نسخه چاپی ارسال به دوستان
    
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان- ازبکستان/

وزن کشی سه وزن دوم انجام شد
نوروزی، اخلاقی و مهدی زاده حریفان خود را شناختند

اخبار بازدید:۲۵۱۱ ۱۷:۵۷ ۱۳۹۳/۶/۲۱ ادامه

مراسم وزن کشی سه وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان عصر امروز (جمعه) در شهر تاشکند ازبکستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج وزن کشی سه نماینده کشورمان به شرح زیر است:


در وزن 66 کیلوگرم امید نوروزی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف دیوید کاسکاویلا از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان آتای کویچوکولوف از قرقیزستان و فرانک استابلر از آلمان مسابقه می دهد در این وزن 38 نفر حضور دارند. آدام کوراک روس در گروه نوروزی حضور دارد.

 

در وزن 80 کیلوگرم که 29 کشتی گیر حضور دارند حبیب اله اخلاقی در دور نخست با عظمت کاستوبایف از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف نیکولائوس وارکاس از یونان می رود و در صورت پیروزی برابر این حریف با برنده دیدار سلجوق جبی از ترکیه و دانیل الکساندروف از بلغارستان مبارزه خواهد کرد. یوگنی سالیف روس در گروه اخلاقی حضور دارد.

 

در وزن 130 کیلوگرم بهنام مهدی زاده در دور اول با الکساندر چرنتسکی از اوکراین کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان درهارمندر دلال از هند و نورماخان تینالیف از قزاقستان مبارزه خواهد کرد. در وزن مهدی زاده بیلال ماخوف قهرمان سنگین وزن آزاد جهان از روسیه که در رشته فرنگی شرکت کرده است حضور دارد. در این وزن 23 نفر حضور دارند.

 

مسابقات سه وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ساعت 8:30 صبح فردا (شنبه) برگزار خواهد شد.