تيلور، برنده 12
97 كيلوگرم: عباس طحان، برنده 3- كايل اسنايدر يك
125 كيلوگرم: پرويز هادي 2 - نيك گويازدوفسكي، برنده 3

همچنين در ديدار رده بندي نيز تيم ازدرو وي اوكراين با نتيجه 6 بر 2 مقابل نماينده ارمنستان به پيروزي رسيد و عنوان سومي را از آن خود كرد.

رده بندي نهايي اين رقابت ها به شرح زير است:

1- تايتان مركوري آمريكا 2- بيمه رازي ايران 3- ازدورو وي اوكراين 4- نماينده ارمنستان 5- قهرمان گرجستان 6- ستارگان ساري 7- نماينده مغولستان 8- چپلي بي سي مجارستان 9- زسكا اوكراين 10- استانبول تركيه 11- نماينده قرقيزستان 12- نماينده بلاروس



نتايج ديدارها براي كسب مقام اول تا دوازدهم به شرح زير است:

كسب مقام يازدهم: نماينده قرقيزستان 5- نماينده بلاروس 3
كسب مقام نهم: زسكا اوكراين 5- استانبول تركيه 3
كسب مقام هفتم: نماينده مغولستان 5- چپلي بي سي مجارستان 3
كسب مقام پنجم: قهرمان گرجستان 7 – ستارگان ساري يك
ديدار رده بندي: ازدرور وي اوكراين 6- نماينده ارمنستان 2
ديدار فينال: تايتان مركوري آمريكا 4- بيمه رازي ايران3



نتايج ديدارهاي روز اول مسابقات نيز به شرح زير است:



ديدارهاي تيم هاي اول گروه ها: (براي حضور در ديدارهاي فينال و رده بندي)


تايتان مركوري آمريكا، برنده 4 – ازدورو وي اوكراين 4 (امتياز مثبت 17 به 15 به سود تايتان مركوري)
بيمه رازي ايران 8- نماينده ارمنستان صفر


ديدارهاي تيم هاي دوم گروه ها: (براي حضور در ديدارهاي كسب مقام پنجم و هفتم)

قهرمان گرجستان 7- نماينده مغولستان يك
ستارگان ساري 7- چپلي بي سي مجارستان يك


ديدارهاي تيم هاي سوم گروه ها: (براي حضور در ديدرهاي كسب مقام نهم و يازدهم)

زسكا اوكراين 8- نماينده بلاروس صفر
استانبول تركيه 7- نماينده قرقيزستان يك


نتايج ديدارهاي مقدماتي  به شرح زير است:



گروه A:
قهرمان گرجستان 5- زسكا اوكراين 3
تايتان مركوروي آمريكا 7 – زسكا اوكراين يك
تايتان مركوري آمريكا 5- قهرمان گرجستان 3
رده بندي: 1- تايتان مركوري آمريكا 2- قهرمان گرجستان 3- زسكا اوكراين

گروه B:
ازدورو وي اوكراين 8- نماينده مغولستان صفر
ازدورو وي اوكراين 8- نماينده بلاروس صفر
نماينده مغولستان 5- بلاروس 3
رده بندي: 1- ازردوروي اوكراين 2- نماينده مغولستان 3- نماينده بلاروس

گروه C:
بيمه رازي ايران 8- چپلي بي سي مجارستان صفر
بيمه رازي ايران 8- نماينده قرقيزستان صفر
چپلي بي سي مجارستان 6 – نماينده قرقيزستان 2
رده بندي: 1- بيمه رازي 2- چپلي بي سي مجارستان 3- نماينده قرقيزستان

گروه D:
نماينده ارمنستان 5- ستارگان ساري ايران 3
ستارگان ساري ايران، برنده 4- استانبول تركيه 4
نماينده ارمنستان 5- استانبول تركيه 3
رده بندي: 1- نماينده ارمنستان 2- ستارگان ساري 3- استانبول تركيه

نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر قابل دریافت است.


 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار