چهل و دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی- تنکابن

جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ 18:41
تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت
نفرات و تیم های برتر مشخص شدند
نتایج کامل مسابقات
چهل و دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی بعنوان مرحله چهارم چرخه ی انتخابی تیم ملی، روزهای 19 و 20 خردادماه در شهر تنکابن استان مازندران برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات با حضور 135 کشتی گیر از کشورهای ایران، ارمنستان و گرجستان برگزار شد و در پایان تیم ایران با 245 امتیاز بعنوان قهرمانی دست یافت و تیم های ارمنستان و گرجستان به ترتیب با 93 و 28 امتیاز دوم و سوم شدند.

نتایج رقابت های رده بندی و فینال و رده بندی اوزان دهگانه به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:
فینال: احمد محمدنژاد جوان 3 – علیرضا سرلک 2
رده بندی:
صابر خانجانی 13 – شماون توانیان (ارمنستان) 2
رضا مومنی 2 – مانوئل خندزرتسیان (ارمنستان) 1

61 کیلوگرم:
فینال: رضا اطری 6 – مجید داستان 2
رده بندی:
داریوش حضرتقلی زاده 6 – نوریک هاراتونیان (ارمنستان) صفر
آرسن هاراتونیان (ارمنستان)  5 - آرمین حبیب زاده 3

65 کیلوگرم:
فینال: وازگن توانیان (ارمنستان) 5  –  مرتضی قیاسی  3
رده بندی:
ایمان صادقی 3 –  علی علی زاده 1
محمدرضا باقری 6 - کیان محمودجانلو 1

70 کیلوگرم:
فینال:امیرمحمد یزدانی 3 – آرمان آندرسیان (ارمنستان) 1
رده بندی:
یوسف کامرانی 5 - نارک هاراتونیان (ارمنستان) 1
حسین ابوذری  5 – عادل پناهیان  2

74 کیلوگرم:
فینال: محمدصادق فیروزپور، برنده 1 - حامد رشیدی 1
رده بندی:
خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) 7 - امیرحسین حسینی 6
محمدرضا عسکر پور  5 - فریبرز بابایی  صفر

79 کیلوگرم:
فینال: محمد نخودی 7 – مصطفی قیاسی 5
رده بندی:
محمدحسین نوروزیان 12 –  محمدرضا آرشی 6
امیرحسین کاووسی 5 – علی غلامی  صفر

86 کیلوگرم:
فینال: علیرضا کریمی 6 - هادی وفایی پور صفر
رده بندی:
عزت اله اکبری 4 - علی شکوری 1
علی منصوری 7 – امیدرضا سهیلی 6

92 کیلوگرم:
فینال: مهدی حاجیلوئیان 6 - احمد بذری 3
رده بندی:
سبحان اصغری 6 – بکا تچیلیدزه (گرجستان) 4
محمدحسین میرباغبان 10–  شایان صداقی صفر

97 کیلوگرم:
فینال: مجتبی گلیج 2 - امیرعلی آذرپیرا 1
رده بندی:
حسین رمضانیان  6 – سجاد عزیزی صفر
دانیال شریعتی نیا، برنده 1– میثم عبدی 1

125 کیلوگرم:
فینال: امیررضا معصومی،  7 - مهدی هاشمی صفر (ترک کشتی - دیسکالیفه)
رده بندی:
علیرضا گرزبر 4 – مرصاد مرغزاری 2
علی اکبرپور 5  - سالار حبیبی صفر


رده بندی انفرادی نفرات برتر:

57 کیلوگرم: 1- احمد محمدنژاد جوان 2- علیرضا سرلک 3- صابر خانجانی و رضا مومنی  5- شماون توانیان (ارمنستان) و مانوئل خندزرتسیان (ارمنستان) 7- ابراهیم خواری 8- شهداد خسروی 9- پوریا ترکمان 10- میثم فیروزآبادی
61 کیلوگرم: 1- رضا اطری 2- مجید داستان  3- داریوش حضرتقلی زاده و آرسن هاراتونیان (ارمنستان) 5- نوریک هاراتونیان (ارمنستان) و آرمین حبیب زاده 7- علی قلی زادگان 8- محمدباقر یخکشی 9- امیرحسین شامی 10- احمد شعبان
65 کیلوگرم: 1- وازگن توانیان (ارمنستان) 2- مرتضی قیاسی 3- محمدرضا باقری و ایمان صادقی 5- کیان محمودجانلو و علی علیزاده 7- محمدرضا شاکری 8- عباس ابراهیم زاده 9- قازار هامباردزومیان (ارمنستان) 10- هراچیا مارگاریان (ارمنستان)
70 کیلوگرم: 1- امیرمحمد یزدانی 2- آرمان آندرسیان (ارمنستان) 3- یوسف کامرانی و حسین ابوذری 5- نارک هاراتونیان (ارمنستان) و عادل پناهیان 7- گئورگ مخیان (ارمنستان) 8- علی رضایی 9- امید خدمتی 10- مجتبی عموزاده
74 کیلوگرم: 1- محمدصادق فیروزپور  2- حامد رشیدی  3- خاچاتور پاپیکیان (ارمنستان) و محمدرضا عسکرپور 5- امیرحسین حسینی و فریبرز بابایی 7- تموری براشویلی (گرجستان) 8- هرایر علی خانیان (ارمنستان) 9- محمدرضا سرگو 10- علی اکبر طالشی
79 کیلوگرم: 1- محمد نخودی 2- مصطفی قیاسی 3- محمدحسین نوروزیان و امیرحسین کاووسی 5 –  محمدرضا آرشی و علی غلامی 7- علیرضا کریمی 8- آرمان آواگیان (ارمنستان) 9- بهمن تیموری 10- رازمیک سیمونیان (ارمنستان)
86 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی 2- هادی وفایی پور 3- عزت اله اکبری و علی منصوری 5- علی شکوری و امیدرضا سهیلی 7- حامد عاشق حسینی 8- گوگا مامیایوری (گرجستان) 9- علی آقایی 10- آرتیسران تانگامیان (ارمنستان)
92 کیلوگرم: 1- مهدی حاجیلوئیان 2- احمد بذری  3- محمدحسین میرباغبان و سبحان اصغری  5- شایان صداقی و بکا تچیلیدزه (گرجستان) 7- میلاد صُرمی 8- ارشک مبی 9- مهدی هدایتی 10- داتو پیروزاشویلی (گرجستان)
97 کیلوگرم: 1- مجتبی گلیج 2- امیرعلی آذرپیرا 3- حسین رمضانیان و دانیال شریعتی نیا 5- میثم عبدی و سجاد عزیزی 7- محمدحسین فیروزپور 8- عرفان حسین زاده 9- یوزا تسرتسوادزه (گرجستان) 10- آرمان کاظمی
125 کیلوگرم: 1- امیررضا معصومی 2- علیرضا گرزبر 3- مرصاد مرغزاری و علی اکبرپور 5- سالار حبیبی 6- محمد علی تبار 7- رضا صارمی 8- رضا چراغی 9- اسماعیل نجاتیان 10- عرفان جعفری



نتایج کامل رقابت های برگزار شده در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل مشاهده و دریافت است:



برچسب ها :

جدید ترین اخبار فدراسیون

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در آسیا
پیام تبریک وزیر ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در رقابت های کشتی فرنگی آسیا
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات آسیایی قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان
برای حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک
تیم منتخب کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک(گزارش تصویری)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری - 3)
رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – قرقیزستان (تکمیلی)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام عبداله موحد – بابلسر (گزارش تصویری -2)