رقابت‌های کشتی آزاد انتخابی جام تختی - قروه

پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ 20:41
نفرات برتر مشخص شدند
نتایج کامل رقابت ها
رقابت های کشتی آزاد انتخابی جام تختی، گرامیداشت شهدای کردستان روزهای 24 و 25 اسفندماه درسالن شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان قروه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، بر اساس بند 4 ماده چهار چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد، 4 نفر نخست این رقابت‌ها (اول، دوم و سوم مشترک) مجوز حضور در رقابت های بین المللی جام‌ تختی را کسب می کنند.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- میلاد والی زاده (مازندران) 2- مجتبی سلطان زاده (بوشهر) 3- احسان سنچولی (گلستان) و رضا علی جان زاده (مازندران) 5- مهدی جعفری (اروند) و سید علی عظیمی (کرمانشاه) 7- محمدرضا اسدی (تهران) 8- احمدرضا رحیمی نیا (لرستان) 9- امیر پرسته (مازندران) 10- علیرضا گودرزی (تهران)

61 کیلوگرم: 1- عرفان جعفریان (مازندران) 2- محمد رمضان پور (مازندران) 3- سینا رندی (همدان) و سعید انوری (همدان) 5- محمدباقر میرزایی (کهگیلویه و بویراحمد) و نیما نعمتیان (خراسان جنوبی) 7- امیرعلی فریدی (البرز) 8- علیرضا محمدحسنی (تهران) 9- امیرمحمد یزدانی (کرمان) 10- سید عبدالباسط حسس (کردستان)

65 کیلوگرم: 1- داریوش ولی زاده (همدان) 2- محمدعلی عموزاد (مازندران) 3- امیرحسین حسن زاده (سیستان و بلوچستان) و امیرحسین شامی (البرز) 5- پارسا محمودی (گلستان) و محمد ملکی (آذربایجان شرقی) 7- فردین حیدری (خراسان رضوی) 8- علیرضا اصلانی (البرز) 9- مصیب شیرزاده (تهران) 10- رحمان رحیم پور (فارس)

70 کیلوگرم: 1- عرفان نجف نژاد (آذربایجان شرقی) 2- سیاوش احمدزاده (کردستان) 3- امید صادقی (کردستان) و رضا مقتدر (تهران) 5- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) و یوسف کامرانی (همدان) 7- شهریان کمالی (مازندران) 8- محمد امین ده ده حانی (کردستان) 9- مبین رزقی (گلستان) 10- سیاوش احمدی (کردستان)

74 کیلوگرم: 1- علی کریمی (همدان) 2- حسن عباس پور (مازندران) 3- بهروز حیدری (سیستان و بلوچستان) و سجاد چهاردلی (کهگیلویه) 5- مهران عسگری (مرکزی) و محمد شهبازنژاد (آذربایجان شرقی) 7- فردین نوایی (آذربایجان غربی) 8- حمدرضا شجاعی (لرستان) 9- زبیر شریفی (کردستان) 10- مبین آشناور (خراسان جنوبی)

79 کیلوگرم: 1- عبداله شیخ اعظمی (مازندران) 2- محسن رضایی (خراسان جنوبی) 3- علیرضا کریمی (البرز) و محسن کوچ نژاد (گلستان) 5- عباس زندیه (همدان) و علی اکبر طالشی (تهران) 7- وحید اسماعیل زاده (تهران) 8- علی شکوری (کرمان) 9- علیرضا محمدی (خراسان رضوی) 10- امیحسین لرستانی (هرمزگان)

86 کیلوگرم: 1- علی منصوری (مازندران) 2- محمدصادق سلطانی نژاد (کرمان) 3- حمیدرضا علی بخشی (تهران) و محمد دهناری (لرستان) 5- هامون محمودجانلو (کهگیلویه و بویراحمد) و علی محمود آبادی (خراسان رضوی) 7- رضا رکرک (لرستان) 8- مهدی اسماعیل زاده (تهران) 9- محمد مرادی (هرمزگان) 10- حسین ابراهیمی (کردستان)

92 کیلوگرم: 1- حسین شهبازی (تهران) 2- علیرضا صابریان (مازندران) 3- علیرضا پوراسد (آذربایجان شرقی) و سبحان اصغری (مازندران) 5- پویا اولادقباد (تهران) و امیررضا دلیری (کرمانشاه) 7- علیرضا پیری (زنجان) 8- اسداله توانا (فارس) 9- محراب بابایی (خراسان رضوی) 10- حسین رسولی (همدان)

97 کیلوگرم: 1- احمد بذری (مازندران) 2- امید کریمی (البرز) 3- مجید کرمی (تهران) و آرمان کاظمی (لرستان) 5- محمد قائدی (فارس) 6- امیرعباس لطف مرادی (گیلان) 7- مرتضی بلقدر (خراسان رضوی) 8- حمیدرضا شاهیده (کیش) 9- پویا میرزایی علیا (هرمزگان)

125 کیلوگرم: 1- مهدی هاشمی (مازندران) 2- مرتضی جان محمدی (آذربایجان شرقی) 3- عرفان جعفری (مازندران) و محمد علی تبار (یزد) 5- معراج شادی (تهران) و سجاد عزیزی (تهران) 7- حسن اسماعیلی (قشم) 8- رضا چراغی (مازندران) 9- وحید یوسفوند (لرستان) 10- امیرمحمد کیانی (خراسان جنوبی)


نتایج کامل مسابقات برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده است:




برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

انتخابات هیئت کشتی استان تهران قانونی اعلام شد
پیام تبریک وزیر امور خارجه به مناسبت قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی
قدردانی جامعه کشتی از رهبر معظم انقلاب؛
در پی قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در آسیا؛
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 5)
رقابت های قاره ای گزینشی المپیک 2024 پاریس – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا - (گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 4)
پیام تبریک دکتر قالیباف در پی قهرمانی تیم های کشتی آزاد و فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا
پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان