نسخه چاپی ارسال به دوستان
    
رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان- تهران/
نفرات برتر مشخص شدند
كميته اجرائي مسابقات بازدید:۷۸۴۶ ۱۸:۱۸ ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ ادامه
نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت ها با حضور نفرات برتر کشور، روزهای 21 و 22 اسفندماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:


 

مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان آزاد با شرکت 62 کشتی گیر از 13  استان از تاریخ  20 تا 94/12/22 در تهران خانه کشتی طی 8  دوره و با انجام 112  کشتی برگزار گردید و نتایج آن بشرح زیر اعلام میگردد

وزن

مقام اول

مفام دوم

مقام سوم

مقام چهارم

مقام پنجم

مقام ششم

50 کیلو

علیرضا گودرزی

مجتبی نوروز صحرایی

افشین رحمانی

علی فاتحی

علیرضا سرلک

اردشیر امینی

تهران

تهران

مازندران

تهران

لرستان

مازندران

55 کیلو

نادرنصــری

خیرا له قهرمانی

کاوه رحمت آبادی

عـــرفان آیینی

فرهاد مهرعلی تبار

شاهین شیری

مازندران

کرمانشاه

تهران

تهران

مازندران

لرستان

60 کیلو

مهدی نیازی

پیمان بیابانی

محمد نامجو مطلق

یونس امامی

علی مقصودی

امیر حسین خوشدل

تهران

تهران

گیلان

تهران

تهران

خراسان رضوی

66 کیلو

سامان شجاعی

محسن مصطفوی

محمد متقی نیا

ابوالفضل حاجی پور

محمد حسین نجاریان

شایان حمزه

مازندران

آذربایجان شرقی

خراسان رضوی

مازندران

مازندران

مازندران

74 کیلو

احمـد بذری

جمال عبادی

مرتضی میرزایی

نیمــا اشفاقی

جمال خدابنده لو

خشــایار شیر مرادی

مازندران

خوزستان

تهران

مازندران

همدان

تهران

84 کیلو

ارشک محبی

علی موجر لو

کامران قاسم پور

محمد حسین میرباغبان

آرش نیر آبادی

معین شفقی

کرمانشاه

مازندران

مازندران

تهران

گلستان

گیلان

96 کیلو

حسین شهبازی

امیرحسین میر بابا شاهی

علی اصغر اکبری

مسعود خواجه صالحانی

شاهین حاجی میرزایی

دانیال شریعتی

تهران

گیلان

مازندران

تهران

کردستان

همدان

120 کیلو

امیر رضا امیری

محسن سیر

شایان جلیل زاده

صابر کولیوند

نعیم حسین زاده

محمد مرادی

لرستان

مازندران

تهران

البرز

مازندران

کرمانشاه

 


 

مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان فرنگی با شرکت 65 کشتی گیر از 14 استان از تاریخ  20 تا 94/12/22 در تهران خانه کشتی طی 9 دوره و با انجام 119 کشتی برگزار گردید و نتایج آن بشرح زیر اعلام میگردد

وزن

مقام اول

مفام دوم

مقام سوم

مقام چهارم

مقام پنجم

مقام ششم

50 کیلو

علیرضا نجاتی

پویا دادمرز

مهران محسنی

سعید ارجمند دشتکی

سید سعید احمدیان

امیر رضا خوبانی

قم

خوزستان

همدان

فارس

خوزستان

کهکلویه و بویراحمد

55 کیلو

مسعود آدینه وند

رضا عباسی

مهدی محسن نژاد

میثم دلخانی

مهدی قادری

پویا ناصر پور

لرستان

البرز

خوزستان

فارس

قم

خوزستان

60 کیلو

محمد رضا گرایی

حامد تاب

محمد سعید عزیزی

مسعود افتخاری مقدم

فرامرز پیامی

امین کاویانی نژاد

فارس

خوزستان

کرمانشاه

خراسان رضوی

قم

خوزستان

66 کیلو

حسین اسدی

محمد الیاسی

سامان نجم سهیلی

محمود حبیبی 

محمد حسن حسینی 

علی اکبر محمدی

خوزستان

خوزستان

لرستان

تهران

خراسان رضوی

خراسان شمالی

74 کیلو

مهدی ابراهیمی

شایان عفیفی

علی نوروزی

فرید محمدی

سید احسان موسوی

محمد شربی نیازی

قم

آذربایجان شرقی

تهران

خراسان شمالی

خوزستان

خوزستان

84 کیلو

آرمــان علیزاده

مهدی محمد زاده

محمد هادی ساروی

کیــوان رضائی

حسین پــاکدین

حامد احمدزاده

خوزستان

مازندران

مازندران

فارس

مازندران

البرز

96 کیلو

محمد بیرانوند

امیر حسین حسینی

علی خلیل زاده

اسماعیل رحیمی شیزنی

نامدار اسدی

0

خوزستان

مازندران

مازندران

خراسان رضوی

خوزستان

0

120 کیلو

امیر محمد حاجی پور

امین میرزازاده

نوید پارسائی

حمید رضا کریمی

سهیل کهنسال

مهران دیناروند

مازندران

خوزستان

خوزستان

آذربایجان شرقی

خوزستان

خوزستان