چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی- ارومیه

جمعه ۵ خرداد ۱۴۰۲ 18:34
نفرات برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات
چهل و سومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی و مرحله چهارم چرخه انتخابی تیم ملی روزهای 4 و 5 خردادماه در سالن غدیر شهر ارومیه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات و تیم های برتر و نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر است:


57 کیلوگرم: 1- احمد محمدنژاد جوان 2- میلاد ولی زاده 3- ابراهیم خواری و علی مومنی 5- مقیب اله نظامی (افغانستان) و مجتبی سلطان زاده 7- مهدی رحیمی 8- رضا مومنی 9- احسان سنچولی 10- خطاب عمر شوکوت (عراق)
61 کیلوگرم: 1- رضا اطری 2- محمد رمضان پور 3- شهداد خسروی و داریوش حضرتقلی زاده 5- علی خرمدل و یاسین رضایی 70 سینا زندی 8- مهدی ویسی 9- نیما نعمتیان 10- عبداله ارکان صبحی (عراق)
65 کیلوگرم: 1- محمدرضا شاکری 2- ابراهیم الهی 3- محمدعلی عموزاد و کیان محمودجانلو 5- علی علیزاده و آرمین حبیب زاده 7- عباس ابراهیم زاده 8- امیرحسین شامی 9- مجید داستان 10- جواد جوادی
70 کیلوگرم: 1- محمد بخشی 2- علی اکبر زرودی 3- مرتضی قیاسی و رحمان رحیم پور 5- امیررضا اکبرزاده و تمحمد قاسمعلی 7- علی رضائی 8- رضا مقتدر 9- امید صادقی 10- عرفان نجف نژاد
74 کیلوگرم: 1- یونس امامی 2- محمدصادق فیروزپور 3- حسین محمدآقایی و عرفان الهی 5- سبحان رحمانی و حسن عباس پور 7- پیمان حقی 8- امیرحسین حسینی 9- بهروز حیدری 10- علی کریمی
86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی 2- هادی وفایی پور 3- علی منصوری 4- سجاد غلامی 5- محمد برقک 6- هانی فلاح 7- هومن بهزاد نژاد 8- حمیدرضا بخشی 9- عزت اله اکبری 10- محمدصادق سلطانی نژاد
79 کیلوگرم: 1- علی سوادکوهی 2- محمد نخودی 3- سبحان یاری و عبداله شیخ اعظمی 5- محمد باقری و مصطفی قیاسی 7- محمد قلعه سری 8- فریبرز بابایی 9- هادی شرفبیانی 10- علی غلامی
92 کیلوگرم: 1- محمدمبین عظیمی 2- محمدجواد ابراهیمی 3- ارشک محبی و سبحان اصغری 5- حسین شهبازی و محمدرضا قیاسی 7- سیدمحمدحسین میرباغبان 8- میلاد صرمی 9- امیررضا دلیری 10- علیرضا صابریان
97 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج 2- امیرعلی آذرپیرا 3- احمد بذری و مهدی حاجیلوئیان 5- امیرحسین فیروزپور و مجید کرمی 7- علیرضا رکابی 8- فرهاد بطوائی 9- دانیال شریعتی نیا 10- علی هانی چالوب (عراق)
125 کیلوگرم: 1- امیرحسین زارع 2- امیررضا معصومی 3- مصطفی طغانی و امیر طاهری 5- علی اکبرپور و یداله محبی 7- سالار حبیبی 8- عرفان جعفری 9- احمد سلاح ماجد (عراق) 10- محمد علی تبار
رده بندی تیمی: 1- ایران 230 امتیاز 2- آذربایجان غربی 139 امتیاز 3- عراق 10 امتیاز 4- افغانستان 10 امتیاز  



نتایج دیدارهای فینال و رده بندی:

57 کیلوگرم:
فینال: میلاد والی زاده ۶ – احمد محمدنژاد جوان ۷
رده بندی:
ابراهیم خواری ۱۰ – مقیب اله نظامی (افغانستان) صفر
علی مومنی ۵ – مجتبی سلطان زاده ۲

61 کیلوگرم:
فینال: رضا اطری ۱۱ - محمد رمضانپور صفر
رده بندی:
شهداد خسروی ۷– علی خرمدل ۶
یاسین رضایی ۲ – داریوش حضرتقلی زاده ۱۲

65 کیلوگرم:
فینال: ابراهیم الهی ۲ – محمدرضا شاکری ۹
رده بندی:
محمدعلی عموزاد ۲ – علی علیزاده ۱
آرمین حبیب زاده ۸ – کیان محمودجانلو ۹

70 کیلوگرم:
فینال: علی اکبر زرودی ۱ - محمد بخشی ۲
رده بندی:
امیررضا اکبرزاده ۶ – مرتضی قیاسی ۷
رحمان رحیم پور ۵ – محمد قاسمعلی ۱

74 کیلوگرم:
فینال:
یونس امامی ۶ - محمدصادق فیروزپور صفر
رده بندی:
عرفان الهی ۹ – حسن عباس پور ۱
حسین محمدآقایی ۷ - سبحان رحمانی ۲

79 کیلوگرم:
فینال: علی سوادکوهی ۴ – محمد نخودی ۳
رده بندی:
سبحان یاری ۷ – محمد باقری ۱
مصطفی قیاسی (به روی تشک حاضر نشد) – عبداله شیخ اعظمی (برنده)

86 کیلوگرم:
فینال: حسن یزدانی ۱۲ - هادی وفائی پور ۲
رده بندی:
سجاد غلامی ۱۵ – هانی فلاح ۸
علی منصوری ۶ – محمد برقک ۵

92 کیلوگرم:
فینال: محمدمبین عظیمی ۵ – محمدجواد ابراهیمی ۲
رده بندی:
ارشک محبی ۶ (با ضربه فنی) – حسین شهبازی ۱
سبحان اصغری ۶ – محمدرضا قیاسی ۵

97 کیلوگرم:
فینال: مجتبی گلیج ۳ - امیرعلی آذرپیرا ۲
رده بندی:
احمد بذری، برنده 4 - امیرحسین فیروزپور 4
مهدی حاجیلوئیان ۱۰ – محمد کرمی صفر

125 کیلوگرم:
فینال: امیرحسین زارع ۸ – امیررضا معصومی صفر
رده بندی:
مصطفی طغانی ۹ – علی اکبرپور صفر
یداله محبی (به روی تشک حاضر نشد) – امین طاهری (برنده)
نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:



57 کیلوگرم:

مقدماتی:
علی مومنی 5 – خطاب عمر شوکت (عراق) صفر
احسان سنچولی 1 – مجتبی سلطان زاده 5
محسن ملکی ایلخانلار (عراق) صفر – ابراهیم خواری  10

یک چهارم نهایی:
مقیب اله نظامی (افغانستان) صفر – میلاد ولی زاده 10
رضا مومنی 4 – ابراهیم خواری 9
احمد محمدنژاد جوان 8 – مجتبی سلطان زاده صفر
علی مومنی 7 – مهدی رحیمی 6

نیمه نهایی:
میلاد والی زاده، برنده 6 - ابراهیم خواری 6
احمد محمدنژاد جوان 8 - علی مومنی صفر

61 کیلوگرم:

مقدماتی:
علی خرمدل 11 – محمدرضا حسینی صفر

یک هشتم نهایی:
داریوش حضرتقلی زاده 5 (ضربه فنی) – سعید انوری 4
شهداد خسروی 4 – علی قلی زادگان 2
یاسین رضایی 26 – بصیر حمیدی (افغانستان) 15
علی خرمدل 9 – عرفان جعفریان 7
رضا اطری 8 – عبداله ارکان (عراق) 1
مهدی ویسی 5 – پوریا ترکمان 2
محمد رمضان پور 12- نیما نعمتیان 6
سینا زندی 11 – سجاد صالح پور 7

یک چهارم نهایی:
شهداد خسروی 10 (ضربه فنی) مهدی ویسی 1
یاسین رضایی 11- سینا زندی صفر
محمد رمضان پور 3- داریوش حضرتقلی زاده 2
رضا اطری 9 – علی خرمدل 2

نیمه نهایی:
رضا اطری 3 – شهداد خسروی 1
محمد رمضان پور 5 - یاسین رضایی 4

شانس مجدد:
داریوش حضرتقلی زاده – 14- نیما نعمتیان 5
علی خرمدل 9 – عبداله ارکان صبحی (عراق) 2



65 کیلوگرم:

دور مقدماتی:
محمدعلی عموزاد  8 – امیرحسین حسن زاده  2
ابراهیم الهی  4 – محمد الجواد زهیر کریم (عراق) صفر
عباس امبراهیم زاده 8 – امیرحسین شامی 5
جواد جوادی 3 – علی علیزاده 5
کیان محمودجانلو 12 – منهل صادقی (افغانستان) 1
محمدرضا شاکری 6 – داریوش ولی زاده صفر
مجید داستان  3 – آرمین حبیب زاده 4

یک چهارم نهایی:
پیمان بیابانی 1 – محمدعلی عموزاد، برنده 1
آرمین حبیب زاده 15- عباس ابراهیم زاده 4
ابراهیم الهی 11- کیان محمودجانلو 10
محمدرضا شاکری 7 – علی علیزاده 2

نیمه نهایی:
ابراهیم الهی، برنده 8 - آرمین حبیب زاده 8
محمدعلی عموزاد 2 - محمدرضا شاکری 5

شانس مجدد:
علی علیزاده 10 – داریوش ولی زاده 2
کیان محمودجانلو 10- محمدالجواد زهیر کریم (عراق) صفر


70 کیلوگرم:

یک هشتم نهایی:
ابوالفضل حاجی پور 1 – مرتضی قیاسی 4
محمد قاسمعلی 4 – سیاوش احمدزاده 3
علی رضائی 10 - زاید سلیحی (افغاذنستان) صفر
عرفان نجف نژاد صفر – محمد بخشی 6
سجاد جوکار 1 – رضا مقتدر 5
رحمان رحیم پور 6 – محمدامین ادهمی 5
یوسف مصطفی سلمان (عراق) صفر – امیررضا اکبرزاده 10
علی اکبر زرودی 3 – امید صادقی 1

یک چهارم نهایی:
محمد بخشی 2- مرتضی قیاسی 1
امیررضا اکبرزاده 8 – رضا مقتدر صفر
رحمان رحیم پور 12- علی رضایی 8
علی اکبر زرودی 2- محمد قاسمعلی 1

نیمه نهایی:
علی اکبر زرودی 2 - رحمان رحیم پور 1
محمد بخشی 5 - امیررضا اکبرزاده 4

شانس مجدد:
مرتضی قیاسی 9 – عرفان نجف نژاد 6
محمد قاسمعلی 4 – امید صادقی 3

74 کیلوگرم:

مقدماتی:
سبحان رحمانی 6 – بهروز حیدری 2
پیمان حقی کپته  11- علی کریمی 2
امیرحسین حسینی 4 – حسین ابوذری 1
عرفان الهی 10 – سجاد چهاردلی صفر
حسین محمدآقایی 13 – رومال رجبی (افغانستان) 2
حسن عباس پور 10 – قطیبه مصطفی سلمان (عراق) صفر

یک چهارم نهایی:
حسین محمدآقایی 8 – پیمان حقی 1
عرفان الهی 8 – امیرحسین حسینی 7
یونس امامی 17 – سبحان رحمانی 6
محمدصادق فیروزپور، برنده 3- حسن عباس پور 3

نیمه نهایی:
محمدصادق فیروزپور 5- عرفان الهی 2
یونس امامی 11 – حسین محمدآقایی 2

79 کیلوگرم:

یک هشتم نهایی:
سبحان یاری 9 – علی غلامی 8
علیرضا کریمی 3 – فریبرز بابایی 5
محمد باقری صفر – محمد نخودی 9
محسن کوچ نژاد 2 – هادی شرفبیانی 3
مصطفی سلاح ماجد (عراق) 5 - عبداله شیخ اعظمی 11
فرزاد صفی جهانشهای 5 – محمد قلعه سری، برنده 5
محمدداود سلطانی (افغانستان) صفر – مصطفی قیاسی 11
علی سوادکوهی 6 – حسین نوروزیان صفر

یک چهارم نهایی:
مصطفی قیاسی 5 – فریبرز بابایی 1
سبحان یاری 4- هادی شرفبیانی صفر
محمد نخودی 5 – محمد قلعه سری صفر
علی سوادکوهی 10- عبداله شیخ اعظمی صفر

نیمه نهایی:
محمدنخودی 6 (ضربه فنی) - سبحان یاری صفر
علی سواد کوهی 10 - مصطفی قیاسی صفر

شانس مجدد:
محمد باقری، برنده 4-  محمد قلعه سری 4
عبداله شیخ اعظمی 5 – حسین نوروزیان 2


86 کیلوگرم:

مقدماتی:
محمد برقک 4 – مصطفی عبدالبسیط عبد (عراق) 1
حمیدرضا بخشی 5 – عزت اله کبری 4
هانی فلاح 11 – فرهاد ملک زاده (افغانستان) 1
هومن بهزاد نژاد 4 – محمد دهناری صفر
علی منصوری 5 – محمدصادق سلطانی نژاد 2

یک چهارم نهایی:
هادی وفایی پور 10  - هانی فلاح صفر
سجاد غلامی 11- هومن بهزادنژاد صفر
حسن یزدانی 11- محمد برقک صفر
علی منصوری 13- حمیدرضا بخشی 10

نیمه نهایی:
حسن یزدانی 11 – علی منصوری صفر
هادی وفایی پور  9 - سجاد غلامی  5

92 کیلوگرم:

دور مقدماتی:
محمدجواد ابراهیمی 5 – حسین شهبازی صفر
علیرضا صابریان 2 – محمدرضا قیاسی 5
میلاد صرمی 11 – عیسی عبدالسلام عبدالوهاب (عراق) صفر
فیصل احمدی (افغانستان) 2 – سبحان اصغری  12
محمدمبین عظیمی 11 – عبداله ارکان سامر (عراق) صفر
سید محمدحسین میرباغبان 4 – علیرضا پوراسد صفر
سیدرضا هاشمی 1 – امیررضا دلیری 3

یک چهارم نهایی:
ارشک محبی – 8 (ضربه فنی) – میلاد صرمی صفر
محمدجواد ابراهیمی 7 – سید محمدحسین میرباغبان 2
سبحان اصغری 7 – امیررضا دلیری 4
محمدمبین عظیمی 10- محمدرضا قیاسی صفر

نیمه نهایی:
ارشک محبی 2 - محمدجواد ابراهیمی، برنده 2
سبحان اصغری صفر - محمدمبین عظیمی 10

شانس مجدد:
حسین شهبازی 4 – سید محمدحسین میرباغبان 1
محمدرضا قیاسی 11 – عبداله ارکان سامر (عراق)

97 کیلوگرم:

مقدماتی:
احمد بذری 10 – سردار والی نادری (افغانستان) صفر
فرهاد بطوایی 5 – آرمان کاظمی 2
مهدی حاجیلوئیان 7- دانیال شریعتی نیا 3
علیرضا رکابی 4 – امید کریمی 1
امیرحسین فیروزپور 7 – ابوالفضل بابالو 2
مجید کرمی 14- علی هانی چالوب (عراق) 3

یک چهارم نهایی:
امیرحسین فیروزپور 8 – فرهاد بطوائی 1
مهدی حاجیلوئیان 5- علیرضا رکابی 3
امیرعلی آذرپیرا 12- مجید کرمی صفر
مجتبی گلیج 6- احمذد بذری صفر

نیمه نهایی:
مجتبی گلیج 4 – امیرحسین فیروزپور 1
امیرعلی آذرپیرا 11 – مهدی حاجیلوئیان 1

125 کیلوگرم:

مقدماتی:
عرفان جعفری 5 – امیررضا امیری صفر
مصطفی طغانی 5 – محمد علی تبار 1
سالار حبیبی 10 – حسین نوری صفر
علی اکبرپور 12 – احمد سلاح ماجد (عراق) 2
یداله محبی 4 – امیرعلی پولادی صفر
امیررضا معصومی 10- محمد رامین رسولی (عراق) صفر
امین طاهری، برنده  - مرتضی جان محمدی (حاضر نشد)

یک چهارم نهایی:
مصطفی طغانی 4- عرفان جعفری 2
یداله مبی 2- سالار حبیبی صفر
امیررضا معصومی 6 – امین طاهری 2
امیرحسین زارع 7 – علی اکبرپور صفر

نیمه نهایی:
امیرحسین زارع 4- مصطفی طغانی صفر
امیررضا معصومی 5 – یداله محبی صفر

نتایج کامل این مسابقات در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)