به میزبانی شهر فریدونکنار استان مازندران

سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ 11:57
مسابقات انتخابی کشتی پیشکسوتان در حال برگزاری است
رقابت‌های قهرمانی کشور کشتی فرنگی و آزاد پیشکسوتان (انتخابی تیم ملی) از روز یکشنبه 12 تیرماه در شهرستان فریدون کنار آغاز شده و پنجشنبه 16 تیرماه با معرفی نفرات برتر به پایان می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت ها به منظور مشخص شدن نفرات اعزامی به مسابقات جهانی صوفیه بلغارستان، در شهرستان فریدون کنار درحال برگزاری است.

در روز اول این رقابت‌ها (یکشنبه 12 تیرماه)، 109 کشتی‌گیر رشته فرنگی‌ از 31 استان باهم به رقابت پرداختند؛ در روز دوم این مسابقات (دوشنبه 13 تیرماه)، 115 کشتی‌گیر پیشکسوت رشته فرنگی به مصاف هم رفتند که از نکات جالب این رقابت‌ها حضور پرشور تماشاگران و میزبانی شایسته مسئولان کشتی شهرستان فریدون کنار استان مازندارن است.


علی اکبر جیرسرایی رئیس کمیته پیشکسوتان کشتی کشور سرپرست برگزاری این مسابقات است. علیرضا رحمتی دبیر کمیته پیشکسوتان بعنوان ناظر مسابقات و شعبانعلی غفاری رئیس پرتلاش هیات کشتی فریدون‌کنار بعنوان میزبان، در امر برگزاری این مسابقات نهایت تلاش خود را بعمل آوردند.

نفرات برتر پیشکسوتان کشتی فرنگی و آزاد این رقابت‌ها به مسابقات جهانی صوفیه بلغارستان که در مهرماه برگزار می‌شود اعزام خواهند شد.

گالری تصاویر

برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون