رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور- فریدونکنار

جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱ 11:25
مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت
اسامی نفرات برتر مشخص شد
نتایج کامل مسابقات

رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور گرامیداشت زنده یاد سید ذبیح اله محمدی مربی فقید فریندونکار، طی روزهای 14 تا 16 تیرماه در سالن شهدای شهر فریدونکنار استان مازندران برگزار شد و در پایان تیم مازندران بعنوان قهرمانی در جمع گروه های پنجگانه دست یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان مسابقات پنج گروه این رقابت ها و پس از جمع بندی امتیازات تیمی پنج گروه، استان مازندران با 442 امتیاز بعنوان قهرمانی رسید و استان های تهران با 370 و کرمانشاه با 257 امتیاز دوم و سوم شدند.
رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:
گروه A. :
62کیلوگرم: ا- مهدی قربان نژاد (مازندران) 2- مهدی علمی(خراسان شمالی) 3- محمدرضا شاکرقضا بسرایی(قزوین) و سجاد وفایی (هرمزگان)

70کیلوگرم: 1- ایاز خانلری(قشم) 2- رحمان زند یگانه( لرستان) 3- علی رسی بینا (گیلان) و علیرضا روستایی (فارس)

78کیلوگرم: 1- اسلام شکوهی راد(قم) 2- ابراهیم ولیان(خراسان شمالی) 3- وحید مقصودی(مازندران) و سلیمان شاهی پور (البرز)

88کیلوگرم:1- مرتضی افضلی(تهران) 2- یحیی رشیدی(کرمانشاه) 3- بابک نوری(آذربایجان شرقی) و حجت اله حمیدی نیا (خراسان رضوی)

100کیلوگرم: 1- رحمان فرضی زاده(تهران) 2- شورش آقایی(کردستان) 3- ابوذر قربان نژاد( قزوین) و شهاب معینی فر (گلستان)

130کیلوگرم: 1- سید یونس جعفری(کرمانشاه) 2- حمیداله یاری(تهران) 3- اصغر معروفی(توابع تهران) و روح اله حق شناس (مازندران)


گروه B. :
62 کیلوگرم: 1- احمد گرجی (مازندران) 2- احمد نیک زاد (گلستان) 3- حسام چرمچی (البرز) و ذبیح مافی (قزوین)
70 کیلوگرم: احمد سیاوشی (مازندران) 2- بهروز شیرازی (کرمانشاه) 3- ایمان کاشی سرخی (فارس9 و ناصر نصیری (تهران)
78 کیلوگرمک 1- مهدی صالحی (مرکزی9 2- ولی خیراندیش (یزد) 3- امیر سعیدپور (آذربایجان غربی) و محمد رمضانی (مازندران)
88 کیلوگرم: 1- کامبیز احمدی (مازندران) 2- رضا گنجی (مازندران) 3- ذبیح اله مطلبی (قشم) و محمدعلی بچه سقا (فارس)
100 کیلوگرمک علیرضا نجف فرد (تهران) ابراهیم توکلی (مازندران) 3- احمد مرادی (آذربایجان شرقی) و یوسف آزاد رنجبر (قشم)
130 کیلوگرم: 1- حمیدرضا صفری (تهران) 2- کاظم محسنی نیا (گلستان) 3- حجت جهانگیری (آذربایجان غربی) و قادر شاه حسینی (اردبیل)

گروه C. :
62 کیلوگرم: 1- احمد نظری (لرستان) 2- مهرداد امینی (کرمانشاه) 3- علی امامی (مازندران) و باقر بوداغی (مازندران)
70 کیلوگرم: 1- رضا اکبرپور (مازندران) 2- اسماعیل فتحعلی نژاد (خراسان جنوبی) 3- حسین طالبی (مازندران9 و بهروز بارانی (همدان)
78 کیلوگرم: 1- داود قلی پور (تهران) 2- گودرز رادمهر (توابع تهران) 3- غلامرضا امیرنعیمی (آذربایجان شرقی) و رضا محبی نسب (خراسان رضوی)
88 کیلوگرم: 1- افشین قیصری (کهگیلویه و بویراحمد) 2- محمد زرین کمر (مازندران) 3- وحید نوروزیان (توابع تهران) و جهانبخش نیک منش (گلستان)
100 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت آبادی (کرمانشاه) 2- مهدی علی جان زاده (مازندران) 3- وحید خاجه وندی (مازندران) و حمید خلفی (زنجان)
130 کیلوگرم: 1- رضا رحمانی (تهران) 2- مهدی شفیعیان (مازندران) 3- محمدرضا مهرزاد (توابع تهران)

گروه D. :
62 کیلوگرم: 1- حسین آخوندی (مازندران) 2- سید محمدحسین سالاری (یزد) 3- مصطفی قلعه شاهینی (کرمانشاه) و حمیدرضا حقیقی (توابع تهران)
70 کیلوگرم: 1- واله پوریوسف (مازندران) 2- رضا صلواتی (کیش) 3- فردین رفیعی (اصفهان) و کاظم دزلو (قزوین)
78 کیلوگرم: 1- کاظم نریمانی (مازندران 2- علیرضا جعفرنژاد (فارس) 3- ایرج بانصیری (البرز) و رضا صالحی (تهران)
88 کیلوگرم: 1-  سیدحسین ساداتی (تهران) 2- حمیدرضا درویشی (همدان) 3- شمس الدین سلیمانی فر (توابع تهران)
100 کیلوگرم: 1- خسرو زارعی (آذربایجان شرقی) 2- بهمن موجری (مازندران) 3- فرزاد حلالی (کردستان) و عباس شهبازی (همدان)
130 کیلوگرم: 1- منصور خطیبی (تهران) 2- عزت اله زند یگانه (لرستان) 3- حسین ناصری (آذربایجان شرقی)

گروه E. :
62 کیلوگرم: 1- کاظم عسگردون (مازندران) 2- محمدرضا محمدی (تهران) 3- جواد احمدی (کیش) و حسین قربانی (کرمانشاه)
70 کیلوگرم: 1- حمید ربیعی کناری (مازندران) 2- سید عبداله پیمان (تهران) 3- علی اصغر حسینی (گلستان) و فرمان همتی (کرمانشاه)
78 کیلوگرم: 1- حمید میری (کرمانشاه) 2- عباس رفیعی (فارس) 3- سید رحیم موسوی (مازندران) و احمدرضا سرلک (لرستان)
88 کیلوگرم: 1- صمد نژادی (کرمان) 2- نظرعلی بهرامی (توابع تهران) 3- قاسم جوهری (تهران) و احمدعلی سلمانیان (اصفهان)
100 کیلوگرم: 1- یوسف ترابی (البرز) 2- داود بنی نصرت (آذربایجان شرقی) 3- علی اکبر شکوهی (همدان) و محمدحسن میرهاشمی (مرکزی)
130 کیلوگرم: 1- حسن جاهد (تهران) 2- سید رمضان میرزاده (مازندران) 3- اردشیر پورحکمت (اردبیل)

رده بندی تیمی در جمع امتیازات 5 گروه: 1- مازندران 442 امتیاز 2- تهران 370 امتیاز 3- کرمانشاه 257 امتیاز 4- توابع تهران 182 امتیاز


نتایج کامل مسابقات آزاد و فرنگی در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت و مشاهده می باشد.



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

انتخابات هیئت کشتی استان تهران قانونی اعلام شد
پیام تبریک وزیر امور خارجه به مناسبت قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی
قدردانی جامعه کشتی از رهبر معظم انقلاب؛
در پی قهرمانی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در آسیا؛
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 5)
رقابت های قاره ای گزینشی المپیک 2024 پاریس – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا - (گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 4)
پیام تبریک دکتر قالیباف در پی قهرمانی تیم های کشتی آزاد و فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا
پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان