از سوی فدراسیون کشتی/
    اسامی مربیان درجه ملی در مناطق 4، 5 و 6 کشور اعلام شد
    انستيتو كشتي ايران بازدید:۲۵۰۶ ۹:۴۲ ۱۳۹۵/۶/۶ ادامه
    اسامی مربیان درجه ملی (3 و 2 سابق) در منطقه های 4، 5 و 6 پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله اول، اعلام شد.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی مربیان درجه ملی مناطق 4، 5 و 6 کشور پس از برگزاری آزمون های کنترل مرحله اول مربیان در روزهای 13 تا 15 مردادماه به شرح زیر اعلام شد.

    همچنین لازم به یادآوری است از جمع کل مربیان دارای دفترچه تا پایان سال 1393 (بدون محاسبه دفترچه های جدید صادر شده در سال 94-95) از تعداد 2375 مربی موظف به شرکت در کارگاه های کنترل درجه های 3، 2 و یک 624 مربی در مرحله اول سال 1395 شرکت کرده و 1751 مربی موظفند در آزمون های کنترل مرحله دوم (شهریورماه 1395) شرکت کنند.


    منطقه

    میزبان

    درجه های ملی

    3 سابق

    2 سابق

    4

    ایلام

    80

    38

    5

    بوشهر

    55

    9

    6

    یزد

    26

    13

    جمع کل هر درجه

    161

    60

    جمع کل هر دو درجه

    221





    جدول شماره 9- اسامی قبول شدگان کارگاه­های کنترل مربیان ستاره­دار (درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور منطقه 4

    مرحله اول                   زمان: 13 تا 15/05/1395                            مکان: ایلام

    ردیف

    نام و نام خانوادگی

    استان

    1

    علی رضا عزیزی

    ایلام

    2

    حسن یاری نیا

    ایلام

    3

    محمدرضا یوسفی

    ایلام

    4

    فاضل شاولی

    ایلام

    5

    سعید محمودی

    ایلام

    6

    غلامرضا جان بخش

    ایلام

    7

    محسن صالحی

    ایلام

    8

    همت اله بسطامی

    ایلام

    9

    عزالدین عزیزنصرتی

    ایلام

    10

    مهراب جنگلی

    ایلام

    11

    مهرداد جنگلی

    ایلام

    12

    عبداله رستمیان

    ایلام

    13

    علی مریدی

    ایلام

    14

    سیاوش کرمی

    ایلام

    15

    روح اله دهگردی

    ایلام

    16

    عباس غضنفری

    ایلام

    17

    صادق طلایی

    ایلام

    18

    رسول میرزایی

    ایلام

    19

    رحیم خدایی

    ایلام

    20

    محمود خدایی

    ایلام

    21

    علی رضا غریبی

    ایلام

    22

    محمدنقی امیدی

    ایلام

    23

    ایوب شاه کرمی

    ایلام

    24

    سیروس محمدزاده

    کردستان

    25

    آرش ابراهیمی

    کردستان

    26

    افشین نسیمی

    کردستان

    27

    انور محمدی

    کردستان

    28

    احمد مجیدپور

    کردستان

    29

    امین حدادیان

    کردستان

    30

    محمدآزاد محمدی

    کردستان

    31

    محمدناصر شهاب پور

    کردستان

    32

    جمال عثمانی

    کردستان

    33

    رضا  بلوردی

    کرمانشاه

    34

    علیمردان کلانتری سرانیلانی

    کرمانشاه

    35

    سیدمصطفی معینی

    کرمانشاه

    36

    سیاوش پورشکری

    کرمانشاه

    37

    جعفر دلیری

    کرمانشاه

    38

    روح اله دل انگیز

    لرستان


     

                                                                                                                                                                                                                                      

    جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان در کارگاه­های کنترل مربیان ستاره­دار (درجه 2 سابق) کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395

    مرحله اول                   زمان: 13 تا 15/05/1395                            مکان: بوشهر

    ردیف

    نام و نام خانوادگی

    استان

    1

    عباس پهلوان زاده

    بوشهر

    2

    نادر پهلوان زاده

    بوشهر

    3

    حسین غریبی

    بوشهر

    4

    کورش تقی زاده

    بوشهر

    5

    محمدرضا عبدالهی

    بوشهر

    6

    کیوان سروش مقدم

    ک.ب

    7

    شهاب الدین پورخضری

    آ.شرقی

    8

    علی تراکمه

    بوشهر

    9

    حسین کیانی

    بوشهر


     

                                                                                                                                                                                                                                      


    جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ستاره­دار (درجه 2 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور در سال 1395

    مرحله اول                               زمان: 13 تا 15/05/1395                            مکان: یزد

    ردیف

    نام و نام خانوادگی

    استان

    1

    مالک رفیعی

    فارس

    2

    محمد هاشم کوهستانی

    فارس

    3

    حمید دهقان اناری

    کرمان

    4

    محمدرضا رنجبر

    کرمان

    5

    هادی ستوان

    کرمان

    6

    جواد حکیمیان

    یزد

    7

    محمد مهدی عندلیبی

    یزد

    8

    امیرمحمد حسینی

    یزد

    9

    جواد شیریزدانی

    یزد

    10

    سیدعلی داستان

    یزد

    11

    منصور ملک زاده

    یزد

    12

    صادق ناظمیان

    یزد

    13

    وهب مرتضایی

    یزد


     

     



    جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

    کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395

    مرحله اول                   زمان: 13 تا 15/05/1395                            مکان: ایلام

    ردیف

    نام و نام خانوادگی

    استان

    1

    جلال رستمی

    ایلام

    2

    رضا سنجابی

    ایلام

    3

    روح اله کریمی

    ایلام

    4

    علی نادی

    ایلام

    5

    فریدون مسعودی

    ایلام

    6

    الماس الله مرادی

    ایلام

    7

    هادی دادگستر

    ایلام

    8

    عبدالرحمن جعفری زاده

    ایلام

    9

    مهدی عرب سیفی

    ایلام

    10

    غلام رضا عزیزی

    ایلام

    11

    عبداله صادقی

    ایلام

    12

    علی عزیزی

    ایلام

    13

    محمد حیدری

    ایلام

    14

    علی قامشلو

    ایلام

    15

    عالی یاری

    ایلام

    16

    عباس نصری

    ایلام

    17

    حجت اله قاضی زاده

    ایلام

    18

    سعید داوری

    ایلام

    19

    احسان صیدی

    ایلام

    20

    مصطفی احمدی

    ایلام

    21

    قدرت اله ساده میری

    ایلام

    22

    عیسی ناصریان

    ایلام

    23

    مهدی ناصریان

    ایلام

    24

    حسین سلیمانی

    ایلام

    25

    محمد فیلی

    ایلام

    26

    حجت اله ملکی

    ایلام

    27

    حسن افشارزاده

    ایلام

    28

    علی نوری

    ایلام

    29

    محسن طلایی

    ایلام

    30

    اقبال گوهری

    ایلام

    31

    مسعود رشنویی

    ایلام

    32

    مظفر سلطانی

    کردستان

    33

    خلیل کریمی

    کردستان

    34

    امید اصحابی

    کردستان

    35

    آزاد عبدالملکی

    کردستان

    36

    محمدصادق خشنودی

    کردستان

    37

    علی آرمین

    کردستان

    38

    صدیق ساعدی

    کردستان

    39

    فردین لطیفی

    کرمانشاه

    40

    فرزاد ارشادی

    کرمانشاه

    41

    خسرو شهلایی

    کرمانشاه

    42

    هوشنگ یاری

    کرمانشاه

    43

    حیدر مهدوی جم

    کرمانشاه

    44

    هاشم قاسمی

    کرمانشاه

    45

    مجتبی قنبری کاکاوند

    کرمانشاه

    46

    احمد محمدی

    کرمانشاه

    47

    کشاورز بهرامی

    کرمانشاه

    48

    محسن رضایی

    کرمانشاه

    49

    مجید پورحسینی

    کرمانشاه

    50

    فریبرز سیفوری

    کرمانشاه

    51

    فرهاد چقامیرزایی

    کرمانشاه

    52

    علی رضا محمدی

    کرمانشاه

    53

    فرخ فرزادی فر

    کرمانشاه

    54

    محسن یلوه

    کرمانشاه

    55

    ابراهیم بساطی

    کرمانشاه

    56

    غلام رضا آقایی

    کرمانشاه

    57

    قاسم امیری

    کرمانشاه

    58

    بهمن رحیمی سیدشکری

    کرمانشاه

    59

    حمید پویازاده

    کرمانشاه

    60

    عطااله سعیدی

    کرمانشاه

    61

    محمدمهدی عبدی

    کرمانشاه

    62

    ایرج زارعی

    کرمانشاه

    63

    امیرحسین خالقی نژاد

    کرمانشاه

    64

    ان شاءاله حسینی

    کرمانشاه

    65

    هوشنگ کهراری

    کرمانشاه

     

     

     

    66

    محمد مهدی بهرامی

    کرمانشاه

    67

    شهرام مقدادی

    کرمانشاه

    68

    ایوب فتاحی

    کرمانشاه

    69

    محسن رشیدی

    کرمانشاه

    70

    سلمان پرندین

    کرمانشاه

    71

    کورش مرادی

    کرمانشاه

    72

    امیر یوسف شاهی

    کرمانشاه

    73

    شیردل حیاتی

    کرمانشاه

    74

    ساسان فتاحی

    کرمانشاه

    75

    عبداله مرادی

    کرمانشاه

    76

    عارف زنگنه

    کرمانشاه

    77

    بهروز جان بخشی

    ایلام

    78

    مراد کرمی

    ایلام

    79

    علی رضا غلامی تیلکو

    کردستان

    80

    جلال لطیفی

    کرمانشاه


    ü        از ردیف 66 تا 79 (14 مربی) مربیانی هستند که تاریخ صدور دفترچه­های آن­ها سال 1394 است و به فهرست مربیان سال 1394 اضافه می­شوند.

     

     

    جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق) کشتی فرنگی / آزاد کشور – منطقه 5

    مرحله اول                   زمان: 13 تا 15/05/1395                            مکان: بوشهر

    ردیف

    نام و نام خانوادگی

    استان

    1

    مجید ایوب زاده

    بوشهر

    2

    حسین چمی

    بوشهر

    3

    اصغر مدیری

    بوشهر

    4

    جواد حاجی زاده

    بوشهر

    5

    مهدی فقیه

    بوشهر

    6

    محمدمهدی امانی عبدالملکی

    بوشهر

    7

    مسعود بن رشید

    بوشهر

    8

    سیدحسین حسینی هفشجانی

    بوشهر

    9

    شبیر زارعی

    بوشهر

    10

    مهدی رجایی فر

    بوشهر

    11

    مهدی مباشری

    بوشهر

    12

    دانیال کوثری

    بوشهر

    13

    مهدی ستوده

    بوشهر

    14

    منصور ناصریان

    بوشهر

    15

    ابوالقاسم قاسمی

    بوشهر

    16

    میرحسن حسینی

    بوشهر

    17

    مهدی منتظریانی

    بوشهر

    18

    آرمان مهمدی کرتلایی

    بوشهر

    19

    کامران گرگانی

    ک.ب

    20

    علی خرم آزادی

    ک.ب

    21

    مهدی چیره نژادی

    ک.ب

    22

    رحیم خوبانی

    ک.ب

    23

    مهدی شاهین سوق

    ک.ب

    24

    حمیدرضا هاشمی

    البرز

     

     

     

    25

    علی رضا قانع

    فارس

    26

    عین اله زارع

    فارس

    27

    سیدموسی موسوی

    بوشهر

    28

    هادی جوکار

    بوشهر

    29

    محسن شاهینی

    بوشهر

    30

    عباس زیارتی

    بوشهر

    31

    حسین شیخیانی

    بوشهر

    32

    علی رضا دهقان

    بوشهر

    33

    محسن اکبری

    بوشهر

    34

    مهدی صحرانورد

    بوشهر

    35

    امید حسن پور

    بوشهر

    36

    محمد خواجه گیری

    بوشهر

    37

    محسن مظفری

    بوشهر

    38

    خسرو الماسی

    بوشهر

    39

    یاسر کرمانی

    بوشهر

    40

    جواد بحرینی

    بوشهر

    41

    سعید جمالی

    بوشهر

    42

    علی رضا شمشیری

    بوشهر

    43

    مهدی سعادت

    بوشهر

    44

    علی حسن پور

    بوشهر

    45

    هادی تربند

    بوشهر

    46

    محمدرضا معصومی

    بوشهر

    47

    سجاد جوشنی

    ک.ب

    48

    محمد عبدی نسب

    ک.ب

    49

    سعید سلیمانی

    ک.ب

    50

    ایوب محمدی

    بوشهر

    51

    کورش کشاورز

    ک.ب

    52

    نادر حسین آبادی فراهانی

    ک.ب

    53

    احمدرضا هژبری

    ک.ب

    54

    حسین احترامی

    ک.ب

    55

    مسعود شمشیری

    بوشهر


    ü        از ردیف 25 تا 55 (31 مربی) مربیانی هستند که تاریخ صدور دفترچه­های آن­ها سال 1395 است و به فهرست مربیان سال 1394 اضافه می­شوند.

                                                                                                                                                                                                                                      

     







    جدول شماره 9- اسامی شرکت کنندگان کارگاه­های کنترل مربیان ملی (درجه 3 سابق)

    کشتی فرنگی و آزاد کشور در سال 1395

    مرحله اول                   زمان: 13 تا 15/05/1395                            مکان: یزد

    ردیف

    نام و نام خانوادگی

    استان

    1

    محمدحسین برجی

    فارس

    2

    محمد مجیدی

    کرمان

    3

    صالح صادقی

    کرمان

    4

    مجیدرضا تقی زاده شول

    کرمان

    5

    مهدی کریمیان کهرت

    کرمان

    6

    علی شفیفی شیب ده

    کرمان

    7

    علی جعفری کیشه

    کرمان

    8

    محمدرضا خوانسالار

    کرمان

    9

    میلاد صادقی

    کرمان

    10

    مجتبی برخه

    کرمان

    11

    مهرداد قنبرعلی زاده

    کرمان

    12

    محمدصادق صادقی بهنویی

    کرمان

    13

    حمید سالاری سعیدی

    کرمان

    14

    سیدمحمدتقی جعفری

    کرمان

    15

    حجت اله میمندیان

    کرمان

    16

    علی صدیقی

    کرمان

    17

    علی رضا زیدآبادی نژاد

    کرمان

    18

    توحید صفری نژادپور

    کرمان

    19

    حمید شیخ زاهدی

    کرمان

    20

    علی اصغر امراله زاده

    کرمان

    21

    مهدی محمودی

    کرمان

    22

    مجتبی شعبانی راد

    کرمان

    23

    امیرحسین رجبی

    کرمان

    24

    ابراهیم میرزایی موسی آبادی

    کرمان

    25

    عبدالمجید آقایی میبدی

    یزد

    26

    کیوان دل انور**

    یزد


    ** صدور دفترچه، سال 1395 است.