صفحه نخست | درباره ما | تماس باما                                                           
 شنبه 9 اردیبهشت 1396 
Skip Navigation Links

                                                                                                                     

    از سوي كميته انضباطي/
از سوي كميته انضباطي/

رأي اتفاقات وزن 120 كيلوگرم مسابقه فينال ليگ برتر كشتي اعلام شد

کمیته انضباطی بازدید:۳۸۹۹ ۱۳:۲۶ ۱۳۹۲/۱۲/۵ ادامه

كميته انضباطي فدراسيون كشتي، رأي اتفاقات ديدار وزن 120 كيلوگرم مسابقه فينال ليگ برتر كشتي آزاد سال 92 را اعلام شد.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، رأي صادره در مورد مسابقه كشتي آذرشكيب و گاتسالوف در فينال ليگ برتر كشتي آزاد بين تيم‌هاي استيل آذين و ثامن الحجج سبزوار به شرح زير است:


آقايان ابراهيم مهربان و آقاي محمدرضا آذرشكيب پس از پايان مسابقه فينال در وزن 120 كيلوگرم و باخت در مقابل حريف، به سمت داور مسابقه آقاي طاهر زنگنه حمله‌ور شده و ضمن توهين، نسبت به فحاشي به وي اقدام نمودند كه با دخالت ساير داوران و دست‌اندركاران موضوع خاتمه يافت. كميته انضباطي پس از وصول نامه شماره 302 ك . د مورخه 9/10/92 از سوي كميته داوران، ضمن دعوت از طرفين در تاريخ 8/11/92، متأسفانه نامبردگان در جلسه شركت ننمودند و با دعوت مجدد در روز 30 بهمن ماه، آقاي آذرشكيب حاضر وليكن آقاي ابراهيم مهربان مجددا از حضور خودداري نمودند.


با توجه به گزارش نماينده كميته انضباطي حاضر در مسابقات و ساير شهود حاضر در صحنه تصميم ذيل اتخاذ گرديد.


رأي كميته انضباطي:

با ملاحظه اسناد و مدارك موجود در پرونده و با توجه به شرح گردش كار مذكور و با استماع اظهارات و دفاعيات اعترافات نامبرده، تخلف منتسب به آقاي آذرشكيب محرز گرديد لذا متخلف هستند به ماده 8 آئين نامه انضباطي به پرداخت 20 ميليون ريال جزاي نقدي محكوم مي‌شود. علي ايحال، با عنايت به اظهار پشيماني و عذرخواهي از آقاي زنگنه و سابقه خوب مشاراليه، اين رأي به مدت 6 ماه به صورت تعليقي خواهد بود.
همچنين در خصوص آقاي ابراهيم مهربان با توجه به احراز تخلف نامبرده، توبيخ كتبي با درج در پرونده و 10 ميليون ريال جزاي نقدي محكوم مي‌گردد.


 
طراحی وب سایت های حرفه ایی - شركت پشتيبانكار