چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشتی فرنگی نونهالان – مشهد

پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ 14:05
خوزستان با 5 مدال طلا، 2 مدال نقره و 4 مدال برنز بعنوان قهرمانی دست یافت
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشتی فرنگی نونهالان روزهای 21 و 22 شهریورماه در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان این مسابقات که رده بندی آن به صورت مدالی محسوب می شود، تیم خوزستان با کسب 5 مدال طلا، 2 مدال نقره و 4 مدال برنز بعنوان قهرمانی دست یافت.

پس از خوزستان تیم مازندران با 2 مدال طلا، 1 مدال نقره و 3 مدال برنز دوم شد و تیم کهگیلویه و بویراحمد با 2 مدال طلا، 1 مدال نقره و 1 مدال برنز سوم شد.

رده بندی تیمی و انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

35 کیلوگرم: 1- حسین بذرافکن (خوزستان) 2- محمد پورابراهیمی (کهگیلویه و بویراحمد) 3- امیرمحمد صفادوست (خراسان رضوی) و محمد صدرزاده (اردبیل) 5- امیرحسین ضباطی (بوشهر) و امیرمحمد علیرضاپور (کرمان) 7- آرمین شهنوازی (سیستان و بلوچستان) 8- امیرمهدی رحیمی (تهران) 9- امیرعطا غلام نتاج (مازندران) 10- سجاد اعتمادی (خراسان شمالی)

38 کیلوگرم: 1- یوسف زارعی (بوشهر) 2- محمدصالح نجاتی (قم) 3- بنیامین رستگار (فارس) و محمدامین خشنودفر (خوزستان) 5- ماردین شاکری (کردستان) و پویا عزیزی (اردبیل) 7- عرشیا جعفری (تهران) 8- ماجد موسوی (اصفهان) 9- محمدامین آذرپیرا (کرمان) 10- بنیامین فردوسی (سمنان)

41 کیلوگرم: 1- سوشیانت حسن زاده (خوزستان) 2- محمدمهدی رجایی (لرستان) 3- امیرمحمد پورحسن زاده (گیلان) و احمدرضا نوعی زاده (فارس) 5- امیررضا اکبری (اردبیل) و سپهر نویدوند (آذربایجان شرقی) 7- محمد امیری زاده (بوشهر) 8- مهدی پلاشی (کرمان) 9- محمدرضا محمدحسینی (گلستتان) 10- امیررضا حنفی (البرز)

44 کیلوگرم: 1- شاهرخ صدیق (کهگیلویه و بویراحمد) 2- امیر کاظمی (خوزستان) 3- فریار مرادی (تهران) و یاسین دهستانی (مازندران) 5- سارو احمدی (کردستان) و آرش اشکانی (کرمان) 7- پوریاس سلطان پور (آذربایجان شرقی) 8- میلاد محمدیان (گلستان) 9- آرین پورابراهیمی (گیلان) 1- ابوالفضل ملکی (همدان)

48 کیلوگرم: 1- امیررضا طهماسب پور (مازندران) 2- احمد بدرالدینی (کرمان) 3- محمدپویا بوستان (بوشهر) و امیرمحمد چمیانی (فارس) 5- امیرعلی کریمی (خراسان رضوی) و حسین ابوری (قم) 7- علی بشیری (خوزستان) 8- محمدمهدی قاسمی (کهگیلویه و بویراحمد) 9- محمدرضا پناهی (اردبیل) 10- محمدطاها اکبری (گلستان)

52 کیلوگرم: 1- امیرعلی مجازی (کرمان) 2- رضا جلیلی (لرستان) 3- ابوالفضل محمدی (خوزستان) و امیرسام جعفری زاده (مازندران) 5- علیرضا میش کار (گلستان) و آرین صبورزاده (کهگیلویه و بویراحمد) 7- مهدی عبداله زاده (البرز) 8- مهدی نوروزی (چهارمحال و بختیاری) 9- بهزاد تاجیک (خراسان رضوی) 10- نیما ثنائی (تهران)

57 کیلوگرم: 1- مهدی غلامیان (فارس) 2- فرشاد مرادی چشمه (لرستان) 3- علیرضا رضایی (خوزستان) و آرمین قاسمی (کهگیلویه و بویراحمد) 5- محمدمهدی جوانبخت (آذربایجان غربی) و ابوالفضل طهیری (اصفهان) 7- پوریا مرادی (مرکزی) 8- سیدمحمدحسین حسینی (تهران) 9- پرسام عزیزنیا (چهارمحال و بختیاری) 10- علی راحداری (کرمان)

62 کیلوگرم: 1- محمدامیر رشیدی (خوزستان) 2- اسماعیل ظاهردوست (اصفهان) 3- اهورا نوروزی (فارس) و امیرعلی امیرپور (مازندران) 5- سجاد کرمی (بوشهر) و آرش همتی (لرستان) 7- محمدمهدی ربانی (خراسان شمالی) 8- مبین درویشی (ایلام) 9- محمدجواد فتحی (گیلان) 10- محمدبیات کوهسار (گلستان)

68 کیلوگرم: 1- اسماعیل نبوی (مازندران) 2- امیرحسین علوانی (خوزستان) 3- حسام عبداله زاده (تهران) و حسین حمیدی پور (چهارمحال و بختیرای) 5- محمدطاها رحمتی (خراسان رضوی) و بردیا طاهری (گیلان) 7- محمدطاها شیری (البرز) 8- امیررضا بختیان (لرستان) 9- امیرمحمدی محمدی (کهگیلویه و بویراحمد) 10- محمد اقبال (فارس)

75 کیلوگرم: 1- نوید سعیدیان (خوزستان) 2- فروهر فلاح (مازندران) 3- کیارش هوشمندی (فارس) و محمدصالح روحی (خراسان شمالی) 5- طاها کثیری (اصفهان) و مهدی نایب سلیمانی (اردبیل) 7- محمدحسین فتح آبادی (خراسان رضوی) 8- مهرداد داودزاده (گیلان) 9- علیرضا مولوی (آذربایجان شرقی) 10- سید احمدرضا حسنی (گلستان)

85 کیلوگرم: 1- ابوالفضل جعفری (خوزستان) 2- محمدمهدی دروگر (گلستان) ب3- امیرحسین بختیارنژاد (البرز) و احسان میرزایی (بوشهر) 5- دانیال اخوان (اصفهان) و عرشیا پردیوری (کرمانشاه) 7- امیرمحمد بارویی (سمنان) 8- ابوالفضل بیگی (فارس) 9- مهرشاد ایرانیان (اردبیل) 10- مهدی صالحی فیروز (مازندران)

100 کیلوگرم: 1- ایلیا خردمند (کهگیلویه و بویراحمد) 2- امیرمحمد ملک پور (آذربایجان شرقی) 3- امیر بیات (فارس) و عرشیا باشلو (خوزستان) 5- مهدی موحدی فر (اصفهان) و امیرعلی سرمست (اردبیل) 7- سجاد عمرانی (خراسان رضوی) 8- عارف ابراهیمی (مازندران) 9- محمدطاها عسگری (چهارمحال و بختیاری) 10- ابوالفضل عسیوند (تهران)

رده بندی تیمی: 1- خوزستان 2- مازندران 3- کهگیلویه و بویراحمد 4- کرمان 5- فارس 6- بوشهر 7- لرستان 8- اصفهان 9- آذربایجان شرقی 10- گلستان


نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون