رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام واردانیان ارمنستان

پنجشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱ 15:37
پایان کار نمایندگان کشورمان با کسب 1 مدال طلا، 2 مدال نقره و 1 مدال برنز
تیم منتخب کشتی آزاد جوانان کشورمان با کسب 1 مدال طلا، 2 مدال نقره و 1 مدال برنز به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی لیوا واردانیان ارمنستان پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی لیوا واردانیان روزهای 3 و 4 اسفندماه در شهر ایروان  ارمنستان برگزار شد که تیم ایران توسط امیرعلی پولادی در وزن 125 کیلوگرم به مدال طلا، حسین محمدآقایی در وزن 74 کیلوگرم و ابوالفضل بابالو در وزن 97 کیلوگرم به مدال نقره و شهداد خسروی در وزن 61 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

محمدامین ادهمی در وزن 70 کیلوگرم، فرزاد صفی جهانشاهی در وزن 79 کیلوگرم و هانی فلاح در وزن 86 کیلوگرم نیز پنجم شدند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم شهداد خسروی پس از استراحت در دور اول در دور دوم پوقوسیان از گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد آبدالادزه از گرجستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. خسروی در این مرحله مغلوب حریف خود شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار مقابل حریف ارمنستانی پیروز شد و به مدال برنز رسید.

در وزن 70 کیلوگرم محمدامین ادهمی در دور نخست گئورگیان از ارمنستان را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد مقابل سرداریان از ارمنستان به پیروزی رسید و در مرحله یک چهارم نهایی نیز از سد السخانوف از روسیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. ادهمی در این دیدار مقابل حریف خود شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل حریف روس با ضربه فنی شکست خورد و پنجم شد.

در وزن 74 کیلوگرم حسین محمدآقایی در دور اول مقابل موسیکیان از ارمنستان به پیروزی رسسید وی در دور بعد ساناکویف از روسیه را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نیز مقابل حریف خود به برتری رسید و به دیدار فینال راه یافت. محمدآقایی در این دیدار مقابل حریف روس مغلوب شد و صاحب مدال نقره شد.

در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 7 نفر در دو گروه و به صورت دوره ای برگزار می شود، فرزاد صفی جهانشاهی در گروه دوم مقابل آلان سوکولایف از روسیه مغلوب شد وی در کشتی میهران امیریان از ارمنستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. جهانشاهی در این مرحله مقابل حریف خود مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به حریف ارمنستانی باخت و پنجم شد.

در وزن 86 کیلوگرم که 8 نفر شرکت کرده اند، هانی  فلاح در دور اول هوانسیان از ارمنستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مغلوب حریف روس شد و به دیدار رده بندی رفت. فلاح در این دیدار مقابل حریف روس شکست خورد و پنجم شد.

 در وزن 97 کیلوگرم که 7 نفر شرکت کرده اند و مسابقات به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود، ابوالفضل بابالو در گروه A که 4 کشتی گیر حضور دارند مقابل حریف ارمنستانی شکست خورد، وی مقابل دو کشتی گیر دیگر از کشور میزبان به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. بابالو در این مرحله با پیروزی مقابل حریف خود به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مغلوب حریفی از کشور بلاروس شد و به مدال نقره رسید.

 در وزن 125 کیلوگرم امیرعلی پولادی پس از استراحت در دور اول در دور دوم اخماتوف از روسیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. پولادی در مبارزه بعدی خود نیز پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار از سد کشتی گیر کشور روسیه گذشت و به مدال طلا دست یافت.برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)